23 Ocak 2014 Perşembe Reyting Sonuçları

yapanlar olmuştu, ne çabuk unuttun :D
geçmişe dönersek bende tekrarımızın 15 alarak bazılarına fark attığını söylerim çok uzak değil :) herkes gider biz kalırız biz bitti demeden bitmez unutmayın bunu

geçmişe dönersek bende tekrarımızın 15 alarak bazılarına fark attığını söylerim çok uzak değil :) herkes gider biz kalırız biz bitti demeden bitmez unutmayın bunu
1-2 yıl önce her perşembe günü geçmişi hatırlatıp, geçmiş reytingleri paylaşan sendin. unuttum deme sakın. :) herkes tadında bırakır, uzattıkça uzatmaya alışıldığı için, sakız gibi uzatmaya devam etsinler. çok övünülcek bi durum. :)

1-2 yıl önce her perşembe günü geçmişi hatırlatıp, geçmiş reytingleri paylaşan sendin. unuttum deme sakın. :) herkes tadında bırakır, uzattıkça uzatmaya alışıldığı için, sakız gibi uzatmaya devam etsinler. çok övünülcek bi durum. :)
yapabilirsen uzatacaksın yapan yapıyor bu klişe lafları bırakalım tadında bırakacamışsın yav he he :D her hafta senaryo yazmak her babayiğidin harcı değildir bildiğin gibi bu dizi bir kitaptan veya başka bir diziden alınmıyor orjinal :)

Vadinin karşısında rakip yok denmeye başladı @takas bizde zaten hep onu söylüyorduk sonunda bazı zihniyet anlamış ):

yapabilirsen uzatacaksın yapan yapıyor bu klişe lafları bırakalım tadında bırakacamışsın yav he he :D her hafta senaryo yazmak her babayiğidin harcı değildir bildiğin gibi bu dizi bir kitaptan veya başka bir diziden alınmıyor orjinal :)
orjinalal değil, orijinal olacak o :):) günümüz uyarlaması de sen şuna.:) ilk 1-3 ay orjianl senaryoya sahiptir, sonra kendini tekrarlayan bi senaryo.... :):) polat 100 kere vurulur ve 100 keresinde de ölmez vs vs :) her sezon finalin de polat'a ölüm süsü verilir ama yeni sezonda turp gibidir vs vs orijinalmiş cidden de:)

orjinalal değil, orijinal olacak o :):) günümüz uyarlaması de sen şuna.:) ilk 1-3 ay orjianl senaryoya sahiptir, sonra kendini tekrarlayan bi senaryo.... :):) polat 100 kere vurulur ve 100 keresinde de ölmez vs vs :) her sezon finalin de polat'a ölüm süsü verilir ama yeni sezonda turp gibidir vs vs orijinalmiş cidden de:)
evet her zaman ki klişe laflar geliyor cevap verme gereği bile duymuyorum :D
konuyu uzatmayacam 15 reyting mis gibi daha ne olsun :D

Vay canına Arkadaşım Hoşgeldin neredeyse 10 reytinge yükselmiş. Dün çok keyifliydi yine. Günü değişsin diyen arkadaşlar bu reytingleri görüyorlardır inşallah. :D

Vadi acik ara birinci ve 15 reyting. Total grubunda maclar haric kimse alamiyor. :)

Özet her zaman ki gibi ikinci daha ne olsun.

Arkadasim Hosgeldin Burcu Esmersoy ile harika gitmis AB'de neredeyse 10 reyting. Vadi AB'de yükselmemis olsa yanyana olurlarmis. Programin yeri gayet iyi. Kanal D umarim BBEB gibi birkac güne yayip suyunu cikarmaz.

klişe senaryoya klişe laflar olucak tabii :)
sende kabullenmiş olmalısın ki, hemen reytinge geçme çabasına girdin. :)
yooo cevap verme gereği bile duymuyorum kaç kere vadi izledin de türkiye nin gelmiş geçmiş en büyük dizisine laf söylüyosun :D

Vay canına Arkadaşım Hoşgeldin neredeyse 10 reytinge yükselmiş. Dün çok keyifliydi yine. Günü değişsin diyen arkadaşlar bu reytingleri görüyorlardır inşallah. :D
Gönderme kokusu aldım. :A

PT1'de TVR'den mütevellit daha iyi gider bence. Yeni bölümü 2 ile tekrarı 4 ile başlıyor anlıklara. :A

°°°mobil mesaj°°°

saati ve günü tam yerinde, özellikle komedi ciddi rakiplerin karşısında direnemez.bkz ; medcezirden sonra yalan dünya :A
Bence de Arkadaşım Hoşgeldin'in günü ve saati gayet iyi. Hep reyting hem de benim izleyebilmem bakımından. :D Yalan Dünya'yı niye karıştırdın şimdi? :T: @EveN gelecek şimdi Yalan Dünya için uzun uzun planlar yapacak. :T:

Kurtlar Vadisi Pusu her iki kategoride de yükseliş yaşayarak yine fark atmış. Tebrikler. :)

İntikam yine vasat Kanal D bitirsin Beren'e yeni dizi çeksin artık miladı doldu. :D Ama yine de AB'de idare etmiş tebrikler.

Büyük Risk günü kurtarmış bugün tebrikler. :Z

Kanal D'nin inşaat programı uçmuş tebrikler. :)

Kurtlar Vadisi Pusu her iki kategoride de yükseliş yaşayarak yine fark atmış. Tebrikler. :)

İntikam yine vasat Kanal D bitirsin Beren'e yeni dizi çeksin artık miladı doldu. :D Ama yine de AB'de idare etmiş tebrikler.

Büyük Risk günü kurtarmış bugün tebrikler. :Z

Kanal D'nin inşaat programı uçmuş tebrikler. :)
Evim Şahane onun adı. :bağır:

Kurtlar Vadisi Pusu iki grupta da gayet başarılı oranlar alarak zirvede yer almayı başarmış tebrikler. Totalde küçük bir düşüş yaşasa da AB grubunda yükselmiş.

Arkadaşım Hoşgeldin iki grupta da oranlarını arttırarak çok başarılı sonuçlar elde etmiş. Özellikle AB grubunda 10 reytinge dayanmış.

Aramızda Kalsın ve Zengin Kız Fakir Oğlan gayet iyi sonuçlar almışlar.

Bence de Arkadaşım Hoşgeldin'in günü ve saati gayet iyi. Hep reyting hem de benim izleyebilmem bakımından. :D Yalan Dünya'yı niye karıştırdın şimdi? :T: @EveN gelecek şimdi Yalan Dünya için uzun uzun planlar yapacak. :T:
Yok @yakup09'a hak veriyorum şu an. :X

Çoğu kişi 4 tane "acaba gelecek bölüm ne olacak? Çok heyecanlı yerde bitti .s.s" dedirten dizi varken komediye bakmaz.

2 sezondur nasıl bakıyor biliyormusun? Gülse hep diri tutuyor diziyi. Çünkü komediler bir süre sonra sıkar ve insan can sıkıntısından izler. Eğer Gülse diri tutacak bir hamle yaparsa tekrar A/B'de zirveye oynar.

Hem karşısında en taze 2 dizinin olduğunu unutmayalım. Kime sorsam Medcezirden haberi var. Şu an sükse yapmış durumda dizi. :)

°°°mobil mesaj°°°

Forum İstatistikleri

Konular
171,728
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94