ATV Kaçak - Dizi Yorumları

Yazmayla HD olur mu ? :D Herkes istediğini yazar.

@ABAY_06'ın ki 1080p mesela, senin verdiğin 360p .:D
ben p m demiyorum hd diyorum hd yazıyo işte :D ordan izleyelim o zaman dünkü görüntü berbatmış ya west in verdiği :D dün anlamamıştım pek ama hd izleyince inanılmaz fark var :D

of of of görüntü harika ötesi süper ötesi :D vadiyide böyle izlemek dehşet olacaktır :D
@darksaal aga yarın vadiden sonra kaçak kaçaktan sonra tatar ramazan var inanılmaz bişey :D ama vadiden sonra izlenmez hiçbişey :d zaten kaçak ı da tatar ı da en az 2 kez izledim :D

@takas çok beğendim kaçağı bende Gürkan uygun döktürmüş hd izlemekte bi başka oluyo :D

Aynen oyuncular süper Vadininde 1080p si çıkıyo tv'de izlemediğim zaman açıyorum 1080p görüntü harika oluyo:D
aga bu şekilde bana izlediğim dizileri yollasana ya ben bulamıyorum :D kurtlar vadisi,karadayı,tatar ramazan,kaçak bu 4 lü nün 1080p si çıkar mı hep :D

kaçakta dadaylı ve nazmi arasında geçen bir diyalog
nazmi:serhatın karısı nurgülü arayacak dadallıya soruyor,bu telefonda nurgül kayıtlı değil
dadaylı:B'ye bak
nazmi:B ney
dadaylı:benim karım
nazmi:yuh senin gibi öküzden de bu beklenirdi zaten

kaçakta dadaylı ve nazmi arasında geçen bir diyalog
nazmi:serhatın karısı nurgülü arayacak dadallıya soruyor,bu telefonda nurgül kayıtlı değil
dadaylı:B'ye bak
nazmi:B ney
dadaylı:benim karım
nazmi:yuh senin gibi öküzden de bu beklenirdi zaten
Mesajını taşıdım, bu tür mesajları dizilerin yorum konusunda paylaşın.

ben seyretmiyorum ama yazete de bir sahnesinin kurtlar vadisi ilk bölümdeki süleyman çakırın behiç türkcan cinayeti sahnesiyle birebir aynı olduğunu yazıyor

Sanırım izlediğim tek aksiyon dizisi kaçak.Berk Hakman var diye bakmıştım ilk bölümüne,fakat beni sardı.İzlemeye devam edeceğim sanırım.