İşte Benim Stilim | Genel Sohbet Konusu

Ben hala anlamadım orada Ayşenur varken Nur hangi tartışmasıyla sevimli oldu bir anda @KayıpSehir ve @Ahmad .:F
Diğerleri gibi yırtıcı degil nur. :X [HASHTAG]#nurbozar[/HASHTAG] Karakteriyle öne çıktı. Misal dün Özlem'i deseydi Özlem çıkacaktı ama Nur karakterini konuşturdu ve Ayşenur dedi kendisi çıktı elemeye.

Diğerleri gibi yırtıcı degil nur. :X [HASHTAG]#nurbozar[/HASHTAG] Karakteriyle öne çıktı. Misal dün Özlem'i deseydi Özlem çıkacaktı ama Nur karakterini konuşturdu ve Ayşenur dedi kendisi çıktı elemeye.

Sempati noktanız bu mu.:F Bazen çok ssini değil mi ama mesela Nurella'ya yaptığı saygısızlık vardı.

Ayşenur ile Nur'un tartışmasına bakayım bir hele.:A

Nasıl yani hile mi yok artık. :X Bu Tarz Benim sosyal medya 1.si tüm Türkiye konuşuyor 5. Haftadayız e normal o kadar takipçisi olmasi. Çook seviliyor herkes Nur için ölüyor nerdeyse yorumları okursan anlarsın. :X [HASHTAG]#nurbozar[/HASHTAG]
Anladım iyiymiş daha da artar o zaman [HASHTAG]#nurbozar[/HASHTAG] 'ın takipçisi. :D Ya ben mobilimde benim Ayşegül'ümün kaç takipçisi var Twitter'da sana zahmet bi baksana? :bhr:

Semre haklıymış program Türkiye'nin gündemi oldu. :Z :Z @sokak sanati

E işte her gün programda bizim desteklerimiz yüzünden Ayşenur, Ayşegül ve Tuğçe ağlıyorlar. :) Ah yazık. :F

Ayşegül neysede Ayşenur çok sakin görünüyordu ama Tuğçe çok ezik bee.:(

Anladım iyiymiş daha da artar o zaman [HASHTAG]#nutbozar[/HASHTAG] 'ın takipçisi. :D Ya ben mobilimde benim Ayşegül'ümün kaç takipçisi var Twitter'da sana zahmet bi baksana? :bhr:

Nur sayesinde.:F İç yapımlar iyi çalışmış bu sefer.:D

Anladım iyiymiş daha da artar o zaman [HASHTAG]#nutbozar[/HASHTAG] 'ın takipçisi. :D Ya ben mobilimde benim Ayşegül'ümün kaç takipçisi var Twitter'da sana zahmet bi baksana? :bhr:

4bin. :bhr: :F

Ayşegül neysede Ayşenur çok sakin görünüyordu ama Tuğçe çok ezik bee.:(

Nur sayesinde.:F İç yapımlar iyi çalışmış bu sefer.:D
Tuğçe'ye de sinir oluyoruz. [HASHTAG]#nurbozar[/HASHTAG] 'ı fena kıskanıyor.

Ben hala anlamadım orada Ayşenur varken Nur hangi tartışmasıyla sevimli oldu bir anda @KayıpSehir ve @Ahmad .:F
Ayşenur'un tek sevdiğim özerliği Eleme Gecesinde Gaga gibi giyinmesi. :D
Ama Nur tek başıda tüm kızlara karşı direniyor ve haklı taraf kendisi.Ayrıca çok hanımefendi birisi. [HASHTAG]#nurbozar[/HASHTAG] :bhr:

Kız isminden kaybetti melek ))) programda kavga çıkarmayan konuşmayan gündeme gelmeyenler elenmiyor kovuluyor)))

Hakkını yeme yani bir gündüz kuşağı programı için büyük prodüksiyon yapmışlar bence. :D

İyi dedikki zaten bizde.:D Survivor'a çok benzetiyorum.:F

Ayşenur'un tek sevdiğim özerliği Eleme Gecesinde Gaga gibi giyinmesi. :D
Ama Nur tek başıda tüm kızlara karşı direniyor ve haklı taraf kendisi.Ayrıca çok hanımefendi birisi. [HASHTAG]#nurbozar[/HASHTAG] :bhr:

Ben çok tarz giyinmesini seviyorum kızın.:D Tartışma konusunda pek bilgim yok ama Nur'a karşı Ayşegül vve Tuğçe'nin çok çemkirdiğini görüyoruz.:F