Kanal D Kayıp - Dizi Yorumları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,634
Puanı
1,061
olurmu hiç öyle bir şey destere :D denizz daha etiketlemeyi becerememiş. benim suçum ne :D

fragman süper, alt bantta yazan final ise...:(
Ya bazen etiketlerde hata olabiliyor. :)

sevdaluktan vazgeçmeli bence, tam fiyasko çıktı çünkü :kiki: aman deniz görmesin.:)

evet bitiyor.. tns ye iyice sinir olmaya başladım.. bu reji bu kadro ve çok sağlam senaryoyu yazan senaristi bu sonu haketmiyolardı...:(
Fiyasko cikmadi :) senin dizin fiyasko ki bitiyor :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,710
Puanı
1,060
Dizi sonunda bitiyor.. Yazık oldu valla ne diyelim. Bu kalitede bir dizinin tns'de tutması imkansızdı zaten..

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,710
Puanı
1,060
Hiç izlemiş miydin Kaan?
Arada baktığım olmuştu ama çok değil yani. :X Yorumumu izlediğim kadarıyla ve diziyi izleyen herkesin diziyi çok övmesine dayanarak yaptım. İnternetteki yorumlarda herkes dizinin çok kaliteli olduğunu söylüyordu. Ama bu reyting sistemimizde tutması imkansızdı maalesef konusu gereği..

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,824
Puanı
1,061
Arada baktığım olmuştu ama çok değil yani. :X Yorumumu izlediğim kadarıyla ve diziyi izleyen herkesin diziyi çok övmesine dayanarak yaptım. İnternetteki yorumlarda herkes dizinin çok kaliteli olduğunu söylüyordu. Ama bu reyting sistemimizde tutması imkansızdı maalesef konusu gereği..
Bence boş zamanında baştan sona izlemelisin sezonun en kaliteli yapımlarından biri oldu Kayıp. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,710
Puanı
1,060
Öncelikle şunu söylim ben bu diziye niye bugüne kadar başlamamışım? :D Gerçekten kalitesiyle beni içine çekti baya sardı yani. Bir de ilk bölüm durgundu biraz yani ama kim bilir ne aksiyonlar olacak tam benlik.

Oyunculuklar genel olarak çok çok iyi biraz Aslı Enver sönük kalmış ama o karakterde var bir gizem ondan olabilir. Gerçi tüm karakterler gizemli. Falko tam bir psikopat gibi. Kemal'le ne derdi var merak ediyorum. İnşallah o gönderdiği parmak Kerem'in parmağı değildir. :( :(

Ulan İstanbul'un Şehriban ve Ferdi'si Kayıp'ta ana-oğul olmuşlar. :D Ferdi yine aynı Ferdi ama Şehriban Kayıp'ta bambaşka bir roldeymiş oyunculuk başarısı bu olsa gerek. :D

Son olarak müziklere bayıldım. Neyse 2.bölüme geçeyim ben bari. :Z

@yakup09 @mrt-06

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Öncelikle şunu söylim ben bu diziye niye bugüne kadar başlamamışım? :D Gerçekten kalitesiyle beni içine çekti baya sardı yani. Bir de ilk bölüm durgundu biraz yani ama kim bilir ne aksiyonlar olacak tam benlik.

Oyunculuklar genel olarak çok çok iyi biraz Aslı Enver sönük kalmış ama o karakterde var bir gizem ondan olabilir. Gerçi tüm karakterler gizemli. Falko tam bir psikopat gibi. Kemal'le ne derdi var merak ediyorum. İnşallah o gönderdiği parmak Kerem'in parmağı değildir. :( :(

Ulan İstanbul'un Şehriban ve Ferdi'si Kayıp'ta ana-oğul olmuşlar. :D Ferdi yine aynı Ferdi ama Şehriban Kayıp'ta bambaşka bir roldeymiş oyunculuk başarısı bu olsa gerek. :D

Son olarak müziklere bayıldım. Neyse 2.bölüme geçeyim ben bari. :Z

@yakup09 @mrt-06
sanırsam 2. bölüm biraz durgun gibiydi ama 3. bölüm dönüm noktasıydı ve 3 den 9'a kadar kesintisiz bi tempo görüceksin. :)

bu arada beğendiğine sevindim. neyse ki kaliteden anlıyosun da anında farkına vardın. :X

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,710
Puanı
1,060
2.bölümü de izledim.

Berk Erçer de meğer Kayıp'ta oynamış böylelikle Medcezir'in Kayıp'tan 3 oyuncu aldığını öğrenmiş olduk. :A

Mehmet'i o depoda temizlemeleri gerekirdi bırakmaları saçma olmuş ama adam başrol tabii. Bu arada Mehmet'te nasıl bir cesaret varsa artık tek başına dalmaya kalkıyor daha neyle karşılaşacağını bilmeden. :D

Şu Murat nasıl bir adam çözemedim. Karısının onu aldattığını biliyor ve görünütülerini izliyor? :eek: Var bu işte bir şey neyse öğrenicez.

Son sahne fenaydı. Defne öldü büyük ihtimal de o adma Defne'yii niye öldürdü?

Dizide sürekli yeni olaylar oluyor ve gizem sayısı kat ve kat artıyor gerçekten çok sağlam dizi. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,710
Puanı
1,060
3.bölümü izledim.

Bölümün başında katilin Murat olduğunu anladım ve öyle çıktı. Bölümün sonunda Mehmet'i etkisiz hale o getirdi galiba. Mehmet'in başı da beladan kurtulmuyor bir türlü. :F

Kerem'i Murat'ın kaçırttığını sanmıyorum bana Özlem yaptı gibi geliyor Falko ile bir bağlantısı var ama görücez.

Bölümün sonu fenaydı Falko naptı acaba Kerem'e? :(

Dizi süper bir şekilde ilerliyor ama bugünlük benden bu kadar yarın devam ederim. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,710
Puanı
1,060
4.bölümü izledim. Genel olarak durgundu ama son sahne bitirdi beni. :eek: Kemal Bilal'i vurdu. :eek:

Gerçi bu saneye önceden de denk gelmiştim ama olsun fenaydı etkisinden çıkmak zor. Bilal'in öleceğini tahmin etmiştim aslında sen kimsin ki sana pay versinler sevmiyordum zaten iyi de oldu. :D

Arkadaş bu nasıl bir dizidir, nasıl bir senaryodur ya emeği geçen herkesi tebrik etmek lazım, maalesef hak ettiği değeri görememiş büyük yazık olmuş diziye. :(