Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Netflix’in İlk Türk Dizisinde Senaryo Krizi İddiası!

Yazan Aserat

Yeni yılda yayına girmesi beklenen ilk yerli Netflix dizisinde senaryo krizi mi yaşandı?

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer alacağı yapımı ‘Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi’ romanından uyarlamaya hazırlanan Pınar Bulut ve Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı senaryo beğenilmeyince iki isimle de yolların ayrıldığı iddia edildi. Bununla birlikte projenin kadın oyuncusu olması beklenen Burcu Biricik de Ay Yapım’ın yeni dizisine transfer oldu.

Yapımcılığını O3 Medya’nın, yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan’ın üstleneceği dizi hakkındaki bu iddialardan henüz net bir yanıt gelmedi.

Kaynak: Medyatava

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

6 Yorum

 • O3 bence bu diziyi de Kanal D'ye çeksin, sorunların hepsi hallolur Allah'ın izniyle. :bhr: :Z

  Bence olmamalı. Fantastik bir dizi olacak. Her yapılan şey ve her söylenen söz, sevisme sahneleri bile sansür görürken bu dizi hiç bir kanalda olmamalı. Hadi Blu da olsun desen okey de.

  Bence yeni yıl çok erken. Yani bu ne acele. Acele eden ecele gider misali. İddialı bir proje ve bence mart gibi başlasın.

 • Bence olmamalı. Fantastik bir dizi olacak. Her yapılan şey ve her söylenen söz, sevisme sahneleri bile sansür görürken bu dizi hiç bir kanalda olmamalı. Hadi Blu da olsun desen okey de.

  Bence yeni yıl çok erken. Yani bu ne acele. Acele eden ecele gider misali. İddialı bir proje ve bence mart gibi başlasın.

  Şaka yapıyorum zaten, olmaması lazım. Kısıtlamalarla ve sansürlerle gündem olmamalı. 😀

  Dizi geç başlar zaten, Burcu Biricik de o sebeple izin isteyip Ay Yapım'la çalışma kararı almış. 😀

Bir yorum bırakın