Starz Black Sails 1. Sezon Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bu arada true dedective nin ilk bölümü imdb de 9.5 ibresine ulaşmışken

black sails in imdb de hala puanı olmaması şaşırtıcı :)
Asıl çıkış tarihi Pazar gecesi o yüzden daha oylamaya açmadılar. :):) (Yeni bölüm için daha 10 gün bekleyeceğimiz anlamına geliyor. :()

Önce eleştirmenlere gönderilen sürüm internete düştü. Galiba durum öyle olunca kanal da internetten erken yayınladı. (TV'den de yayınlamış olabilirler çünkü logoluydu) :)

Kendi sitesinde yayınlanmiş o yuzden galiba(b)
pc7x.png

cnbc-e onu kuşa çevirir elenorumu izleyemem orda:)
Çok sahne yoktu da
Karaskal mı ne o kızın sakalaını gösterdiği sahneyi nasıl gösterecekler:F
Sırf o sahne için pazar cnbc-e'deyim:F

pc7x.png

Çok sahne yoktu da
Kendi sitelerine logolu mu koymuşlar? Ama öyledir büyük ihtimal. :):)

Karasakal ilginçti gerçekten. :D O sahneyi komple yutarlar gibi toparlayabilecekleri bir şekil göremiyorum ben. :D

pc7x.png

Çok sahne yoktu da

:))

sadece karasakalın sahnesi değil sona doğru elenor gutrieli sahnelerde uçar cnbc-e de:)

boşuna hiç izleme o sahneler yer almaz kesinlikle :)

Kendi sitelerine logolu mu koymuşlar? Ama öyledir büyük ihtimal. :):)

Karasakal ilginçti gerçekten. :D O sahneyi komple yutarlar gibi toparlayabilecekleri bir şekil göremiyorum ben. :D
Adamın sakalları görunceki surat ifadesini görebiliriz:X Kadının vucudunun yandan ve bayaa blurlu bi şekilde göstermişlerdi. Haa bu arada Starz spartacusteki gibi sansursuz +18'siz sahneyi cnbc-e'ye yollamiş labilir. Spartacuste öyle bişey yapmişlar(b)

:))

sadece karasakalın sahnesi değil sona doğru elenor gutrieli sahnelerde uçar cnbc-e de:)

boşuna hiç izleme o sahneler yer almaz kesinlikle :)
Yok Elenor'lu vermez orayı biliorum ancak el ele tutuşup gittiği yere kadar gösterirler:X Birde diğer kızın odadan cıkışını gösterirler:A

Dexter'ın jeneriği izlenmez mi ya. Ben her seferinde aynı zevkle izliyordum. :D Yalnız salamı yerken açlık hissi yaratabiliyordu. :D

Ben Homeland'in jeneriğini geçiyorum hep. Hem sıkıcı hem aşırı uzun. :D @Forumdash

Her seferinde tamamını izlemek zaman kaybı oluyor :D Sen evde izlediğin için izlersin ama ben işyerinde saniye hesabı yapıyordum :D

@OzaN baktım diziye :D

Starz etkeni olduğundan ve forumda da övüldüğünden zaten olumlu bir izlenimle başladım diziye beklediğim gibi de çıktı gayet iyi görünüyor dizi. :)

Aşçı'yı oynayan adam Kit Harington'a benziyor biraz keşke o oynasaydı :D

Flint insanları kandırmayı iyi beceriyor, sonu hayrolsun :))

Dizi Cnbc-e'de yayınlanırken 1 saate düşer Karasakal sahnesini hiç yayınlamazlar herhalde. :D

İlk bölüme puanım; 8,7/10

emre anlamaz bu diziden :)

ben diziyi beğendim herşeyiyle süperdi başları biraz anlayana kadar sıktı ama sona doğru coştu final muhteşemdi :)

evet izledim başları seninde anlattığın şekilde biraz bunalttı ortalarda açıldı sona doğru şahaneydi :)
got a benzerlikleri çok sadece o açıdan sevdim desem yalan olur tarihi bir konu işlediği için özellikle korsanlarla ilgili olduğu içinde sevdim ben genelde her zaman kuralsızları severim kural içinde hareket edenleri değil :)

konuya gelince orayı gizli anlatalım:)

dizinin başllarında alt yazıyı takip ederken anlamakta güçlük çektiğim sahneler oldu ilerleyen bölümlerde toparlandı konu , aşçı rolündeki luk arnoldun karasakalla tanışma yerinde diziye olan bağlılığım epey bir artı :)
elenor gutrienin sahnelerinde coştu mükemmele ulaştı ah birde kızda lezlik olmasa dahada hoş olurdu ama neyse katlanacağız got dada buna benzer sahneler var:) son sahnede kaptan filn in rakibi singletonla dövüş sahnesi mükkemmeldi, üçkağıtçı rakibini öldürdükten sonra boş kağıdı yardımcısına uzatarak böylece rakibini tayfanın içinde hırsız durumuna düşürdüğü sahne mükemmeldi yalnız singletonun zamansız ölümüne üzüldüm o adamda daha çok malzeme çıkardı :)

başroldeki kaptan flint rolündeki toby stebhens, aşçı olarak işe alınan üçkağıtçı bir karakter çizen luke arnold ve elanor gutrie karakterini oynayan hannah new rollerinin hakkını vermişler genelde oyunculukları beğendim girişteki sıkıntıyı yaşamamızın nedeni başlangıç olması diye düşünüyorum

puanım 8.75 dir :)
emreler düşşün kafana .ss

@OzaN baktım diziye :D

Starz etkeni olduğundan ve forumda da övüldüğünden zaten olumlu bir izlenimle başladım diziye beklediğim gibi de çıktı gayet iyi görünüyor dizi. :)

Aşçı'yı oynayan adam Kit Harington'a benziyor biraz keşke o oynasaydı :D

Flint insanları kandırmayı iyi beceriyor, sonu hayrolsun :))

Dizi Cnbc-e'de yayınlanırken 1 saate düşer Karasakal sahnesini hiç yayınlamazlar herhalde. :D

İlk bölüme puanım; 8,7/10
Flint reyis ya sevdim ilk bölümden. :D

5 kişi olduk bile. Başka kim var 2-3 kişi daha katalım kadroya. :):)

@BesaleT @sokak sanati

Kaçıncı bölümdür acaba.8 bölüm sürecekse 4. bölümde başlasam daha iyi olur.Her hafta beklemek sıkıyor beni.:(