21 Mart 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya ben onu demedım takas hanı ıntıkam ab dizisi ya arkadaşlarda hergeçen hafta bidahakı hafta için bu sefer ab de geçecez diyorlar ya ona istinaden dedim
biliyorum abi ben sana bişey demiyoprum zaten sana katılıyorum kurtlar vadisi bu kolay mı dedim :d

Durumu çok kötü maalesef..

[TABLE="class: cms_table, width: 100%"]

[TR]
[TD="align: center"]98[/TD]
[TD="align: center"]SUBAT[/TD]
[TD="align: center"]TRT 1[/TD]
[TD="align: center"]21.03.2013[/TD]
[TD="align: center"]22:51:35[/TD]
[TD="align: center"]00:40:44[/TD]
[TD="align: center"]0,45[/TD]
[TD="align: center"]1,58[/TD]
[/TR]

[/TABLE]

Zaten Intikam Total grubunda zirvede yer alamaz. Diziyi seven biri olarak konusuyorum, simdi hakikatlari konusmak gerek. Total grubunda zirvede yer almasi çok zor, AB grubunda bir sans var ama bu saatten sonra olacagini dusunmuyorum, belki sezon finaliyle falan :)

aynı şeyleri söylemişiz benim amacı intikamı eleştirmek deildi sadece tespit ben açık söyliyeyim intikam ilk bölümünde ab de vadiyi geçtiğinde diğer haftalarda da geçer diye tahmin ediyordum ama olmadı

aynı şeyleri söylemişiz benim amacı intikamı eleştirmek deildi sadece tespit ben açık söyliyeyim intikam ilk bölümünde ab de vadiyi geçtiğinde diğer haftalarda da geçer diye tahmin ediyordum ama olmadı

Biliyorum zaten :) Geçecegini de dusunmuyorum artik :)

Durumu çok kötü maalesef..

[TABLE="class: cms_table, width: 100%"]
[TR]
[TD="align: center"]98[/TD]
[TD="align: center"]SUBAT[/TD]
[TD="align: center"]TRT 1[/TD]
[TD="align: center"]21.03.2013[/TD]
[TD="align: center"]22:51:35[/TD]
[TD="align: center"]00:40:44[/TD]
[TD="align: center"]0,45[/TD]
[TD="align: center"]1,58[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

perşembe ne işin var senin be şubat harika diziyi harcadılar

Benim de gözümü korkutmuştu ilk bölüm reytingleri ama daha ilk bölümde aldğı reytingleri hala geçemedi.

ben hiçbir zaman korkmadım emindim çünkü ortada bir şike yoktu ve bu koşullarda vadinin geçilme gibi bi durumu olamazdı

Ya siz neyi tartisiyorsunuz? Vadi nin 15 dakika reklami Intikam i geciyor! Artik bu heuimeti kabullenmenin vakti Vadi intikam i nerdeyse ikiye katlamis Total de....

İntikam sık reklama giriyor ve bu izlenme oranını etkiliyor,bu doğru.Ama belli ki Kanal D İntikam'dan mümkün olduğunca çok kazanmak istiyor ve reklamların izlenmesine,yani para kazanmaya daha çok önem veriyor.Bu kanalın tercihi,kanalın şu anki sonuçları dert ettiğini sanmıyorum,etseydi Kurtlar Vadisi Pusu gibi geniş aralıklarla reklam alabilirdi.Bence siz kanalın dert etmediği şeyleri dert etmeyi bırakıp İntikam'ı netten izlemeye başlayın.(benim gibi)Bu reklamlarla tv'de çekilmiyor. Galip Derviş'in süresi konusuna da değineyim.Çoğu arkadaşımın tahmin ettiği gibi ilk iki bölüm birleştirildi,tek hikaye ikiye ayrılmıştı orijinalinde.Bundan sonraki bölümler yine tek hikayeyle 50 dakika olacak.@xemrexxx @OzaN @RevaN @yakup09 @Lordly @Arslan Bey (İzleyenleri yazmaya çalıştım.)

kanal d nin perşembe sorunn olduğunu sanmıyoprum intikam +galip çok iyi bundan önce d euek vardı o da iyiydi
galip derviş orjinalinde de 2 bölüm üst üsteymiş
intikam 39 vadi 41 dk reklam vermiş çok farkları yok zaten :)

kanal d nin perşembe sorunn olduğunu sanmıyoprum intikam +galip çok iyi bundan önce d euek vardı o da iyiydi
41-39 mu :kiki: vadi 62 intikam 42 dk reklam vermiş toplamda üstelik intikamın süresi daha uzun

İmzama bak hele :D

41-39 mu :kiki: vadi 62 intikam 42 dk reklam vermiş toplamda üstelik intikamın süresi daha uzun

yeni bölümleri kastettim :)reyting şirketlerinin veriler öyle diyor intikam yeni bölüm 103 dk toplam süresi 142 dk 142-103=39
vadi yeni bölüm 96dk toplam süre 137 dk 137-96=41 dk
popstar bölüm 216dk toplam 256 dk 256-216=40 dk reklam
seninle tartışmayacağım sbt-tns verielri ortada.

- - - Ekleme - - -

yorumlar beni ilgilendirmez :D

yeni bölümleri kastettim :)reyting şirketlerinin veriler öyle diyor intikam yeni bölüm 103 dk toplam süresi 142 dk 142-103=39
vadi yeni bölüm 96dk toplam süre 137 dk 137-96=41 dk
popstar bölüm 216dk toplam 256 dk 256-216=40 dk reklam
seninle tartışmayacağım sbt-tns verielri ortada.

- - - Ekleme - - -

yorumlar beni ilgilendirmez :D

senin yorumunda bizi ilgilendirmez özette reklam verememiş :kiki: vadi özet 15 intikam 0
vadi yeni bölüm 47 intikam 42 dk reklam