İşte Benim Stilim | Genel Sohbet Konusu

Var. İkizlerimiz Aycan ve Nurcan. :D ben çok seviyorum onları. Sonra bir de Ezgi olabilir.
Bence İkizlerin yoktur kimseyle prolemi.:D
Bu yarışmada temiz kalmayı başarmak zor, helal olsun 2. favorim ikizler o zaman. :A

En çok Nur'un var. :D [HASHTAG]#nurbozar[/HASHTAG]
Kaç takipçisi var [HASHTAG]#nurbozar[/HASHTAG] 'ın? :D (Destek benden. :D)

Bu yarışmada temiz kalmayı başarmak zor, helal olsun 2. favorim ikizler o zaman. :A

Kaç takipçisi var [HASHTAG]#nurbozar[/HASHTAG] 'ın? :D (Destek benden. :D)
Instagram'da 120bin takipçisi var onun haricinde Twiiter'da diğerleri 10bini geçemezken Nur'un 30bin takipçisi var. :D [HASHTAG]#nurbozar[/HASHTAG] (Teşekkürler. :D)

Uğurkan Nur'a 5 verince stüdyo coştu sunucuda iyi akpak etti.:F

İkizler çok sakin ve sesziz, sorunları yoktur hiçkimseyle. Bu hafta elenen Melek de sakindi. :D
Sessizler gidiyor tek tek desene. :D:D

Instagram'da 120bin takipçisi var onun haricinde Twiiter'da diğerleri 10bini geçemezken Nur'un 30bin takipçisin var. :D [HASHTAG]#nurbozar[/HASHTAG] (Teşekkürler. :D)
Takipçi almış olmasın [HASHTAG]#nurbozar[/HASHTAG] . 😛 Ne yapıyormuş ki Nur bu kadar tanıldık. (b)

[HASHTAG]#donetella[/HASHTAG] :bhr: Benimde favorim.:F

Ayşegül ile yırtıyorlardı bir ara kendilerini.:F
Ayşegül ile aralarında boy tartışması çıkmıştı ama konu fazla uzamadı çünkü Melek diğer kızlara benzemem dedi. Yani bunun dışında çok sakin birisiydi. :X

Sessizler gidiyor tek tek desene. :D:D

Takipçi almış olmasın [HASHTAG]#nurbozar[/HASHTAG] . 😛 Ne yapıyormuş ki Nur bu kadar tanıldık. (b)
Nasıl yani hile mi yok artık. :X Bu Tarz Benim sosyal medya 1.si tüm Türkiye konuşuyor 5. Haftadayız e normal o kadar takipçisi olmasi. Çook seviliyor herkes Nur için ölüyor nerdeyse yorumları okursan anlarsın. :X [HASHTAG]#nurbozar[/HASHTAG]