Kanal D Kayıp - Dizi Yorumları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
7.bölümü izledim.

Hasan yakalandı ama öteceğini sanmıyorum. Gerçi Falko Mehmet'i kötü tehdit etti ama Mehmet pabuç bırakmaz herhalde ona. :D

Kadir'i meğersem Feridun tutmuş Bekir'i öldürsün diye. Yazık çocuğa..

Özlem - Mehmet aşkı da başladı bakalaım hayırlısı ama bu Özlem'de var bir şeyler hadi bakalım. :A

8.bölümü bekliyoruz. :A

38AhmetKK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
645
Puanı
216
Dizi harikaydi ve reytingler yüzünden erken ama birazda tadinda bitti. 3-4 sezon uzamasini bende istemezdim ilk günden son bölüme kadar oldukca heyecanli ve tempolu gecti :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
8.bölümü izledim.

Son sahneler yine efsaneydi. Falko'nun Leyla'ya gönderdiği CD'yi Özlem aldı ve izledi ama Kemal'e yakalandı. Bir de Feridun'un ne alakası var Hasan'la sürekli bir şeyler çıkıyor bu adamın altından. :eek: Kerem'i kaçırmadım diyor ama Hasan'ı biliyor ilginç.

Mehmet Hasan'ı serbest bıraktırarak 1 taşla 2 kuş vurmayı hedefledi çakal adam. :A

Yine çok iyi bir bölümdü yarın 2-3 bölüm falan bitirebilirim. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
9.bölümü izledim.

Son sahneler fenaydı yine. Leyla Kerem'i rüyaları sayesinde buldu ama tek gidilir mi oraya be Falko yakalayacak kadını sadece gittiğiyle kalacak. :(

Şu Murat'ın katil olduğu çıksın artık ortaya adam sinirimi bozuyor baya. :D

Bakalım o sarışın kızı öldürebilecekler mi ölmese bari yazık. :(

Mehmet Özlem'e yetişti ama adamı elinden kaçırdı her zamanki gibi. :F Cd de gitti kötü oldu. :(

Çok güzel bölümdü bu bölüm de. :bhr:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
10.bölümü izledim.

Abi bu nasıl bir bölümdü öyle ya tek kelimeyle mükemmel bir bölümdü dizinin açık ara en iyi bölümüydü. Fahri öldü ya. :T Nasıl ağladım var ya niye Fahri ölür ki Bekir öleydi ya. :(

Tamam Kerem'i kaçırdı falan ama dizinin en iyi kalpli karakterlerinden biriydi ölümü baya üzdü beni bugün atlatamam gibi bu şoku.

Falko kardeşini kaybetti. Bölümün sonunda Mehmet'ten intikamını alacağını söyledi İnci'nin peşine düşecektir. :(

Leyla ve Kerem'in buluşma sahnesi de duygulandırdı iki oyuncu da süper rol yapıyor gerçekten özellikle Dolunay Soysert döktürüyor resmen.

Çok duygusal bir bölüm oldu ve bundan sonra dizide tempo baya artacak gibi gerçi son 8 bölüm kaldı. :(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
11.bölümü izledim.

Biraz durgundu ama yine güzel bir bölümdü bu dizinin durgun bölümleri de güzel oluyor. :D

Son sahnede Falko Mehmet'in arabasını patlatacakken Özlem'i görünce patlatamadı. Demek ki bunun eski sevgilisi Özlem. Zaten bir sahnede Falko'nun Kemal'i dövdüğünü gösteriyorlardı. Sanırım Kemal Özlem'i Falko'nun elinden alınca Falko intikam almaya kalktı. Ama başka sebepler de vardır herhalde.

Murat Leyla'yı seçer bence ama Leyla hiç affetmez onu o zaman diğer bölüm öğrenecez bakalım neler olacak.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
12.bölümü izledim.

Güzel bölümdü. Son sahneleri gördükten sonra Falko'ya üzüldüm nedense. Demek ki Özlem'i öyle çok sevmiş ki Kemal'in çocuğunu kaçırarak ondan intikam almaya kalkmış. Belki başka sebepler de vardır bakalım. :)

Falko vuramayacak gibi Mehmet'i yine. Aslında Falko'ya ısınmaya başladım da Kerem'in parmağını kesmeyecekti. :(

Bekir'e bile üzüldüm bu bölüm Hasan da acıdı zaten adama. Ama Falko yakalarsa affetmez.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
13.bölümü izledim.

Yine mükemmel bir bölüm izledim. İnci öldü galiba ya. :T :T İnşallah arabanın içinde değildir ama bence arabanın içindeydi. :(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
14.bölümü izledim.

Bu bölüm Türk dizi tarihine altın harflerle yazdırılmalı cidden dizinin en mükemmel bölümüydü.

Dizinin en önemli sırrının açığa çıktığı bölüm oldu. Patronun Özlem olduğunu hissediyordum öyle de oldu. Bu Falko kızı hastalık derecesinde seviyor valla Mehmet'e rağmen bırakmadı ya kızı. :eek:

Ve en önemlisi Kerem kurtuldu. Kalan 4 bölümde Mehmet'in Falko'nun peşinden koşmasını izleriz herhalde. Gerçi Falko'nun ablası Mehmet'i vurdu ama Mehmet tabii ki ölmez. :A Ama Metin ölmüştür bence.

Dizinin geri kalan 4 bölümünü merakla bekliyorum bu dizi nasıl tutmaz ya yazıklar olsun böyle reyting sistemine. :T

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bi bölüm vardı dehşetti daha o bölüme gelmedin galiba 15. bölümdü. :D @Bully
İşte en son 14'ü izlemişim 15'i izlesem yorum yapardım. :D

Ben en çok 10 ve 14.bölümleri beğendim özellikle 14 efsaneydi. Ondan daha güzel bir bölüm nasıl olabilir ki acaba :eek:

Gerçi sözkonusu Kayıpsa olur her bölümü izledikten sonra ağzım açık kalıyor resmen. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
15.bölümü izledim.

Arkadaş ben dizideki tüm sırları öğrendiğimi düşünürken yeni sırlar çıkıyor karşıma bir de patron çıktı şimdi başımıza. :F

Bölümün çoğu flashbacklerle geçti. Kemal'in nasıl pislik bir adam olduğunu iyice görmüş olduk açık ara dizinin en kötü karakteri. O avukat bozuntusu Metin de pislik çıktı zaten.

Tamam Falko Kerem'in parmağını kesti, Mehmet'in kardeşini öldürdü ama koşullar onu kötü biri yapmaya zorlamış özünde iyi birisi tabii yaptıklarına kesinlikle hak vermiyorum insanlara zarar vermesiyle artık tamamen kötü birine dönüşmüş oldu zaten dizinin final bölümüyle ilgili bir spoiler yedim. :(

Bu bölüm doğal olarak biraz durgun geçti ama diğer bölüm baya hareketli geçecek bence. :D

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
@Bully mest olmuşsun resmen diziye. :D dolunay soysert dizinin en iyisiydi bence. ve bizim şu ulan istanbulda ki şaduman :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully mest olmuşsun resmen diziye. :D dolunay soysert dizinin en iyisiydi bence. ve bizim şu ulan istanbulda ki şaduman :D
Aynen bayıldım valla ya. :bhr: Bugün de 2 bölüm daha izleyeceğim. :D Dolunay bence de açık ara en iyisiydi döktürüyor resmen. Yeni sezonda Kanal D'de Urfalıyım Ezelden dizisinde rol alacakmış. :Z Menderes Samancılar da var dizide Kayıp'ın Hasanı. :D

Şehriban değil miydi o :F O kadının oyunculuğu da muazzam cidden Kayıp ve Ulan İstanbul dizilerinde bambaşka rollere büründü oyunculuk başarısı budur işte. :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Aynen bayıldım valla ya. :bhr: Bugün de 2 bölüm daha izleyeceğim. :D Dolunay bence de açık ara en iyisiydi döktürüyor resmen. Yeni sezonda Kanal D'de Urfalıyım Ezelden dizisinde rol alacakmış. :Z Menderes Samancılar da var dizide Kayıp'ın Hasanı. :D

Şehriban değil miydi o :F O kadının oyunculuğu da muazzam cidden Kayıp ve Ulan İstanbul dizilerinde bambaşka rollere büründü oyunculuk başarısı budur işte. :)
evet şehriban olacaktı :F yalnız o kadın 34 yaşındaymış, şok oldum. en az 42 gibi duruyor.:eek:
:eek:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
evet şehriban olacaktı :F yalnız o kadın 34 yaşındaymış, şok oldum. en az 42 gibi duruyor.:eek:
:eek:
Aynen ben de şaşırmıştım baya Salih Bademci ile arasında 4 yaş varmış. :F Olgun gösterdiği için şanslı ama bundan sonra anne rollerinin aranan ismi olur. :D

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Aynen ben de şaşırmıştım baya Salih Bademci ile arasında 4 yaş varmış. :F Olgun gösterdiği için şanslı ama bundan sonra anne rollerinin aranan ismi olur. :D
ona şüphe yok. :D yalnız şu ferdi lüzumsuzuna sinir oluyorum. ceyhun&derya istiyoruz. :D çağırın gb fanlarını, yaparsa onlar yapar bu isteği.:F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
ona şüphe yok. :D yalnız şu ferdi lüzumsuzuna sinir oluyorum. ceyhun&derya istiyoruz. :D çağırın gb fanlarını, yaparsa onlar yapar bu isteği.:F
Gb fanları finalden dolayı hayal kırıklığı yaşıyorlar Kanal D'ye ve Güneşi Beklerken senaristlerine beddua etmekle meşguller şu an uğraşamazlar. :F

Ben de Ceyhun&Derya istiyorum. :mad: Fragmanı gördün mü Derya ve Ferdi öpüşecek galiba. :(