21 Mart 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yalniz Xantier, imza biraz kiskirtici olmamis mi Forumdash'a karsi? :)

İntikam 42 dk
Vadi 43 dk verdi YENİ BÖLÜMDE. Özettekini kendinize saklayın

Bu arada rekor öbgzk'de 54 dk ile Zirvede reklam süresiyle :kiki:

Şu intikam , o kadar hayatlarının merkezine girmiş ki kişisel imzaya kadar gitmiş durum...

4.Bir bölümde en fazla reklam veren dizi hangisidir?
-2004 yılında show tv de yayınlanan Kurtlar Vadisi dizisi 63 dakikalık bölümde tamı tamına 116 dakika reklam vererek bir daha kırılamayacak bir rekor daha kırmıştır.

REKLAM REKORU BİZDE RAHAT OLUN BEYLER :D

rekam kralı acun özete 21 yeni bölüme 51 toplam 72 dakka reklamı geçiriyor :D

İntikam 42 dk
Vadi 43 dk verdi YENİ BÖLÜMDE. Özettekini kendinize saklayın

Bu arada rekor öbgzk'de 54 dk ile Zirvede reklam süresiyle :kiki:

4.Bir bölümde en fazla reklam veren dizi hangisidir?
-
2004 yılında show tv de yayınlanan Kurtlar Vadisi dizisi 63 dakikalık bölümde tamı tamına 116 dakika reklam vererek bir daha kırılamayacak bir rekor daha kırmıştır.

REKLAM REKORU BİZDE RAHAT OLUN BEYLER :D

Hahaha :F

Sen dün yayinlanan bölümü nasil buldun Yakup ?

Çok beğendim furkan, ilk başlarda selen açıkcası rahatsız ediyodu beni ama agrasifleştikçe heycan geldi daha ılımlaştım.. Ama bölüm genel olarak çok akıcıydı ve yine zarafetiyle konuşuyodu :) kısaca harkuladeydi.

Çok beğendim furkan, ilk başlarda selen açıkcası rahatsız ediyodu beni ama agrasifleştikçe heycan geldi daha ılımlaştım.. Ama bölüm genel olarak çok akıcıydı ve yine zarafetiyle konuşuyodu :) kısaca harkuladeydi.

Sonunu anlatma, izlemedim çünkü daha.. Seda Demir, Selen karakteriyle gerçekten çok basarili :)

ama söyle yapiyor bitmedende reklam koyuyor :D 1 dakak yayın yapiyor onunla birlikte 100 dakka :D

Kısaca acunda iddialı bi şekilde 1. Liğe çıkmaya çalışıyor ama öbgzk zirveyi bırakmaz reklam süresiyle :kiki: :)

- - - Ekleme - - -

Sonunu anlatma, izlemedim çünkü daha.. Seda Demir, Selen karakteriyle gerçekten çok basarili :)

Evet ama ben yönetmenin onun oyınculuğunu tam dışarıya çıkaramadığını düşünüyorum. Daha iyi bi yönetmenle farkedemediğimiz oyunculuk yeteneklerini görebilirdik :)

- - - Ekleme - - -

Kvp hiçbir zaman 27 reyting alamadı, ama öbgzk aldı yani reklam rekoru öbgzk :kiki: :kiki: buda elinizden gitti :kiki: REKOR ÖBGZK'de :)

Burda bazi arkadaslar 2-3 hafta önce yakinda AB de zirvedeyiz diyorlardi ne oldiiii? Arada nerdeyse 2 Reyting var hatta FB maci varken bile AB de intikam vadi yi gecemedi :) her hafta medya Intikam a ilgi cekmek adina Beren haberleri yapiyor ama yaramiyor...