HBO True Detective 1. Sezon Yorumları

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
@Harunnn60 yorumlarını bu sayfaya alalım :)

bak buda bonusu bir demet alexandra dadario :)
Alexandra-Daddario-image-alexandra-daddario-36378751-1500-970.jpg

@MelankoliK ve @gözlemci de bu diziye başlayacaktı bir ara öyle dedilerde sonra kayboldular umarım sen kaybolmazsın :)
Ben çok aşırı yoğunum,bakalım bi elimdekiler bitsin.

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
elindeki diziler hangileriydi ben unuttum :)) o kadar çok dizi önerdimki ben hatırlamıyorum şu anda ne izlediğini :)

yarın dediğin bugün değilmiydi? dizi ismini bekliyoruz :)
Revenge,Pll, Prison Break Eye Candy :) hatırlamazsın tabi onca dizi önerdin ben bile hatırlamıyom çoğunu

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
@Harunnn60 yorumlarını bu sayfaya alalım :)

bak buda bonusu bir demet alexandra dadario :)
Alexandra-Daddario-image-alexandra-daddario-36378751-1500-970.jpg

@MelankoliK ve @gözlemci de bu diziye başlayacaktı bir ara öyle dedilerde sonra kayboldular umarım sen kaybolmazsın :)
Hadi ya ben niye hatırlamıyorum :) :)
Zamanım olursa buna da bakarım bir ara :)

Revenge,Pll, Prison Break Eye Candy :) hatırlamazsın tabi onca dizi önerdin ben bile hatırlamıyom çoğunu
:D:D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Yaklaşık bir haftadır izliyorum ve son bölüme kadar geldim.Yazma fırsatı bulamadım.
Çok beğendiğimi söyleyeyim önce.Oyunculuklar,yönetmenlik,senaryo ve karakter derinliği mükemmel.Zaten filmin ana konusu davalar değil karakterlerin kendisi.Woody Harrelson ve Matthew McConaughey arasındaki uyum çok iyi.Müzikler mükemmel.Dizinin kalitesi jenerikten belli oluyor zaten.

4.bölümün sonundaki plan sekans çekim mükemmeldi zaten.

Genel olarak diziye puanım:

9/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yaklaşık bir haftadır izliyorum ve son bölüme kadar geldim.Yazma fırsatı bulamadım.
Çok beğendiğimi söyleyeyim önce.Oyunculuklar,yönetmenlik,senaryo ve karakter derinliği mükemmel.Zaten filmin ana konusu davalar değil karakterlerin kendisi.Woody Harrelson ve Matthew McConaughey arasındaki uyum çok iyi.Müzikler mükemmel.Dizinin kalitesi jenerikten belli oluyor zaten.

4.bölümün sonundaki plan sekans çekim mükemmeldi zaten.

Genel olarak diziye puanım:

9/10
Bir müthiş diziye daha başlamışsın. Senin için filmci derlerdi ama dizici oldun çıktın. :Z

Bu bittikten sonrada Fargo'ya başla eminim yüzde yüz beğeneceksin. :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Bir müthiş diziye daha başlamışsın. Senin için filmci derlerdi ama dizici oldun çıktın. :Z

Bu bittikten sonrada Fargo'ya başla eminim yüzde yüz beğeneceksin. :)
Bundan sonra başlayacağım ilk dizi de Fargo olacak zaten.Onu da bu hafta başlayıp 1 haftaya bitiririm.Aslında izlediğim tüm dizilerde filmlerin payı var.Bazı dizilere sinemadan tanıdığım oyuncular sayesinde başladım.(House Of Cards,True Detective gibi) bazılarına da film versiyonlarını sevdiğim için (Fargo,Hannibal).