FX It's Always Sunny in Philadelphia - Dizi Yorumları

6x12

İyi bir bölümdü yine.

Başta ki lağam olayı güldürdü :D

Bebeğin babası olcaz diye heyecanlanıp sonra 180 derece dönmeleri sesli güldürdü :D

8/10

@OzaN 6x13'ün linkini bekliyorum :D

6x13

Genel olarak iyiydi.

Mac ve Charlie'nin olayı çok iyiydi :D

Sonda Frank'in hali yine iğrençti :D

8/10

Bu hafta yoğunluktan dolayı günü gününe izleyemedim ama iki günde tamamladım sezonun kalan bölümlerini. :)

6x10

Genel olarak iyi bölümdü. Özellikle baştaki Charlie’nin hali ve fareler üzerine düşünceleri çok iyiydi. :D Bölüm genelinde zaten Charlie harikaydı. :D

7/10

-------------------------

6x11

Bir önceki bölüm kadar olmasa da fena değildi bu bölüm de. Charlie’nin “Yes Man” olayı iyiydi. Tavşan olayı da güldürdü. :D

7/10

6x12

Bu bölüm diğer iki bölüme göre de daha iyiydi. Özellikle Charlie ile Mac’in soruşturma sahneleri güzeldi. En sondaki babalık halleri de iyiydi.

Bu arada bebek gerçek hayatta Mac ile Dee’ninmiş bilmiyordum beraber olduklarını. (Sanki hatırlar gibi oldum öyle bir şey, biliyorduysam da unuttuysam demek. :D)

8/10

6x13 (Sezon Finali)

Sezon finali dedim ama bir önceki bölüm asıl sezon finali bu Christmas Özel bölümü herhalde. İlk defa böyle özel bölüm yaptılar galiba, kendilerine has bir şekilde yorumlamışlar. :)

Yine beni en çok güldüren tabii ki Mac ve Charlie’nin gerçekleri öğrendikleri kısımlardı. :D

8/10

7x1

İyi bir bölüm gibiydi ama bi değişik geldi dizi gözüme.

Mac'in kilo almasındanmıdır nedir bilmiyorum ama komikliğini kaybetmiş gibi geldi bana ama ilerleyen bölümlerde reyizin sesli güldüreceğinden eminim.

Charlie'nin kan kustuğu sahne güldürdü :D

Dennis'in o kadar hava atıp her türlü hastalığının olmasıda sesli güldürdü :D
8/10

@OzaN

7x1

Fena bir başlangıç olmadı bazı sahneler iyiydi güldürdü de ama bazı yerler çok iğrençti. :)

Kan kusma sahnesi iğrençti. :(

Mac'e ne olmuş ya çok tuhaftı kendine gelsin bir an önce. :(

7/10

7x2

Bu bölüm daha iyiydi :D

Dennis'in aşağı inerken kustuğu sahne sesli güldürdü :D Mac ve Frank'in de okyanusa açılmaları ve anında birbirlerini öldürmeye çalışmalarıda güldürdü :D

Charlie'de kendi halinde takılıyordu ne güzel garson kız geldi hemen berbat etti :D
8/10

7x2

İyi bölümdü genel olarak. :)

Frank ve Mac'in macerası komikti ama daha da iyi olabilirdi aslında. :D

@cevaa Charlie hayatının en mutlu günlerinden birini yaşadı neyi berbat etmiş. :D

8- /10

7x2

İyi bölümdü genel olarak. :)

Frank ve Mac'in macerası komikti ama daha da iyi olabilirdi aslında. :D

@cevaa Charlie hayatının en mutlu günlerinden birini yaşadı neyi berbat etmiş. :D

8- /10
Uyandıktan sonra Charlie reyizi küçük düşürdü :D Tecavüzmü ettin bana, işte ekstazi aldım diye bişey hatırlamıyorum, iğrençti filan bişeyler dedi :D Charlie üzüldü biraz :D

Uyandıktan sonra Charlie reyizi küçük düşürdü :D Tecavüzmü ettin bana, işte ekstazi aldım diye bişey hatırlamıyorum, iğrençti filan bişeyler dedi :D Charlie üzüldü biraz :D
Olsun yine de o geceyi yaşadığına mutlu olmuştur. :D Küçük düşürülmek falan çok önemli şeyler değil Charlie için. :D

Olsun yine de o geceyi yaşadığına mutlu olmuştur. :D Küçük düşürülmek falan çok önemli şeyler değil Charlie için. :D
O da doğru :D Daha geçen bölüm çöpten kot pantolon bulup kaynatıyorlardı, Charlie için normal şeyler :D

7x3

İyi bir bölümdü.

Charlie'nin şarkısı ve diğerlerinin dansı çok iyiydi :D Frank'in mikrofonu açıkken konuşmalarıda güldürdü :D
7.5/10

7x3

Hiç sevmedim ben bu bölümü. Bölüm boyunca sıkıldım. Charlie'nin halleri ve Frank'in mikrofon olayı birazcık komikti o kadar. :(

5/10

7x4

İyi sayılabilecek bir bölüm gibiydi ama dizi eski tadında değil bence.

Dennis'in sürekli Mac ve Charlie'yi kışkırtması güldürdü :D
7/10

7x5

Vasatın altında bir bölümdü bence. Bölümle ilgili tek olumlu şey
60'lar, 70'ler ve 80'leri görmek ve Frank'in hikayesini mafya filmi gibi anlatmasıda iyiydi.
6/10

7x4

Bir önceki bölüme göre birazcık daha iyi olsa da yine pek sevmedim.

Demokrasinin çaresiz kaldığı an güzeldi ama. :D

6/10

7x5

Bu bölüm dizinin en düşük puan alan bölümlerinden olmuş ama bence fena değildi. Robert De Niro'lu Scorsese filmlerine benzemiş. :D

Frank'in 18'inde bile aynı olması saçmaydı ama olsun. :D

7/10

7x6

Sezonun en iyi bölümüydü. :D

Charlie'nin Mayalılarla Meksikalıları karıştırması komikti. :D

Spikerle ilgili olay da komikti. :)

7+ /10

Son düzenleme:
7x7

Asıl sezonun en iyi bölümü buymuş meğer bir önceki bölümde yanılmışım. :D

Ekibin oyunu çok eğlenceliydi. Baştan sona hiç sıkılmadan keyifle izlediğim bir bölüm oldu. Dizi kendine geldi. :):)

8+ /10