İşte Benim Stilim | Genel Sohbet Konusu

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Saç baş kavga olmalı benim izlyeceğim.:F Çok izleyemem ama arada bakarım kavgalara.:D

Çok beğeniliyor bence bu konu dolup taşmalı.:A
Hep Nur'un üzerine geliyorlar zaten. :bağır:Ama jüri kaç haftadır onu elemeyerek gereken cevapı veriyor. :Z

Bu arada konuda 14 yarışmacı yazmışsın ama 13 olması lazım. :A

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Fragman'da 14 biliyordum.:D 13'se 13'dür.:D

Nur'a destek büyük gerçekten baksana stüdyo yıkılıyor.:F

Az kaldı elenecek.:A AMa Ayşenur elenmesin.:(
Çok beklersin dün stüdyo yıkıldı hatırlatırım. :A hele Melek gidince herkes ''Nur Nur Nur'' diye tezahürat yaptı, Nur eliyle ''tamam, yeterli'' diye durdurdu onları. :bhr:

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Zaten öyle olmalı. İzleyici 1. seçmiş. :bhr: :Z
Çok beklersin dün stüdyo yıkıldı hatırlatırım. :A hele Melek gidince herkes ''Nur Nur Nur'' diye tezahürat yaptı, Nur eliyle ''tamam, yeterli'' diye durdurdu onları. :bhr:

Kız ne ara sempati yarattı anlamadım ben 4. haftadafalna izlemiştim hani şu susuyorum artık dediği bölümlerde gayet sevimsizd AYşegül'de ateşliyordu bir ara ses kayıt skandalı çıktı .:F Neyse yaa çok derin emvzular.

Ayşegül ile Nur finale kalırsa silahlar çekilir artık. :F

Nur'un fanlar AYşenur'u öldürür.:F O değilde kızın harbiden fanı varmış bee.:F

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Kız ne ara sempati yarattı anlamadım ben 4. haftadafalna izlemiştim hani şu susuyorum artık dediği bölümlerde gayet sevimsizd AYşegül'de ateşliyordu bir ara ses kayıt skandalı çıktı .:F Neyse yaa çok derin emvzular.
Sen anlayamazsın. :A çok seviyoruz biz. :F [HASHTAG]#nurbozar[/HASHTAG] TT yapalım @Ahmad :bhr:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,827
Puanı
1,061

Nur'un fanlar AYşenur'u öldürür.:F O değilde kızın harbiden fanı varmış bee.:F
Yarışmaların çoğunun fanı var sosyal medya fenomenleri. :A