Kara Para Aşk Genel Sohbet

Handan teyzemizin ve Tuba'mızın da anneler günü kutlu olsun.:)

BnTh_ePIQAAbzg3.jpg

efenim tubişin mimiği konusuna girmişken kendisi hakkında dizi başladıktan sonra gelen entrylere baktım ekşi sözlükte:) elçiye zeval olmaz şunları yazmışlar:7

1-(bkz: çürük elma)

2-olağanüstü güzel amma velakin olağanüstü yeteneksiz. bir tek cemberimde gul oyada sırıtmıyordu orda da sanirim hep dizi muhtesemdi hemde kendisi basrol degildi sırıtmıyordu

3-saçlarından hala yüzünün bir kısmı görünebilen çok kötü oyuncu

4-olağanüstü güzel falan olmayan ortalama derecede güzel olan, oyunculuğu vasadın altında olan ve neden hala kendisine rol verildiğini anlayamadığım aktristir..

monica belluci, kendisini reddetmişti hatırlarsanız..kendi hayatının filme çekilmesi için önerilmişti ama uygun bulmamış, beğenmemişti..

türkiye şartlarında orta düzeyde bir güzelliğe sahip..dünya standartlarında ise güzel bile denemez bence..

oyunculuğuna hiç girmiyorum..o hiçbirzaman olmadı zaten..

5-ne çok saçı var bu kadının, valla çok gür. sarımsak sürüp yatıyor mu her gece anlamadım. onun kafadan üç kadına saç çıkar.

6-resim gibi kız. ama lütfen artık oyunculuk yapmasın.

7-muhteşem sese sahip ne idüğü belirsiz kişilik.

8-en az bugünün saraylısında başrolü oynayan hanım kız kadar yeteneksiz olan çoğ güzel bağyan.

efenim görüldüğü gibi Tuba hakkında gelen yorumlar hep olumsuz :) zaten dizi başladığından bu yana 14 enrty girilmiş hakkında bunların 8i eleştiriyor kalan 6 sı da güzelliğini övmüş :) galiba ekşi sözlüğü de anti tubişçiler ele geçirmiş bu konuda dream ve sürgünüm ne düşünüyor bir sosramısınız @destere @ABAY_06
yorumların çoğu zaten bildiğimiz eleştiriler ama kpa da tuba sırıtmadı idare ediyor tuvanayla birlikte favorim :)

Bu tüyo doğru mu acaba?

''..Sibel'in annesi ve kardeşi ile karşılaşacak Sibel'in annesi Elif'e bağıracak''

Bestemsu Özdemir Sabah Gazetesine röportaj vermiş

Bestemsu Özdemir, ekiple ilk tanıştığı günü şöyle anlatıyor: "Tuba ile ilk buluşmamız öncesinde çok gerildim. En büyük ablamızı oynayan Hazal Türesan da benim gibiydi. Sonuçta benim bu büyüklükteki ilk işim. Nasıl biri diye düşünürken, içeri girişiyle tüm gerginliğimiz son buldu. İnanılmaz sıcakkanlı biri. Türkiye'nin sayılı oyuncularından Nebahat Çehre de öyle. Sonra Engin Akyürek ve Erkan Can geldi. Devler liginin ortasına düşmüş gibi hissettim kendimi. Bu kadar iyi ve usta oyuncularla karşılıklı oynamak ilk haftalarda bende rüya etkisi yarattı." "Oyunculukta gözüm yükseklerde. Benim de hedefim devler ligi" diyen güzel oyuncuyla sohbetimiz sırasında kafedekilerin meraklı bakışlarının da hedefi olduk. Çünkü Özdemir, hem güzelliğiyle dikkat çekiyor hem de artık tanınan bir oyuncu. Ancak o bu duruma henüz alışamamış: "Güzelliğimin farkındayım ama bunun altının doldurulması gerektiğinin de farkındayım. Dışarıda Nilüfer diye seslendiklerinde kıpkırmızı oluyorum. Çok utanıyorum. Yanıma gelip fotoğraf çektirenler teşekkür ediyor. 'Esas ben çok teşekkür ederim diziyi izlediğiniz için' diyorum."

Dün gece 1.bölümü verildi.:D Normalde yazın başlayacaktım ama dün gece 1.bölümünü izlemiş oldum.:) Akıcı bir senaryosu var açıkçası. Oyunculuklar da güzel. Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek çok yakışmış. Zaman buldukça izleyeceğim. Belki yaz tam anlamıyla başlamadan dizinin sezon finalini izlerim.:X

Not olarak eklemeliyim ki, Tuba Büyüküstün'ü Asi dizisinden severdim fakat çok ısınamazdım. Bu dizideki sıcaklığı beni etkiledi. 20 Dakika'da biraz soğumuştum fakat bu diziyle kendisine iyice kanım ısındı.:) Sevdiğim Ünlü Güzeller listesinde.:X

Dün gece 1.bölümü verildi.:D Normalde yazın başlayacaktım ama dün gece 1.bölümünü izlemiş oldum.:) Akıcı bir senaryosu var açıkçası. Oyunculuklar da güzel. Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek çok yakışmış. Zaman buldukça izleyeceğim. Belki yaz tam anlamıyla başlamadan dizinin sezon finalini izlerim.:X

Not olarak eklemeliyim ki, Tuba Büyüküstün'ü Asi dizisinden severdim fakat çok ısınamazdım. Bu dizideki sıcaklığı beni etkiledi. 20 Dakika'da biraz soğumuştum fakat bu diziyle kendisine iyice kanım ısındı.:) Sevdiğim Ünlü Güzeller listesinde.:X
Şuan da 4.bölümü yayınlanıyor yarın akşamda 5.bölümü yayınlanacak fazla vakit kaybetmeden diziye tam olarak başla bence :) senaryosu ve oyuncu kadrosu ile çok iyi bir iş

Umarım sezon finaline kadar yetişirsin bize,Ayrıca diziyi beğenmenede sevindim.:)

Şuan da 4.bölümü yayınlanıyor yarın akşamda 5.bölümü yayınlanacak fazla vakit kaybetmeden diziye tam olarak başla bence :) senaryosu ve oyuncu kadrosu ile çok iyi bir iş
Ben de isterim fırsat buldukça izleyeceğim.:) Aynen senaryosu güzel olmuş.:D

Umarım sezon finaline kadar yetişirsin bize,Ayrıca diziyi beğenmenede sevindim.:)
Benim de düşüncem bu yönde.:D Zaten konusu ilginçti izleyince daha güzel geldi.:)

Bu dizi yaz ayında tekrarları ile iyice keşfedilecek ve 2.sezonda oranlarını arttıracak :)