Kara Para Aşk Genel Sohbet

BoOJpxbCUAAIL8h.png

KARA PARA AŞK 10. BÖLÜM TÜYOLAR:

Metin, Tayyar’a elindeki kozdan bahsediyor.
METİN : Bu söylenecek değil, izlenecek bir şey...
TAYYAR : Ne zaman izliycez peki?
METİN : En kısa zamanda...

Hüseyin ve diğerleri Elif’in ailesini tekrar ifadeye çağırıyorlar. Elif istemeden de olsa Ömer’den yardım istiyor.
ÖMER : Kısa zamandır hayatımdasın... Ama çok şey yaşadık. İnsanların bir ömür taşıyamadıkları acıyı senle ben kaç zamandır beraber omuzluyoruz. Bu benim için önemli. Sen istesen de ben yabancı saymam seni..

Pilates balesi diye bir şey duydunuz mu? Duymadıysanız bu bölüm Elif’ten öğeneceksiniz. Bir de habersiz izleyicisinden...

Görüşmeyelim deyince görüşmemek olmuyor tabii. Bizim iki kafadar yine baş başa verip bir olayı çözüyorlar.
Yer: Elif’lerin evi…
Suçlu: Aslı..
Aslı'nın cinayet gecesiyle ilgili büyük sırrı Ömer sayesinde ortaya çıkıyor.

Elif’in bir sorusuna Ömer’in verdiği cevap bence bu bölümün repliği:

ÖMER : İnsanların yalan söylediklerini... bir sırları olduğunu hissediyorum. Sevdiklerim hariç. Onlara karşı gönül gözüm kör oluyor. Bir perde iniyor sanki...

Bir de diyorum ki.. bu ikiliden ümidi kesmeyin yakında güzel şeyler olacak.
happy0064.gif
happy0064.gif
happy0064.gif

dizinindibi.net sitesinden ALINTIDIR

@sürgünüm @Yakamoz-Asi @Çiğdem- @charming @destere @Arslan Bey @38AhmetKK @Forumdash @Ahmad @eskici @ABAY_06

Son düzenleme:
12.Bölümde aşk itirafı geliyor.Sezon finalinde sevgili olarak izleyeceğiz Elif ve Ömer'i 13.bölümde yani sezon finalinde Tayyar'ın Ömer için hazırladığı hain bir tuzağı olacakmış ama bu tuzağa Elif düşecekmiş

https://www.facebook.com/TUBA.kpa?fref=ts bu sayfaya böyle bir tüyo yazılmış bakalım doğru çıkacak mı?

@sürgünüm @Çiğdem- @Yakamoz-Asi

Selin Ortacli ‏@OrtacliSelin 2 dk.
Heyecan dorukta.. araya tatil girmesin dedirtecek cinsten..

BotOPMIIQAAoKj_.jpg

KARA PARA AŞK 11.BÖLÜM TÜYOLAR:

Aslı sorguda… Herkes Elif’e yükleniyor. Ömer, Aslı’nın babasını öldürmediğini düşünüyor, bir teorisi var bunu iş arkadaşları ve abisiyle paylaşıyor.
ÖMER : Pınar’la ilişkini biliyorum Taner. Bak evde olmayan herkes şüpheliler arasında. Şimdi bana doğruyu söyle. Pınar’la mıydın?

Aslı gözaltında…Herkes evin yolunu tutuyor. Elif ablasının yanında emniyette beklemekte kararlı… Ömer’de Elif’i rahat ettirmekte kararlı…
“Ömer komiserim gönderdi... Hava soğudu, içi ısınsın biraz dedi...”

Elif'in yanında olmakta kararlı bir kişi daha var. Levent...

Ömer yine bir iz peşinde..Elif’de Ömer’in peşinde…
ÖMER : Sana gelme dedim Elif.. bir laf dinlesen...
ELİF: Sen de bana emir vermemen gerektiğini bir öğrensen...

Tayyar, Metin’i sıkıştırıyor elindeki kozu vermesi için.. Metin ne yapıyor dersiniz?

Bu bölümün ilk bombalarından biri ;Fatma, Metin ile buluşuyor.
İkinci bomba ise Pelin, Ahmet Denizer ve Sibel ile ilgili bir görüntüye ulaşıyor. Elif ve Ömer’e bu görüntüyü izletince olanlar oluyor.
Ömer'in dönüm noktası işte burası..

DİZİNİNDİBİ sitesinden ALINTIDIR

@Yakamoz-Asi @sürgünüm @cookies @batuhankaralar @Forumdash @Çiğdem- @destere @Arslan Bey @ABAY_06

Aslı sorguda… Herkes Elif’e yükleniyor. Ömer, Aslı’nın babasını öldürmediğini düşünüyor, bir teorisi var bunu iş arkadaşları ve abisiyle paylaşıyor.
ÖMER : Pınar’la ilişkini biliyorum Taner. Bak evde olmayan herkes şüpheliler arasında. Şimdi bana doğruyu söyle. Pınar’la mıydın?

Aslı gözaltında…Herkes evin yolunu tutuyor. Elif ablasının yanında emniyette beklemekte kararlı… Ömer’de Elif’i rahat ettirmekte kararlı…

Tayyar, Metin’i sıkıştırıyor elindeki kozu vermesi için.. Metin ne yapıyor dersiniz?

İkinci bomba ise Pelin, Ahmet Denizer ve Sibel ile ilgili bir görüntüye ulaşıyor. Elif ve Ömer’e bu görüntüyü izletince olanlar oluyor.

@Yakamoz-Asi @sürgünüm @cookies @batuhankaralar @Forumdash @Çiğdem- @destere @Arslan Bey @ABAY_06
Kurye Fatma belli oldu kızının yolundan gidiyor :)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metin cdyi zaten kırmıştı koz falan kalamdı yani metin gerçekten seviyor nuluferi tayayrda braz şüphelenmeye basladı o konudan bakalım neler olucak :bhr::bhr:

metin cdyi zaten kırmıştı koz falan kalamdı yani metin gerçekten seviyor nuluferi tayayrda braz şüphelenmeye basladı o konudan bakalım neler olucak :bhr::bhr:
O görüntüler duruyor cd'yi kırmakla görüntüler ortadan kalkmadı ki :) yeniden cd'ye basar
Metin'in Nilüfer'i sevdiği filan da yok bence kullanıyor kızı

O görüntüler duruyor cd'yi kırmakla görüntüler ortadan kalkmadı ki :) yeniden cd'ye basar
Metin'in Nilüfer'i sevdiği filan da yok bence kullanıyor kızı
yok bence o konu kapandı cnm hiçbir sahne boşuna çekilmez metin cdyi kırdığına göre artık o yönde birşey düşünmücek tüyoda şunu denmeye çalısılıyor bence sonucta tayyara koz var seyrediceksin dedi şimdi vazgeçti ama tayayrda haliyle şıkıstırıcak metini metinde bu durumdan sıyrılmaya çalısıcak tayyara baska bir bahane uydurmaya çalısıcak braz başı ağrıyacak tabi ama cd olayı falan kapandı bence artık o düşünce oluşmaz bir daha 🙂🙂

yok bence o konu kapandı cnm hiçbir sahne boşuna çekilmez metin cdyi kırdığına göre artık o yönde birşey düşünmücek tüyoda şunu denmeye çalısılıyor bence sonucta tayyara koz var seyrediceksin dedi şimdi vazgeçti ama tayayrda haliyle şıkıstırıcak metini metinde bu durumdan sıyrılmaya çalısıcak tayyara baska bir bahane uydurmaya çalısıcak braz başı ağrıyacak tabi ama cd olayı falan kapandı bence artık o düşünce oluşmaz bir daha 🙂🙂
Valla belli olmaz ayrıca dün Bestemsu Özdemir gazete röportajında Nilüfer Metin'in gerçek yüzünü görecek demiş :)
Tayyar Metin'i biraz daha sıkıştırırsa Metin o görüntüleri göstermek zorunda kalabilir

Valla belli olmaz ayrıca dün Bestemsu Özdemir gazete röportajında Nilüfer Metin'in gerçek yüzünü görecek demiş :)
Tayyar Metin'i biraz daha sıkıştırırsa Metin o görüntüleri göstermek zorunda kalabilir
öyle birşey olsa bile ben artık nilüfere acımıyorum vlla gelir gelmez aslı gibi elife saldırmaya başladı ölse bile üzülmem vlla metinden bir farkı yokki o kızın :kiki::kiki:

öyle birşey olsa bile ben artık nilüfere acımıyorum vlla gelir gelmez aslı gibi elife saldırmaya başladı ölse bile üzülmem vlla metinden bir farkı yokki o kızın :kiki::kiki:
aynen zaten ben Denizer ailesinden Elif hariç kimseyi sevmiyorum hepsi gıcık :A
Metin desen çıkarcı psikopatın teki :D

aynen zaten ben Denizer ailesinden Elif hariç kimseyi sevmiyorum hepsi gıcık :A
Metin desen çıkarcı psikopatın teki :D
aaa metinede annesi için acıyorum braz sonucta oda tayyardan intikam almaya çalısıyor oyüzden metin tarafından braz umutluyum ben tabi senaryo çok çabuk değişebiliyor bekleyip görmek lazım 🙂🙂

aaa metinede annesi için acıyorum braz sonucta oda tayyardan intikam almaya çalısıyor oyüzden metin tarafından braz umutluyum ben tabi senaryo çok çabuk değişebiliyor bekleyip görmek lazım 🙂🙂
Valla Metin'in Tayyar'dan farkı yok Elif'e yapmadığı kalmadı son zamanlarda da kızın ya boğazını ya yüzünü sıkıyor Ömer bunları öğrensede Metin'e gerekeni yapsa :A