2015 Oscar Ödülleri Kazananları Belli Oldu!

Boyhood'u güzel açıkladı gözlüklü arkadaş, sonuna kadar katılıyorum. -Gerçi 12'yılda çekildiğini izlerken anlayamasamda. :D :D
Yekta Kopan sana gönderme yaptı bilmeden izlediğinizde falan diyerek, direkt sen geldin aklıma. :D

Steve Carrell-Edward Norton muhabbeti iyiydi.:D Everything is Awesome da iyi acaba Legodan Oscarla gönderme mi yapıyorlar?
Evet gönderme işte dediğim gibi The Lego Movie animasyona aday olamayınca biz de kendi Oscar'ımızı yaparız dediler. :D

Son kısa film kategorisi de bitiyor, kurtuluyoruz. :D

Yekta Kopan sana gönderme yaptı bilmeden izlediğinizde falan diyerek, direkt sen geldin aklıma. :D
O kısmı kaçırmışım, kötü bişi dememiştir umarım. :D

Az önce selma'nın bir kısmını gösterdiler, aklıma izlemek istediğim geldi. :D

Geçen gün televizyonda programında konusundan bahsettiler ilgimi çekti, umarım değer.

Ek olarak, şuanki şarkı efso.

O kısmı kaçırmışım, kötü bişi dememiştir umarım. :D

Az önce selma'nın bir kısmını gösterdiler, aklıma izlemek istediğim geldi. :D

Geçen gün televizyonda programında konusundan bahsettiler ilgimi çekti, umarım değer.

Ek olarak, şuanki şarkı efso.
Yok ya film öyle de sevilir gibi bir şey dedi. :D

Bu arada bence tören pek durağan geçiyor lego kısmı dışında. Önemli ödüllere geçilse de bari ödüller için heyecanlansak. :)

Ulan Birdman ve Whiplash göndermesinde kahkaha attım.:D Neil reyiz helal.:D

Ya bu dublajcı adam ne yapıyor niye isimleri, filmleri çeviriyor. Zaten aynı şeyi söylüyor banttakiler. :(

Whiplash için sevindim, American Sniper alamadı. :Z

Boyhood'da ki bayan gerçekten adaylık alabilecek kadar iyimiydi ki?

Seçilirmiş bide, erken yazdım bu yazıyıda. :D

Keşke yazmaydım adaylığı geçtim ödülde ona gitti. :D Ağır faill oldu bide. :/

Konuşması güzeldi.

Fakat bu konuşmayı Amerikada değilde Türkiyede yapmalı. :) :D

Arada iki şarkıcı çıksında eğlenelim bari, uyusamıydım diye düşünür oldum.

4 saat sonrada dersim var. -_-

Geleceğin bayanlar adına zirvesi sahada. :Z 18 yaşına yeni girdi geçtiğimiz günlerde. Dipnotuda geçeyim. :D