Kanal D Kayıp - Dizi Yorumları

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Gb fanları finalden dolayı hayal kırıklığı yaşıyorlar Kanal D'ye ve Güneşi Beklerken senaristlerine beddua etmekle meşguller şu an uğraşamazlar. :F

Ben de Ceyhun&Derya istiyorum. :mad: Fragmanı gördün mü Derya ve Ferdi öpüşecek galiba. :(
onların derdi bizden fazla demek :F yok daha görmedim bakayım hemen:(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
16.bölümü izledim. Biraz durgun bir bölümdü ama güzeldi yine. Özlem intihar ederek kendini Falko'dan kurtardı aslında bakalım Mehmet'e ne cevap verecek?

Kemal'e pes diyorum artık ben kendini kurtarmak için Özlem'i bahane etti adam. :F Murat da paşa paşa ödedi parayı yoksa hapse girecekti. Ama Kemal'in planı elinde patlayacak Bilal'in cesedi bulundu.

Falko Özlem'i almadan kaçmaz gibi delicesine aşık. Bakalım bekliyoruz diğer bölümü. :A

Bu arada Mehmet'in annesinin durumu da çok üzücü yav. :(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
17.bölümü izledim.

Finalden önceki son bölüm güzeldi. Falko İnci'yi öldürmemiş ya. :eek: Adama karşı soğumuştum şimdi biraz ısındım yine ne garip bir adam bu Faik Şaşmaz ya. :D

Mehmet Özlem'i polislere teslim etti hapse girecek gibi kurtulması zor ama Mehmet bakalım Falko'nun takas teklifine ne cevap verecek :)

Leyla'ya helal olsun Kemal'i ne güzel ihbar etti öyle polise. :Z Ama yine paçayı kurtardı şimdilik Kemal inşallah finalde hapsin dibini boylar ya da ölür gider. :A

Falko ve Bekir ve Hasan'ı niye kaçırttı anlamadım onlara ihtiyacı mı kaldı artık :D

Finali merakla bekliyorum yarın izlerim büyük ihtimal inşallah efsane bir final olmuştur. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,663
Puanı
1,061
17.bölümü izledim.

Finalden önceki son bölüm güzeldi. Falko İnci'yi öldürmemiş ya. :eek: Adama karşı soğumuştum şimdi biraz ısındım yine ne garip bir adam bu Faik Şaşmaz ya. :D

Mehmet Özlem'i polislere teslim etti hapse girecek gibi kurtulması zor ama Mehmet bakalım Falko'nun takas teklifine ne cevap verecek :)

Leyla'ya helal olsun Kemal'i ne güzel ihbar etti öyle polise. :Z Ama yine paçayı kurtardı şimdilik Kemal inşallah finalde hapsin dibini boylar ya da ölür gider. :A

Falko ve Bekir ve Hasan'ı niye kaçırttı anlamadım onlara ihtiyacı mı kaldı artık :D

Finali merakla bekliyorum yarın izlerim büyük ihtimal inşallah efsane bir final olmuştur. :)
zamanında izleme şimdi övgüler diz.ss

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
17.bölümü izledim.

Al işte bak final yorumun yok. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D'nin suçu var bence ilk başlarda reyting de iyiydi ama kanal sağolsun gün ve saat değişiklikleriyle diziyi düşürdü.
Belkide yanlış bir gün oldu :(
Salı başlasaydı keşke :(
Kayıp Şehirim de öyle bitti gün ve saat :(
8 reytingli diziyi gün ve saat değişimiyle bitirdi :T

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Al işte bak final yorumun yok. :A
Dedim ya sana finali haftalar önceden izledim ama yorum yapmayı unutmuş olabilirim diye. :)

Kanıtlayayım istersen. Falko öldü, Mehmet Özlem'e oğlunun resmini götürdü. Mehmet'in arkadaşıyla şu polis adam evlendi. :D

Oldu mu :D