Galatasaray Derbide Gülen Taraf: 0-2

Siz niye o zaman Veli'nin ücretini yükselttiniz. Adam 600 bin euroya oynuyordu Fenerbahçe menajerine 1.800 önermiş 1,500'e zor anlaştık.
yok adam performansını yükseltti piyasaya gayet uygun rakam

Selahattin Sancaklı@SeloSancakli 58 sn.59 saniye önce
@LigTV yorumcuları tarafsız diye yolluyor ama taraflarını o kadar belli ediyorlar ki, hele hele yorumlar pes...Sanki BJK tesadüfen bu yerde. @takas @legolas9900 @Maskeli Fedai @-KADİR-

Yazan kişiye dikkat. :A
kendisi koyu bir fb taraftarı :D

Takıma güveniyorum ama Semih-Demba Ba ve TelLEŞ-Töre eşleşmelerini düşününce kalbim sıkışıyor.Bugünkü maçta elimde 2 Balta olsa birini sol beke birini stopere koyardım ama hoca bir tanesinin bile değerini bilememiş.:)

Takıma güveniyorum ama Semih-Demba Ba ve TelLEŞ-Töre eşleşmelerini düşününce kalbim sıkışıyor.Bugünkü maçta elimde 2 Balta olsa birini sol beke birini stopere koyardım ama hoca bir tanesinin bile değerini bilememiş.:)
Korkulacak bişey yok. Geçen hafta hakem katliamıyla eksik kadroyla çıkıyoruz maça galibiyete yakın taraf sizsiniz. :(

Korkulacak bişey yok. Geçen hafta hakem katliamıyla eksik kadroyla çıkıyoruz maça galibiyete yakın taraf sizsiniz. :(
Cüneyt'in son Fener maçında bize yedirdiği gol belki de lige etki edecek ikili averaj bakımında.Cüneyt bize karşı demiyorum ama bu tarz maçlarda eyyamın kralını yapıyor.Adam sanki derbi maçlarına 0 vermiş gibi hatalı kararlar veriyor.:D

Cüneyt'in son Fener maçında bize yedirdiği gol belki de lige etki edecek ikili averaj bakımında.Cüneyt bize karşı demiyorum ama bu tarz maçlarda eyyamın kralını yapıyor.Adam sanki derbi maçlarına 0 vermiş gibi hatalı kararlar veriyor.:D
Beşiktaşlılara sorsan bu ligde hangi hakemi sevmiyorsun diye Cüneyt Çakır deriz son maçlarda aleyhimize 5 penaltı çaldı. Delgado'yu yok yere oyundan atması bugün bile aklımda o günden beri en sevmediğim hakemdir kendisi. Galatasaray ve Fenerbahçe'yi büyük gördüğü için korkuyor Beşiktaş'ı küçük görüyor aleyhine her türlü düdük çalıyor.