FX It's Always Sunny in Philadelphia - Dizi Yorumları

4x10'u yorumlamayı atlamışım. İki bölümü birden yapayım. :D

4x10

Son birkaç bölümün içlerinde en iyisiydi. :D

Dee'nin kalp krizi karşısında çetenin umursamazlığı harikaydı. :D

Charlie ve Mac'in sigorta için işe girmesi ve sonrasında Charlie'nin durumu da iyiydi. :D

Senaryo biraz daha düzgün olsaymış daha da yüksek puan alabilen bir bölüm olabilirmiş. :)

7/10

--------------------------------------

4x11

Dizinin en düşük puan alan bölümlerinden biriymiş, benim de beğendiğim söylenemez.

En baştaki tablo muhabbetleri çok iyiydi sadece. :D

5/10

4x12

Bu bölümde sorun bende olabilir ama diziyi izlerken baya koptum, zaten İngilizce altyazıyla izlediğim için koptuktan sonra toparlayamadım olayları falan pek anlamadım. Ama bazı yerleri güzeldi yine de. :D

Belki daha iyi bir zamanda izlesem daha yüksek puan vereceğim bölüm olurdu ama kaderi buymuş bölümün. :D

6/10

4x11

Sıkıcı bir bölümdü. Charlie'nin adamın yüzüne tükürmesi güldürdü sadece :D

5/10

4x12

Pek beğenmedim bu bölümü. Biraz zorlama olmuş gibi. Güldüren bi yerde yoktu zaten :(

5/10

4x13

Belkide sezonun en iyi bölümüydü :D Birçok yerde güldürdü :D

Müzikler çok iyiydi :D

Sahnede Mac'in haraketleri ve Dennis'in Mac'e ''çadırmı kurdun'' demesi sesli güldürdü :D

Sonu kötü bitti ama Charlie reyize yapılmamalıydı bu :(

9/10

Moderatörün son düzenlenenleri:
4x13 (Sezon Finali)

İyi bölümdü genel olarak, müzikal olayı eğlenceliydi. :D

Mac'in kendisine gülünmemesini istediği halde seyircinin ısrarla gülmesi iyiydi. :D

Charlie için üzüldüm sonda. :(

Sezona dair genel yorumu büyük ihtimal bu gece, olmazsa yarına ilgili konuda yaparım. :)

7/10

@cevaa bölümün can alıcı noktasını spoiler dışına yazmışsın, içine aldım. :D

Valla ben sezonu bitirdiğime sevindim, bence gayet yeterli oldu. :D Zaten Community ile birlikte izlediğimiz için program baya karmaşıklaşıyordu. Hem @berkann da geride kaldı. :D Ama arayı fazla açmadan 3 hafta sonra falan izleyebiliriz bir sezon daha. :):)

5x1

Çeteyi özlemişim :D İlk baştaki kuş muhabbeti güldürdü :D

Bölüm boyu Charlie'nin kanunlardan bahsetmesi iyiydi :D Kapıyı kırmaya çalışırken Dennis'in içeri düşmesi sesli güldürdü :D

8/10

5x2

Çok iyi bir bölümdü.

Dee'nin arabasıyla kaçıp yakalanmaları, Mac'in suratına çiş gelmesi filan sesli güldürdü :D

Sonuda çeteye yakışan bi şekilde bitti :D

Bu arada Mac süper ya, ses tonu filan müthiş :D

9/10

5x1

Ben de özlemişim çeteyi. Daha ilk sahneden güldürmeyi başardılar. Evle ilgili konuyu pek sevmedim aslında ama güldürmeyi başardılar bölüm genelinde bu da yeterli. :D

8/10

5x3

Çok iyi bölümdü yine.

İlk başta Frank'in sallanırken görünce sesli güldüm :D

Mac ve Dennis'in Charlie ve Dee'yi kovması iyiydi :D Yine Mac ve Dennis'in plan yapıp, plan battığında da Dennis'in suçu Mac'e atmaya çalışması sesli güldürdü :D

9/10

5x4

Pazartesi izleyemeyeceğim için şimdiden izleyeyim dedim :D

Pek beğenmedim bu bölümü. 1-2 sahne güldürdü ama senaryo kötüydü genel olarak.

Dennis bu sezona çok iyi başladı, güldürüyor her bölüm :D

6/10

5x3

İyi sayılırdı bu bölüm de. Frank'in intihar girişimleri güldürdü. :D

Mac ve Dennis'in senaryo sıkıcıydı ama yer yer güldürdüler onlar da. :D

7/10

5x5

Ortalama bir bölümdü. Charlie güldürdü 1-2 sahnede :D

Mac ve Dennis'in ben buranın müdürüyüm, ben buranın sahibiyim diye gelmeleri iyiydi :D

7/10

5x5

Bence hem sezonun şu ana kadarki en iyi bölümüydü hem de son birkaç sezonun en iyilerindendi. :D

Baştan sona güzeldi. Charlie ve Dee bölümün yıldızlarıydılar. Frank'in iğrençliğini görmezden geleceğim. (Ne kadar iğrenç bir karakter olmaya başladı. :()

9/10

5x6

Çok iyi bir bölümdü.

Charlie'nin Dennis'i arabanın önüne attığı yerde sesli güldüm :D

Mac'in mektubuda iyiydi :D Charlie reyizin resmi konuşmalarıda güldürüyor bayaa :D

8/10

5x6

Yine baya iyi, dizinin ortalamasının üstünde bir bölümdü. :)

Daha ilk başta basit bir ceza için tüm ekibin toplanması güldürdü. :D Özellikle Charlie baya iyiydi orada. :D

Bölüm geneli de oldukça eğlenceliydi. :)

8/10