İşte Benim Stilim | Genel Sohbet Konusu

Saç baş kavga olmalı benim izlyeceğim.:F Çok izleyemem ama arada bakarım kavgalara.:D

Çok beğeniliyor bence bu konu dolup taşmalı.:A
Hep Nur'un üzerine geliyorlar zaten. :bağır:Ama jüri kaç haftadır onu elemeyerek gereken cevapı veriyor. :Z

Bu arada konuda 14 yarışmacı yazmışsın ama 13 olması lazım. :A

Fragman'da 14 biliyordum.:D 13'se 13'dür.:D

Nur'a destek büyük gerçekten baksana stüdyo yıkılıyor.:F

Az kaldı elenecek.:A AMa Ayşenur elenmesin.:(
Çok beklersin dün stüdyo yıkıldı hatırlatırım. :A hele Melek gidince herkes ''Nur Nur Nur'' diye tezahürat yaptı, Nur eliyle ''tamam, yeterli'' diye durdurdu onları. :bhr:

Zaten öyle olmalı. İzleyici 1. seçmiş. :bhr: :Z
Çok beklersin dün stüdyo yıkıldı hatırlatırım. :A hele Melek gidince herkes ''Nur Nur Nur'' diye tezahürat yaptı, Nur eliyle ''tamam, yeterli'' diye durdurdu onları. :bhr:

Kız ne ara sempati yarattı anlamadım ben 4. haftadafalna izlemiştim hani şu susuyorum artık dediği bölümlerde gayet sevimsizd AYşegül'de ateşliyordu bir ara ses kayıt skandalı çıktı .:F Neyse yaa çok derin emvzular.

Ayşegül ile Nur finale kalırsa silahlar çekilir artık. :F

Nur'un fanlar AYşenur'u öldürür.:F O değilde kızın harbiden fanı varmış bee.:F

Kız ne ara sempati yarattı anlamadım ben 4. haftadafalna izlemiştim hani şu susuyorum artık dediği bölümlerde gayet sevimsizd AYşegül'de ateşliyordu bir ara ses kayıt skandalı çıktı .:F Neyse yaa çok derin emvzular.
Sen anlayamazsın. :A çok seviyoruz biz. :F [HASHTAG]#nurbozar[/HASHTAG] TT yapalım @Ahmad :bhr:

Nur'un fanlar AYşenur'u öldürür.:F O değilde kızın harbiden fanı varmış bee.:F
Yarışmaların çoğunun fanı var sosyal medya fenomenleri. :A