23 Kasım 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

Al benden de o kadar. :( Seyirciyi gülsünler diye ayarlamışlar. Acun'la Hülya da yalandan gülüyorlar. :(
Hülya nasıl güldü şaşırdım ya. :F :F

@dizi kolik Show TV benim dediğimi yapmış AKY'yi 21.45'de başlatmış. Haftaya daha geç başlasın şöyle 22.00 gibi Pis Yedili sayesinde. :) :)

adını kalbime yazdım oyuncuları serhan yavaş ve ipek Karapınar hakkında aşk dedikoduları günlerce medyada konuşulunca haliyle dizinin reytingleride arttı.
bugünün saraylısı reytinglerini artırmak istiyorsa cansu tosun ve ali ersan duru arasında bir şeyler olması lazım.yoksada olmuş gibi göstersinler.

BU sbt iyicesine çığrından çıktı bu gidişle TNS de çıkar zaten çıktı da bune böyle hükümet yanlışımı davrancak diziler bune böyle isterse dizide Allahu ehberde yapsın Din görünmemeli sen bunu öğren TNS ve SBT öyle reyting ölç e normal başbakanın işi hiç şaşırmamak lazım Ama Arka sokaklar AGB yi geri getirmesini bilir TNS yi de yollarlar öyle bir bölümle @xemrexxx

Sbt patladı herhalde. :( 10 almış ya hem de bu saatte. :( Reklama da girmiyorlar. Galip gelecek daha haftaya. :(