ATV Kaçak - Dizi Yorumları

ooo süper :D @WesTxCoasT aga Allah razı olsun senden de :d hd md önemli değil ya adamlar gözüksün yeter bana :kiki:

son 8 dk kaldı müthiş bir dizi ya kesinlikle kaçırmam bundan sonra gürkan uygun inanılmaz oynamış berk hakmanda süper gerçekten oyuncular çok iyi hepsi
ama öyle bi anlattılar ki aksiyon iyiydi ama fazla da yokmuş :D
şuanlık tatar ramazanı geçemedi onu söylim tatar daha müthiş bişey :D vadiyi saymıyorum zaten :D
ama karadayıdan falan güzel süper yav :D

Torrent var 1080p ama indiremiyorum, VIP değilim. :D
İşeme yaramayacak şeyi söyleme. :D

Youtube linki filan denk gelirse söylersin, Atv'de dizi takip etmek iyi oluyor aslında HD'si bedava paylaşımcıları geniş oluyor. :) İlla ki biri HD yüklüyor yani. :)

Diğer kanallarda HD görüntü bulmak çok zor. :(

İşeme yaramayacak şeyi söyleme. :D

Youtube linki filan denk gelirse söylersin, Atv'de dizi takip etmek iyi oluyor aslında HD'si bedava paylaşımcıları geniş oluyor. :) İlla ki biri HD yüklüyor yani. :)

Diğer kanallarda HD görüntü bulmak çok zor. :(
Yarın öğleden sonra VIP olmayacak, o zaman indireceğim ben. :D

Doğru, iyiki ATV'de :D Görüntü kalitesi de güzel bence ATV HD'nin.

Behzat Ç.'nin Hayalet'i İnanç Konukçu 2. Bölüm itibariyle diziye katılacak.

Usta yönetmen Sadullah Şentürk'ün dizi ile ilgili yorumu:

"İş tamamdır, şahane bir ilk bölüm..."

Az önce izledim diziyi, çok beğendim. Senaryo oldukça güçlü, Gürkan Uygun çok iyi oynuyor zaten. İlk bölümle müthiş bir giriş yaptı, sonraki bölümlerde de kalite korunur umarım. :)

Bu arada İstanbul'daki ev Karahanlı'nın. :D

Az önce izledim diziyi, çok beğendim. Senaryo oldukça güçlü, Gürkan Uygun çok iyi oynuyor zaten. İlk bölümle müthiş bir giriş yaptı, sonraki bölümlerde de kalite korunur umarım. :)

Bu arada İstanbul'daki ev Karahanlı'nın. :D
aynen karahanlının bana tanıdık geldi zaten ama çıkaramadım sen söyleyince hemen aklıma geldi :D
gürkan uygun süper oynuyo oyunculuğu çok çok müthiş mustafa avkıranda süper ama berk hakmanda dehşet ya çok iyi rol kesiyo gürkan uygundan sonra 2.sırada :D

oha for 2.bölüm fragmanın başına bakın çakırın ilk bölümde behiç türkcanı öldürme şekli of of of :D önlerinde vadi gibi bi şaheser var yararlansınlar tabi :D

Ertan'ın adamı Murtaza, güldürdü.

Ağzımı değdirdim diye iğrendiysen bardakta veriyim. :D