AMC Better Call Saul 1. Sezon Yorumları

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
1x10 (Sezon Finali)

Bu hafta The Last Man on Earth'ün neden yayınlanmadığı anlaşıldı. Bizim Todd, Better Call Saul'e transfer olmuş. :):)

Sezon ortalamasının çok altında bir bölümdü. Çok durağandı ve beni sıktı. Son bölümlerde artan temponun üzerine böyle final yakışmadı. :)

Jimmy'nin Kim'in bulduğu yeni imkanı kabul etmesi gerekir. Kötü tarafa geçse bile o parayı bulamayabilir ki? Bana çok tatmin edici gelmedi. Fakat çekim açısından falan klas bir son sahneydi. :)

7+ /10
aa ne işi var onun :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x4

Diğer arkadaşlarda yer yer sıkılmışlar ama bazı sahneleri sizde benim gibi iyi bulmuşsunuz :D ayrıca Saul numarasını yutmadım :A

Başta gösterdikleri sahne ne alaka demiştim ama boş sahne çıkmadı :D , Saul reklam olayını kendi aleyhine çevirdi çok zeki adam yalnız merdivenlerden çıkarken korkmadı mı ? çok yüksekti çünkü :/

Saul abisinin hastalığı valla çok ilginç bir hastalık , allah kimsenin başına vermesin :(, son sahneleri iyiydi gerçekten

Bu arada dizide tek bir bayan karakter ver onuda süs bebek niyetine koymuşlar sanırım bir iki defa gözüküyor kayboluyor ? @destere de bu durumdan yakınmış :D umarım yeni sezonda bayan oyuncu ağırlıklı olur :A

@OzaN @sürgünüm @legolas9900 @gundix123
the returned izliordum biraz önce orda rowan diye bir kadın var öyle bişey bu diziye gelse mesela dizinin kalitesi ikiye bükülür :) gerçi bizim dememizle olmuyorda yani öylesine hayal kurdum namık kemal in dediği gibi hayal kuranında kurmayanında teee ..... :)) neyse :)

dizi tam @Forumdash a göre ayrıca the missing e katlandık biz buna haydi haydi katlanırız talimliyiz sıkıntıya :)

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
1x10 (Sezon Finali)

Bence de tam anlamıyla tatmin eden bir sezon finali olmadı. Ama kötü de değildi bölüm. :)

Marco'ya üzüldüm. Onun öldüğü sahne bundan birkaç bölüm önceki bir bölümün başlangıç sahnesiydi. Kurguyu çok beğendim o yüzden.

Puanım: 8/10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x5

Başları ve ortası çok güzeldi , son 1-2 sahnede sıkıldım sadece :)

Jimmy müşterileri çok enterasan çıktı , Birisi ayrı bir devlet kurmak istiyor diğer bir buluş yapmış ama buluş yaptığı kitleyi pek tutturamamış :F

Chuck hastalığı psikolojikmiş çok şaşırdım :eek: ben gerçek zannediyordum acaba dikkat çekmek için mi yapıyor ?

Mike 5 bölüm sonunda yerinden kalktı :D bakalım neler olacak ?

8.5/10

@destere @sürgünüm @OzaN @gundix123 @legolas9900

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x5

Başları ve ortası çok güzeldi , son 1-2 sahnede sıkıldım sadece :)

Jimmy müşterileri çok enterasan çıktı , Birisi ayrı bir devlet kurmak istiyor diğer bir buluş yapmış ama buluş yaptığı kitleyi pek tutturamamış :F

Chuck hastalığı psikolojikmiş çok şaşırdım :eek: ben gerçek zannediyordum acaba dikkat çekmek için mi yapıyor ?

Mike 5 bölüm sonunda yerinden kalktı :D bakalım neler olacak ?

8.5/10

@destere @sürgünüm @OzaN @gundix123 @legolas9900
benim son bölüm kaldı izlemediğim onuda bir ara izlerim önümüzdeki sezona kadar kesin izlerim yani :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x6
Herkes beğenmişte ben pek beğenmedim evet bazı sahneleri iyiydi ama 9 puan verilecek kadarda değildi :)
Mike kahve numarsı çok basit gelmişti gözüme , adamın not defterini aldı adam hiç fark etmedi :D
Ama sonra polis arabasına silah koyacağı aklıma gelmemişti :eek:, 2 polisi öldürmesi iyi oldu
Mike hakkında daha fazla bilgiye sahip olduk , son sahnede kızına asıl önemli olan bu sır ile yaşayabilecek misin ? dedi
bakalım neler olacak

8/10
@destere @sürgünüm @legolas9900 @gundix123

Güzel bölümdü. Jonathan Banks'in Emmy adaylığı hayırlı olsun. :):) Kesin bu bölümle başvuracaktır ileride tuhaf şeyler olmazsa...
Hangi sahnesi ile başvurur sence ? :) :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x6
Herkes beğenmişte ben pek beğenmedim evet bazı sahneleri iyiydi ama 9 puan verilecek kadarda değildi :)
Mike kahve numarsı çok basit gelmişti gözüme , adamın not defterini aldı adam hiç fark etmedi :D
Ama sonra polis arabasına silah koyacağı aklıma gelmemişti :eek:, 2 polisi öldürmesi iyi oldu
Mike hakkında daha fazla bilgiye sahip olduk , son sahnede kızına asıl önemli olan bu sır ile yaşayabilecek misin ? dedi
bakalım neler olacak

8/10

numara basit ama mike güzel yediriyor seyirciye sahneyi :) adamın bir metre yolu ilerleyişi yarım saat öyle olunca pür dikkat seyrediyoruz acaba ne yapacak diye yoksa aynı kahve numarasını sen ben yapsak kimse seyretmez bu işin neresi zor diye birde saydırırlar bize :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
numara basit ama mike güzel yediriyor seyirciye sahneyi :) adamın bir metre yolu ilerleyişi yarım saat öyle olunca pür dikkat seyrediyoruz acaba ne yapacak diye yoksa aynı kahve numarasını sen ben yapsak kimse seyretmez bu işin neresi zor diye birde saydırırlar bize :)
aynen biz yapsak bize saydırırlar haklısın :D evet mike çok yavaş onun sahnelerinde dizi ağır çekim moduna sokuyorlar sanki :D BB'de bu kadar değildi bence

hazır seni yakalamışken bir soru sorayım :)

mike kızı BB'de var mıydı , torunu vardı biliyorum ama kızı yoktu sanırım ?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
aynen biz yapsak bize saydırırlar haklısın :D evet mike çok yavaş onun sahnelerinde dizi ağır çekim moduna sokuyorlar sanki :D BB'de bu kadar değildi bence

hazır seni yakalamışken bir soru sorayım :)

mike kızı BB'de var mıydı , torunu vardı biliyorum ama kızı yoktu sanırım ?
kızı değil zaten o gelini? bende gelini BB de net hatırlamıyorum ama bir ara gözüktü sanki :)sadece torununa miras bırakmaya çalışıyordu mike ?

ayrıca bu dizide diziyi sürükleyen karakterler mike ve jimmy (saul ), BB nin onda birini kapladığı için sıkıntı vermiyordu bu kadar asıl işi götüren walter amcaydı diğerleri sadece renk katıyordu işe ama burda renk katanları ana renk olarak izlemek sıkıntı versede demekki BB nin çeyreği bile normal dizilerden daha kaliteli ve izlenir durumda o yüzden izliyorum şimdilik sorun yok :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
kızı değil zaten o gelini? bende gelini BB de net hatırlamıyorum ama bir ara gözüktü sanki :)sadece torununa miras bırakmaya çalışıyordu mike ?

ayrıca bu dizide diziyi sürükleyen karakterler mike ve jimmy (saul ), BB nin onda birini kapladığı için sıkıntı vermiyordu bu kadar asıl işi götüren walter amcaydı diğerleri sadece renk katıyordu işe ama burda renk katanları ana renk olarak izlemek sıkıntı versede demekki BB nin çeyreği bile normal dizilerden daha kaliteli ve izlenir durumda o yüzden izliyorum şimdilik sorun yok :)
pardon ha gelini ha kızı :D evet torununa miras bırakmaya çalışıyordu neyse ben bu konuyu @Tolstoyevski sorayım BB bu kadar sevdğine göre net hatırlar :D
sağol bende yatıyorum iyi geceler :) :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
pardon ha gelini ha kızı :D evet torununa miras bırakmaya çalışıyordu neyse ben bu konuyu @Tolstoyevski sorayım BB bu kadar sevdğine göre net hatırlar :D
sağol bende yatıyorum iyi geceler :) :)
@Tolstoyevski de net hatırlamayacaktır çünkü günde beş dizi haftada 15 dizi yılda 150 dizi izleyince insanda kafa kalbura dönüyor:) ben gelini BB de sanki görmüş gibiyim ama dediğim gelin belki bates moteldeki norma belkide the affair in alison udur yani herşey çorba olmuş durumda :))
ayrıca gelini veya kızı farketmez olurmu? gelin elin kızı? kızı demek ise ise kendi mahsülü demektir yani arada bayağı bir fark var :))

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,761
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x6
bakalım neler olacak

8/10

Belli bir sahneyle başvurmasına gerek yok bölüm olarak başvuruluyor. :)