25 Kasım 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

bunlar karadayının hatrına iş yapmazlar.niyetleri belli
başka hafta niye twet atmıyorlardı?
Niye peki bu twitleri Karadayı yayınlandığı sırada attılar? Başka zaman mı yok? :X

Güldürdünüz. :F

Hiç mi dünyadan haberiniz yok bugün kadına şiddete son günü yaptılar o etiketler ondan. :F

Karadayıcılar da hemen üzerine alınmış. :F

Karadayıcılar Acun bünyesine girmeye meraklıymış vay be aslında Acunu seviyolarmış. :))))))))))

45f5094f5933124ca846264352720b99.jpg

@qEveN @Yakamoz-Asi @sürgünüm @destere

off ya ne bu bu akşam 20:00-20:08 , 20:30-20:38 ve şimdi de 21:22 bu nasıl reklam stretejisi ancak bukadar berbat olur 😡
Neyse boşverelim. :) Bu anlıklara bakılırsa O Ses zirvede olacak. Hem de iyi sesler 22:00'dan sonra çıkıyor. O zamanlar daha da uçar. :)

Hiç mi dünyadan haberiniz yok bugün kadına şiddete son günü yaptılar o etiketler ondan. :F

Karadayıcılar Acun bünyesine girmeye meraklıymış vay be aslında Acunu seviyolarmış. :))))))))))
Bizde biliyoruz. Etiketi başlatan Egemen Bağiş'miş ona bakarsan :A Önemli olan Kadına şiddeti desteği öyle tweetle değil diziylede destenlenmesi :F

karadyının iyiliği için yapmadıkları ben yazdım dostum,bu ucuz numaralara gelmeyiz merak etme.

Şiddet dolu dizilerin şiddete karşı olması da tutarsız ve muamma. :F

Bu zeynep günay tan nasıl bi insandır? Bu nasıl bi melekedir? Şu an açık ara en iyi tv yönetmeni açık ara. Yanına kinse yaklaşamaz..