Kara Para Aşk Genel Sohbet

Arap fanlar coştu iyice atv'ye ve hakan savran'a fragmanı hemen yayınlayın biz 9.bölüme ulaştık yayınlarız diye twit atıyorlarmış :D

Ben Kenan&Bergüzar'ı pek yakıştıramıyorum ya :D
Tuba&Engin şahane ama uyumun doruk noktası :)

Ne alakası var dizi 2 haftadır yayınlanmıyor 8.bölüm tekrarı fazlasıyla verildiği için şimdi de kolaj yapıp veriyorlar :)
Çok verdiyse, vermesin mecburi mi tekrar vermek))). Bir de ilk dört bölümü vermiş niye tamamini kolaj yapmamışlar anlamadım)))

Çok verdiyse, vermesin mecburi mi tekrar vermek))). Bir de ilk dört bölümü vermiş niye tamamini kolaj yapmamışlar anlamadım)))
2 hafta ara verildiyse tekrar vermesi lazım dün geç bir saatde kolaj yayınlandı zaten bütün bölümlerin kolajı olsaydı gece yarısında biterdi herhalde :)

Şuan Karadayı ve Medcezir'mi sadece yazın daha aktif olursun o zaman :D
Fatih Harbiye ve O Hayat Benim de ara sıra.:X

Ayrıca Karadayı 44'teyim.:( Yazın yetişirim inşallah yine seneye tam takip ederim artık.:D

Evet son bölümünde bir hareket aksiyon vardı ama şimdi Tan'da öldü yine sıradanlaşır :)
Bence dizinin heyecan noktası Yaman'ın annesi.:D Çünkü annesi gittikten sonra dizi monotonlaştı. Son bölümde geldi heyecan da geldi. Bu yüzden annesi gitmemeli.:D

Güzel mantık bence. 😎

Fatih Harbiye ve O Hayat Benim de ara sıra.:X

Ayrıca Karadayı 44'teyim.:( Yazın yetişirim inşallah yine seneye tam takip ederim artık.:D

Bence dizinin heyecan noktası Yaman'ın annesi.:D Çünkü annesi gittikten sonra dizi monotonlaştı. Son bölümde geldi heyecan da geldi. Bu yüzden annesi gitmemeli.:D

Güzel mantık bence. 😎
Valla diziye yeni heycan şart yoksa ikinci sezonda düşüş yaşar :)

2 hafta ara verildiyse tekrar vermesi lazım dün geç bir saatde kolaj yayınlandı zaten bütün bölümlerin kolajı olsaydı gece yarısında biterdi herhalde :)
Kolaji kısa tutarsanız tum bölümleri vere bilirlerdi. Çünkü sekizinci bölümde hikaye yağmalandı yeni bir hikayeye başlandı insanlar tüm bir şey izlemiş olur

Kolaji kısa tutarsanız tum bölümleri vere bilirlerdi. Çünkü sekizinci bölümde hikaye yağmalandı yeni bir hikayeye başlandı insanlar tüm bir şey izlemiş olur
Kısa tutarsan da dizi tam olarak anlaşılamazdı tekrarlarla diziyi beğenen ve bundan sonra izleyeceğini yazan insanlar var twitter'da yarın da 5.bölüm yayınlanacakmış pazartesi Karadayı'dan sonra da tekrar oldu bu iş tamamdır :)

Fragmanı beklesemiyim?:) Bir gün Karadayı ve Kara Para Aşk fragmanı beklemekten ölüp gidicem pc başında :)
Yarın eklenir resmi youtube kanalına fragman :)

Kısa tutarsan da dizi tam olarak anlaşılamazdı tekrarlarla diziyi beğenen ve bundan sonra izleyeceğini yazan insanlar var twitter'da yarın da 5.bölüm yayınlanacakmış pazartesi Karadayı'dan sonra da tekrar oldu bu iş tamamdır :)

Aç tavuk kendini dari ambarında görürmüş))). Tamam. Oldu reyting rekoru kırar my'yi. Bilem geçer)))

Ben 4'ten önce giremiyorum foruma,içim sızlayacak ama sen paylaşırsın :)