16 Kasım 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
Program siralamalari ilk mesaja eklendi.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,388
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
:F rıza babayı düşürmişler mi yine tekrarı 4.5 alan dizinin yeni bölümüne vıişşşhhh :F

bugünün saraylısı artmış ednan bey e yeni bir bihter bulurlarsa 6-7 reytinge çıkabilir :F
aky ye de sihirli değnek değmiş umarım tns nin herkesin ağzına bal çalıp sonra eski haline geri dönertmesi gibi olmaz :X
stv yakında en çok izlenen kanal olacak 3 ayda ibretlik değişim diye konusu bile açılır :F
Total grubu Büyük başlar Grubu kısalımı BBG AB ise FEOdalite toplum GRubu Kısaltması FTG @xemrexxx @Bully @destere

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
:F rıza babayı düşürmişler mi yine tekrarı 4.5 alan dizinin yeni bölümüne vıişşşhhh :F

bugünün saraylısı artmış ednan bey e yeni bir bihter bulurlarsa 6-7 reytinge çıkabilir :F
aky ye de sihirli değnek değmiş umarım tns nin herkesin ağzına bal çalıp sonra eski haline geri dönertmesi gibi olmaz :X
stv yakında en çok izlenen kanal olacak 3 ayda ibretlik değişim diye konusu bile açılır :F
Objektifliğe gel BS yükselince normal AKY yükselince mi anormal. :F :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,465
Puanı
1,061
Objektifliğe gel BS yükselince normal AKY yükselince mi anormal. :F :F
by klişenin dibi bir dizi tabi yükselecek bak o gün aynı tarzdaki fh nasıl reytingler aliyi :)

ayrıca senin objektiflik de iyiymiş acunun survivorından çıkan hilmicem my de figuran gibi durunca reyting gidiyi ama o ses den çıkan erkan ya da erkam her neyse adı aky de yardımcı rolde olunca artması mi gerekiyi :F aky de oyuncu diyebileceğim pek fazla kimse yok bir tolga güleç bir o yaşlı teyze :) bana göre artması anormal

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
şefkat tepe süper zirveyi aldı sonunda :D haftasonuna stv ambargosu helal şefkat tepe helal küçük gelin :D
arka 6 yı geçmiş ilginç dün reklam aralarını iyi değerlendirmiş demekki boşlukta izlenir sadece :))))
acun iyi gitmiş her zamanki gibi

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Aynı şeyi bende AKY'de düşümüyorum dizide entrika eksikliği var @Fks14 haksız mıyım sen entrika uzmanısın. :X Diziye entrika doz aşımı yapılırsa 6'ya dayanır bence. :)

@dizi kolik haftaya 21.45'de başlasın. :T :T
Ben haftaya 21.00'da başlayıp 21.30'a kadar özet vermesi gerektiğini düşünüyorum. Zaten Reklam ile birlikte 21.45'de yayına girecektir. Fakat hiç özetsiz başlamamalı dizi, belki bu bölüm totalde 5 bile alabilirdi ama özetsiz yayınlandığı için düştü belki de oranları. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
by klişenin dibi bir dizi tabi yükselecek bak o gün aynı tarzdaki fh nasıl reytingler aliyi :)

ayrıca senin objektiflik de iyiymiş acunun survivorından çıkan hilmicem my de figuran gibi durunca reyting gidiyi ama o ses den çıkan erkan ya da erkam her neyse adı aky de yardımcı rolde olunca artması mi gerekiyi :F aky de oyuncu diyebileceğim pek fazla kimse yok bir tolga güleç bir o yaşlı teyze :) bana göre artması anormal
AKY'de öyle yükselme potansiyeli var izlemeden yorum yapıyorsun ayrıca O Ses'te ki adam için fikrimi konusuna belirtmiştim zaten. ;) ;)
Adam öncedende ders alıyormuş oyunculuk fazla sırıtmıyor ki Hilmicem kadar. :) :)
Ya bırakın Kanal D'nin klişe dibi dizilerinden zirve beklersiniz diğer kanallar söz konusu olunca ŞİKE. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hadi onu geçtim oyuncu kadrosu mu belirliyor bu işi Küçük Gelin Şefkat Tepe birçok dizide hangi oyuncular tanıldık? Ama fark atarak zirve yapıyorllar. @xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,465
Puanı
1,061
Hadi onu geçtim oyuncu kadrosu mu belirliyor bu işi Küçük Gelin Şefkat Tepe birçok dizide hangi oyuncular tanıldık? Ama fark atarak zirve yapıyorllar. @xemrexxx
oyuncu diyorum tanınmışlık demiyim :D

AKY'de öyle yükselme potansiyeli var izlemeden yorum yapıyorsun ayrıca O Ses'te ki adam için fikrimi konusuna belirtmiştim zaten. ;) ;)
Adam öncedende ders alıyormuş oyunculuk fazla sırıtmıyor ki Hilmicem kadar. :) :)
Ya bırakın Kanal D'nin klişe dibi dizilerinden zirve beklersiniz diğer kanallar söz konusu olunca ŞİKE. :)
şike mi dedim ben :F yrıca klişenin dibine vuran diziler fh vb. uçuyi kopiyi nedense kanal d dekiler tutmiyi :F

bu arada 65646546541. kez söyliyim kanal d nin yeni 4 dizisi içinde (kayıp,fatih,çalıkuşu,aşk) tutmasını tek beklediğim çalıkuşu idi :)