21 Mart 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ee bu reklam davası ne :F aga sizde şunlara cevap vermeyinde gereksiz konuşmalar olmasın misafirler şimdi vadi reklam vermiyo sanıcak :D

Heyo misafirler Vadi daha fazla reklam verdi. İnanmayan üye olsun imzama baksın :D

- - - Ekleme - - -

beni tanımıyomuş gibi yapıyo revan arkadaşımız :D

Sen kimsin? :F
Yeni mi üye oldun? :F
RevaN yeni üyelere cevap vermiyo herhalde.

Dedim ya sen herkese cevap veremedi de. Senin derdin bunu demek. Bu yüzden seninle sabaha kadar dalaşmayacak kadar değerli vaktim.

Sen herkese Revan cevap veremedi de.
bırak bu işleri be revan :D
sadece tek bir soru vadi 45 dk da bir reklam verse ne olacak bunun cevabını istiyorum

bırak bu işleri be revan :D
sadece tek bir soru vadi 45 dk da bir reklam verse ne olacak bunun cevabını istiyorum
Bir iddia atsam ortalığa nasıl ispat edeceksin. Ben A/B`de zirvede İntikam olacaktı diyorum. Geçen haftaların verilerini göstererek mi ispat edeceksin bunu. Vadi neredeyse 1 aydır bu taktikle gidiyor.

Bir iddia atsam ortalığa nasıl ispat edeceksin. Ben A/B`de zirvede İntikam olacaktı diyorum. Geçen haftaların verilerini göstererek mi ispat edeceksin bunu. Vadi neredeyse 1 aydır bu taktikle gidiyor.

evet hemen cevabımı vereyim vadi geçen hafta 21.00-21.15 reklamdı 22.de yine reklama girdi üstelik maç olmasına rağmen sonuç değişmedi geçen haftadan bahsediyorum sadece :D yav biraz mantıklı düşün 15 dk erken reklam vermekle zirve gider mi yapma gözünü sevim her hafta geçiyoruz kabul et artık ab de yok total zaten rakip değilsiniz :D

1.) Sadece o aradaki reklam sayesinde 1,7 fark kapanmaz.
2.) İspat edillemez zaten her şey ortada. İspata gerek yok.
3.) 3 aydır.

ispat ettim çok kolay bişey bu :kiki:

- - - Ekleme - - -

[TABLE="class: cms_table"]
[TR]
[TD="align: center"]1[/TD]
[TD="align: center"]KURTLAR VADISI PUSU
[/TD]
[TD="align: center"]ATV[/TD]
[TD="align: center"]21.03.2013[/TD]
[TD="align: center"]20:59:56[/TD]
[TD="align: center"]23:16:45[/TD]
[TD="align: center"]13,1[/TD]
[TD="align: center"]31,7[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

efsane farkı :D

derviş galip çok iyi başlamış :D hele ki ab de netmiş
intikam ab de artmış totoşu düşmüş
popstar acundan çok kötü gitmiş
zkfo 3.87 ye 5.46 vışşhhh

Zengin Kiz Fakir Oglan TRT'ye göre yine çok iyi sonuçlar elde etmis

Heyo misafirler Vadi daha fazla reklam verdi. İnanmayan üye olsun imzama baksın :D

- - - Ekleme - - -

Sen kimsin? :F
Yeni mi üye oldun? :F
RevaN yeni üyelere cevap vermiyo herhalde.

valla xantier senden korkulur imzan muhteşem ancak bu kadar olur tebrikler

Intikam haftaya total grubunda oranlarini yukseltir bence :)

Gündüz programinda yayinlanan programlar da basarisini sürdürmüsler :)

bu kadar hafta geçti total için demiyorum ab de hala kurtlar vadisi pusu geçilemiyorsa bundan sonra çok zor

bu kadar hafta geçti total için demiyorum ab de hala kurtlar vadisi pusu geçilemiyorsa bundan sonra çok zor

Zaten Intikam Total grubunda zirvede yer alamaz. Diziyi seven biri olarak konusuyorum, simdi hakikatlari konusmak gerek. Total grubunda zirvede yer almasi çok zor, AB grubunda bir sans var ama bu saatten sonra olacagini dusunmuyorum, belki sezon finaliyle falan :)

intikam kaç bölüm oldu hala haftaya haftaya diyecek halimiz yok :D

ya ben onu demedım takas hanı ıntıkam ab dizisi ya arkadaşlarda hergeçen hafta bidahakı hafta için bu sefer ab de geçecez diyorlar ya ona istinaden dedim