ATV Kaçak - Dizi Yorumları

Ölü Adam; Serhat, Dadaylı ve Nazmi'yi yanmaktan son anda kurtarır. Bu olayla birlikte Rusyalı'nın da bu üçlüden haberi olur. Kimsesi olmayan tinercileri toplatıp piyasaya sürülecek yeni ilaçlar için zorla denek olarak kullandırtan bir çetesi bulunan Rusyalı'nın yaptığı bu işlerden Şahingöz sayesinde Serhatların da haberi olur ve çetenin peşine düşerler.
Merve, Ertan'a oğlunu göstermek istemez. Ertan, Topçuoğlu çiftliğinin kapısına dayanır ve silahlar çekilir. Ertan her fırsatta Nurgül'e kendini sevdirmeye çalışır. İsmet Ali Topçuoğlu'nun malvarlığına sahip olmak için plan yapan Ertan'ın, eski kayınpederinden gelecek atak karşısında eli kolu bağlanır.

Rüyamda kaçak'ı gördüm. Ama star'a transfer olmuştu 🙂
Şahingöz kim çıkacak acaba çok merak ediyorum 🙂

Son haftalarda azda olsa reytinglerinde düşüş var ama fragmanı bu hafta heyecanlıymış

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serhatların dayak yediği sahneye bayılıyorum yaaa iyi dayak yedik diyip benzin dökülürken bağırmaları :F

çok güzel bir bölümdü anlık reytingleri takip etmedim ama zirvede olmamız lazım son dönemlerin en iyi bölümüydü aksion hiç bitmedi ertan ve ismet beyin kavgası bir yandan serhat ve rusların kavgası öte yandan ve şahin göz etkiside var çok heyecanlı :love1::love1::love1:

Reklamdan bir şey anlamasak da geçen bölüme göre daha iyiydi Topçuoğlunun hamlesi güzeldi bu arada. :D

güzel bölümdü ama ben kaçak dizisinin konusundan saptığını
düşünüyorum serhatın intikamı olacaktı nereye geldi dizi

bölüm yine çok iyiydi. :)

ismet ali dişini göstermeye başladı ertan ı yakında indirir o koltuktan :))

Süreç Film şu diziyi mahvedecek..Gürkan Uygun için üzülmeye başladım..Dizinin müzikleride çok kötü..
hayır dizi şimdi şekillendi başından beridir senaryonun çok dar olmasından ve sadece serhatla ismet beyin kavgasından ibaret olduğundan şikayet ediliyordu şimdi senaryoyu genişlettiler yeni oyuncular eklediler
ismet bey ve ertan bir yandan kavgalıyken diğer taraftan ruslarla serhatlar kavgalı artı olarakta şahin göz faktoru var
senaryo çok genişledi ben çok memnunum ne yanı dizi sadece serhatla ismetin kavgasından ibaretmi olucaktı koca dizi ozaman tek sezonluk dizi olurdu ama şimdi rahat 3 sezon gider :Z:Z:Z

hayır dizi şimdi şekillendi başından beridir senaryonun çok dar olmasından ve sadece serhatla ismet beyin kavgasından ibaret olduğundan şikayet ediliyordu şimdi senaryoyu genişlettiler yeni oyuncular eklediler
ismet bey ve ertan bir yandan kavgalıyken diğer taraftan ruslarla serhatlar kavgalı artı olarakta şahin göz faktoru var
senaryo çok genişledi ben çok memnunum ne yanı dizi sadece serhatla ismetin kavgasından ibaretmi olucaktı koca dizi ozaman tek sezonluk dizi olurdu ama şimdi rahat 3 sezon gider :Z:Z:Z
Süreç Film beklentileri karşılayamadı oyunculukta hiçbir problem yok.Hatta Serhat Hakeri,Dadayı ve Doktor Muhteşem üçlü oldular ama yan roller Ertan Hariç kötü Çoluk çocuğun elinde silah var çatışmaya giriyorlar.Kurtlar Vadisi'ne baksana!

Süreç Film beklentileri karşılayamadı oyunculukta hiçbir problem yok.Hatta Serhat Hakeri,Dadayı ve Doktor Muhteşem üçlü oldular ama yan roller Ertan Hariç kötü Çoluk çocuğun elinde silah var çatışmaya giriyorlar.Kurtlar Vadisi'ne baksana!
tamam cnm oyüzden diyorum bende rusların diziye dahil olmaları çok iyi oldu şimdi serhatların karşısında çok güclü rakipler var ve 2 bölümdürde serhatlar dayak yemekten başka bişi yapamıyor zaten bu sefer rakipleri çok iddalı
:love1::love1:

tamam cnm oyüzden diyorum bende rusların diziye dahil olmaları çok iyi oldu şimdi serhatların karşısında çok güclü rakipler var ve 2 bölümdürde serhatlar dayak yemekten başka bişi yapamıyor zaten bu sefer rakipleri çok iddalı
:love1::love1:
Gökhan Kırdar'ın vadideki müziklerine bak birde buna!Kıraç sevdiğim bir müzisyen ama Binbirgece ve Aliye gibi diizlerde yoksa ne anlar aksiyon müziğinden.:)

Gökhan Kırdar'ın vadideki müziklerine bak birde buna!Kıraç sevdiğim bir müzisyen ama Binbirgece ve Aliye gibi diizlerde yoksa ne anlar aksiyon müziğinden.:)
ezelin müzizyeni toygar ışıklı harika müzikelr yapıyor gökhan beyden daha kaliteli bence toygar bey kaçağı alsa keşke :D