23 Ocak 2014 Perşembe Reyting Sonuçları

İntikam reklam 22.07! Ya bari 15'e kadar uzat. İlk bŞta bi 10 dk özet koy! Sinir bozucu bi durum olmaya başladı iyice bu durum..

İntikam reklam 22.07! Ya bari 15'e kadar uzat. İlk bŞta bi 10 dk özet koy! Sinir bozucu bi durum olmaya başladı iyice bu durum..
Boşver be Yakup. :D Kanal D İntikam'dan reyting beklemiyor ki? :D Yoksa 30 dakikada bir reklama girmez. :D

Güzel bir bölümle ZKFO uçmuş :X Artık Sbt`de olduğu kadar Tns`de de başarılı dizi :bhr:

Ötesiz İnsanlar çok iyi gidiyor. :oley: :oley:

Aramızda kalsın geçen haftaya göre ççok iyi zkfo da iyi ama tns de daha düşük çıkıyor ak ise biraz daha fazla:D

Bahattin sözünü tutuyor, Yunus muradına eriyor; Sünnet - sünnet - sünnet :)

Hükümet sağolsun pardon şey yani çok çok emek verip kalite kokan ötesiz insanlar rejisi sağolsun :😉:)
Samanyolu'm her gün zirveye oynuyor. :oley: Yok böyle kanal enfesto. :kiki: Laf atan çarpılır valla. :kiki:

Hemen AB'yim ayaklı AB Örgütü seni almadı bir kere sen de Ağır TOTAL'sin. :Z
Sen de eski ab'cisin. :A Ayrıca o ab kurulu ab falan değil açık ve net yani. Sahte ab'ci onlar. Ben has ab'ciyim. 😎

Yol artık öbgzk müziği gb de! Bu kadarı da olmaz. :) her yerden fAydalanmaya çalışıyor bu diziler; reyting rekortmeninden. :d

Samanyolu'm her gün zirveye oynuyor. :oley: Yok böyle kanal enfesto. :kiki: Laf atan çarpılır valla. :kiki:

Sen de eski ab'cisin. :A Ayrıca o ab kurulu ab falan değil açık ve net yani. Sahte ab'ci onlar. Ben has ab'ciyim. 😎
Enfesto mu? :) berbat ötesi bir kanal ve yibe aynı tarz dizilere sahip vasat bir kurum demek istedin heralde. :d

Aramızda Kalsın'ı uzun bir aranın ardından izliyorum. Şimdiye kadar izlediğim bölümlerinin en iyisi bence. :)

Yol artık öbgzk müziği gb de! Bu kadarı da olmaz. :) her yerden fAydalanmaya çalışıyor bu diziler; reyting rekortmeninden. :D
Gb gibi kaliteli bir dizi Ö.B.G.Z gibi bir kalite şampiyonundan yararlanmış işte ne güzel. :Z