FX It's Always Sunny in Philadelphia - Dizi Yorumları

5x7

Pek iyi bir bölüm değildi bence. Başlarında sıkıldım ama kartal oldukları malum sahneler çok komikti, baya güldürdü. :D O sahneler hatrına:

7/10

5x7

Başları sıkıcı olsada son sahneleri iyiydi.

Mac'in korkup kaçması güldürdü :D

Frank yine iğrençti :D

7/10

5x8

Genel olarak iyi bir bölümdü.

Çetenin kendi kendini kazıkladığı bölümler iyi oluyor zaten :D O onun fikrini çalıyor, diğeri başka bişey yapıyor ama olan yine kendilerine oluyor :D

Görsel açıdan süper bir bölümdü kadınlar müthişti oyşşş :D

Mac ve Dennis'in çektiği video sesli güldürdü :D

8/10

5x8

Çok iyi bölümdü. :D

Senaryoyu çok sevdim, baştan sona çok iyiydi. Pek çok yerde de güldürdüler. :D

Diziyi açıkçası 3. ve 4. sezonlarda pek sevmemiştim ama bu sezon baya iyi gidiyor, yeniden gözümdeki değeri yükseliyor gibi. Böyle devam eder inşallah. :):)

9/10

5x9

Pek hareketli bir bölüm değildi ama ben beğendim.

Mac ve Dennis'in hareketleri filan çok iyiydi :D Charlie ve Frank'in yaşam tarzıda iğrençti bayaa :D

Sonda olan Sweet Dee'ye oldu :D

8/10

5x9

Yine baya iyi bölümdü, dizi aştı kendini. :D

Bölüm komple oldukça eğlenceliydi. Mac ve Dennis'in olayı baya komikti. :D

Frank ve Charlie özellikle de Frank iğrençti. :( :D

Sonu da güzeldi. :D

8/10

5x10

Müthiş bir bölümdü, birçok yerde sesli güldüm :D

Dennis'in sistemi çok iyiydi :D Daha öncede yazmıştım Dennis bu sezon süper gidiyor :D

Mac'in entel halleri iyiydi :D

Frank ve Mac'in Dennisten sonra ki sistemleri süperdi :D

Charlie'nin de planı yanlış uygulaması ve en sonda ki karışıklıklar sesli güldürdü :D

9.5/10

5x10

İyi bölümdü yine. Ben ilk kısmı daha çok sevdim sonlarda biraz fazla karışık bir hale geldi.

Charlie'nin taktiği uygulayamaması iyiydi. :D

7 ile 8 arasında kaldım ama:

8/10

5x11

Yine süper bir bölümdü :D

Charlie ve Mac'in senaryo yazdıkları yer çok iyiydi :D

Frank sonda yine yaptı yapacağını :D

Dizide en sevdiğim olay birinin bişey yapması ve diğerlerininde hemen aynısını yapmaya çalışması ve sonunda hiçbirinin yapamaması :D Çetenin kendi arasında birbirlerini kazıkladıkları bölümler süper oluyor :D

9/10

5x11

Baya iyi bölümdü yine. Konusu güzeldi. :D

Charlie'nin Sixth Sense'teki sonu yanlış anlaması ve ardından Fifth Sense'i yazmaya çalışmaları. :D

Mac ve Charlie ikilisi daha fazla birlikte çalışmalı. Pakistanlı ile olan diyaloglar iyiydi. :D

Dee, Frank ve Dennis'in sahneleri Extras'ı hatırlattı biraz. Özellikle ciddi bir sinema filmi şeklinde gösterirken Dee ve Dennis'in yaptıkları çok iyiydi. :D

8 ile 9 arasında kaldım geçen sefer kararsız kalıp bol vermişim, bu sefer az verelim. :D

8/10

5x12

Sezon finali olduğu için bayaa sağlam bir bölüm bekliyordum ama öyle olmadı.

Yine 1-2 sahne güldürdü ama senaryo sıkıcıydı bence.

7/10

Genel olarak iyi bir sezondu. Çeteyi ve yaşadıkları maceraları seviyorum. Özellikle bu sezon Dennis çok iyiydi :D

5x12 (Sezon Finali)

Sezon ortalamasının altında bir bölümdü. Senaryo olmamış, birkaç yer yine çok iyiydi. Mesela Dee'nin kullanıldığını anlaması 🙂D) ama genel olarak çok iyi değildi bölüm. :)

7/10

İyi bir sezondu, daha detaylı sezon yorumu çok yakında ilgili konuda. :):)

6x1

Yaklaşık 2 aylık aranın ardından tekrar başladık diziye :D

Başlangıç için güzel bir bölümdü.

Charlie ve Frank'in evlilik konusu iyiydi :D

Mac'in olayı süperdi sesli güldüm 1-2 sahnesinde :D

Dennis'de evlendi bakalım sezon boyu böyle giderse güzel şeyler çıkabilir :D

8/10

6x1

Güzel bir bölümle açılış yaptılar. Özlemişim karakterleri. :D

Mac bölümün en komiğiydi. Dennis'in evlilik sonrası Mac'i anında satışı komikti. :D

8/10

6x3

Çok iyi bir bölümdü yine.

Dennis ve Mac'in bütün işleri diğerlerine yaptırması ve sonda olanlar güldürdü :D

En iyi sahne bence Dennis ve Mac'in kendilerini ziyafet olarak görmeleri ve sonra kadınlar geldikten sonra ki bakışları sesli güldürdü :D

8/10

6x4

Müthişşş bir bölümdü.

Charlie ve Mac'in olayı çok iyiydi, her sahnede sesli güldürdüler :D Sonunda kahkaha attım resmen :D

Dennis, Dee ve Frank'in olayıda yer yer güldürdü :D

9.5/10

Dün yorumları yapmayı unutmuşum bugünkü yorum da eklenince toplu seans gibi olacak. :D

6x2

Fena değildi ama ilk bölüme göre daha düşüktü. Her zamanki gibi dizideki önemli olayı bir bölümde önemsiz hale getirdiler. :D Avukatlar komikti. :D

7/10

-------------------

6x3

Bölümün başını hiç sevmemiştim ama şimdi yorumu yaparken fark ettim bölümü yarıda bırakmıştım. :D Devamını daha sonra izleyip tekrar yorum yaparım. :D (Böyle bir şey de ilk defa başıma geliyor :D)

----------------------

6x4

Bazı yerleri komik, bazı yerleri sıkıcıydı. Radyo olayı birkaç yer dışında sıkıcıydı. Hokey olayı da yer yer iyiydi, en sonu gerçekten çok iyiydi. :D

Bölümün başı da çok komikti bu arada. :D

7/10

Dün yorumları yapmayı unutmuşum bugünkü yorum da eklenince toplu seans gibi olacak. :D

6x2

Fena değildi ama ilk bölüme göre daha düşüktü. Her zamanki gibi dizideki önemli olayı bir bölümde önemsiz hale getirdiler. :D Avukatlar komikti. :D

7/10

-------------------

6x3

Bölümün başını hiç sevmemiştim ama şimdi yorumu yaparken fark ettim bölümü yarıda bırakmıştım. :D Devamını daha sonra izleyip tekrar yorum yaparım. :D (Böyle bir şey de ilk defa başıma geliyor :D)

----------------------

6x4

Bazı yerleri komik, bazı yerleri sıkıcıydı. Radyo olayı birkaç yer dışında sıkıcıydı. Hokey olayı da yer yer iyiydi, en sonu gerçekten çok iyiydi. :D

Bölümün başı da çok komikti bu arada. :D

7/10

6x5

İyi bir bölümdü.

Charlie ve Mac'in havuzda mahsur kalması ve sonrası sesli güldürdü :D

Dee, Dennis ve Frank'in olayında sadece Frank'in iğrençlikleri güldürdü :D

8/10

Mac her sezon çok iyiydi ama bu sezon daha iyi gibi :D Her bölümde sesli güldürüyor :D

@OzaN

6x3

Bölümün devamını da izledim. :D

Pek bir şey değişmedi zayıf bir bölümdü bence sıkıldım 1-2 yer gülümsetti sadece. :):)

6/10

--------

6x5

Bu bölüm baya güzeldi işte. :D Sezonun en iyisi olabilir.

Hem toplum tabakası muhabbeti hem de ikilinin havuzda kalmaları güldürdü. :D

@cevaa benim zaten başından beri favorim Charlie ve Mac. Bence yeni bir durum yok. :D

8/10