Kanal D Kayıp - Dizi Yorumları

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Dün izleyemedim saril net başına

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
olurmu hiç öyle bir şey destere :D denizz daha etiketlemeyi becerememiş. benim suçum ne :D

fragman süper, alt bantta yazan final ise...:(

@denizz19 forumda yakup isminde tek kişi var zannetmiş y harfi ile başlasam yeterli diye düşünmüştür :) sevdaluk izlemekten sevdalandı naptığını bilmiyor :)

kayıp bu hafta finalmi bitiyormu ?

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
@denizz19 forumda yakup isminde tek kişi var zannetmiş y harfi ile başlasam yeterli diye düşünmüştür :) sevdaluk izlemekten sevdalandı naptığını bilmiyor :)

kayıp bu hafta finalmi bitiyormu ?

sevdaluktan vazgeçmeli bence, tam fiyasko çıktı çünkü :kiki: aman deniz görmesin.:)

evet bitiyor.. tns ye iyice sinir olmaya başladım.. bu reji bu kadro ve çok sağlam senaryoyu yazan senaristi bu sonu haketmiyolardı...:(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
sevdaluktan vazgeçmeli bence, tam fiyasko çıktı çünkü :kiki: aman deniz görmesin.:)

evet bitiyor.. tns ye iyice sinir olmaya başladım.. bu reji bu kadro ve çok sağlam senaryoyu yazan senaristi bu sonu haketmiyolardı...:(

kesin görmüştür biz mention lamayı yaparken onun gibi karıştırmıyoruzki :))

bak işte vicdan bitince ne hissettiysem ben? sende kayıp biterken onu hissetmişsindir, beni şimdi anlıyorsundur bunlara küfredilmezde napılır :))

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
kesin görmüştür biz mention lamayı yaparken onun gibi karıştırmıyoruzki :))

bak işte vicdan bitince ne hissettiysem ben? sende kayıp biterken onu hissetmişsindir, beni şimdi anlıyorsundur bunlara küfredilmezde napılır :))
onun saatine gelen dizi için tutmasın diye beddua edilebilir. :D