Galatasaray Derbide Gülen Taraf: 0-2

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Siz niye o zaman Veli'nin ücretini yükselttiniz. Adam 600 bin euroya oynuyordu Fenerbahçe menajerine 1.800 önermiş 1,500'e zor anlaştık.
yok adam performansını yükseltti piyasaya gayet uygun rakam

Selahattin Sancaklı@SeloSancakli 58 sn.59 saniye önce
@LigTV yorumcuları tarafsız diye yolluyor ama taraflarını o kadar belli ediyorlar ki, hele hele yorumlar pes...Sanki BJK tesadüfen bu yerde. @takas @legolas9900 @Maskeli Fedai @-KADİR-

Yazan kişiye dikkat. :A
kendisi koyu bir fb taraftarı :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Takıma güveniyorum ama Semih-Demba Ba ve TelLEŞ-Töre eşleşmelerini düşününce kalbim sıkışıyor.Bugünkü maçta elimde 2 Balta olsa birini sol beke birini stopere koyardım ama hoca bir tanesinin bile değerini bilememiş.:)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Takıma güveniyorum ama Semih-Demba Ba ve TelLEŞ-Töre eşleşmelerini düşününce kalbim sıkışıyor.Bugünkü maçta elimde 2 Balta olsa birini sol beke birini stopere koyardım ama hoca bir tanesinin bile değerini bilememiş.:)
Korkulacak bişey yok. Geçen hafta hakem katliamıyla eksik kadroyla çıkıyoruz maça galibiyete yakın taraf sizsiniz. :(

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Korkulacak bişey yok. Geçen hafta hakem katliamıyla eksik kadroyla çıkıyoruz maça galibiyete yakın taraf sizsiniz. :(
Cüneyt'in son Fener maçında bize yedirdiği gol belki de lige etki edecek ikili averaj bakımında.Cüneyt bize karşı demiyorum ama bu tarz maçlarda eyyamın kralını yapıyor.Adam sanki derbi maçlarına 0 vermiş gibi hatalı kararlar veriyor.:D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Cüneyt'in son Fener maçında bize yedirdiği gol belki de lige etki edecek ikili averaj bakımında.Cüneyt bize karşı demiyorum ama bu tarz maçlarda eyyamın kralını yapıyor.Adam sanki derbi maçlarına 0 vermiş gibi hatalı kararlar veriyor.:D
Beşiktaşlılara sorsan bu ligde hangi hakemi sevmiyorsun diye Cüneyt Çakır deriz son maçlarda aleyhimize 5 penaltı çaldı. Delgado'yu yok yere oyundan atması bugün bile aklımda o günden beri en sevmediğim hakemdir kendisi. Galatasaray ve Fenerbahçe'yi büyük gördüğü için korkuyor Beşiktaş'ı küçük görüyor aleyhine her türlü düdük çalıyor.