HBO True Detective 1. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
5. bölüm nasıl başladı öyle. Çok dönüm noktalı ve çok fena bir bölümdü.

Başlangıçta cineyetin çözüldüğünü görerek zaten şok yaşadım sonra normal hayatı anlatmaya başladı Marty ben her halde gerçekten çözüldü ve şimdiki zamanda olanlar olacak derken 40. dakikalarda şok yaşıyorsun. Efsane olu verdi dizi bir abda.

Dikkat çekti izlediğimiz hikaye ile Rust ve Marty'nin anlattığı hikaye bir yerden sonra farklılarştı. Çok enteresandı.

Bölüm sonalara doğru iyice şaşırdı zaten. Ne oluyoruz laağğnn dedim. Rust eğer Sarı kral falan çıkarsa müthiş saçmalık oluyor ama öyle olacağına ihtimal daha vermiyorum.

Bir kaç küçük ayrıntı yakaladık saçmalığına kapıldı benceoradaki zenci dedektifler. Öyle bir şey çıkmayacak ama O katil ile tanışıp hayatınınd eğişeceği bir gerçek gibi.

Bölüm sadece ağzım açık kaldı dedirtti. 10/10 puan verdim.

Benim aklıma takılan. Sizin yorumalrınızı okuyorum ve 5. bölümde herkes Marty'nin kızına takılmış. Daha önce ne olmuştu onla ilgili. 5. bölümde çizdiği resimlerimi kastediyor herkes.(b) @OzaN @Forumdash @berkann
O kızın çizdiği resimleri hakkındaki yorumlarımı bulamadım şimdi :X Ama zaten o olayla ilgili birşey çıkmayacağina kanaat getirmiştim:X O resimleri de @berkann gündeme getirmişti sanırım(b)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
O kızın çizdiği resimleri hakkındaki yorumlarımı bulamadım şimdi :X Ama zaten o olayla ilgili birşey çıkmayacağina kanaat getirmiştim:X O resimleri de @berkann gündeme getirmişti sanırım(b)
Evet ben getirmiştim ama tek değildim. :D Ekşi'de de benim gibi düşünenler vardı. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
5. bölüm dehşetti ama 6. bölüm biraz sakin geçti.

Yinede iyi bölümdü.

Rust ile Mergare işi pişirdi. Yılın patlamasını yaşadılar ama o dayağa öyle bir şey yakışırdı zaten.:F Bir öpüşme için dayak yenmezdi.:F

Bölümün sonu çok iyi bitti. Rust ve Marty günümüzde tanıştılar.:Z Neler oalcak heyecanla bekliyorum.

Katil cidden merak konusu. 2 bölüm kaldı neler göreceğiz merak içerisindeyim.:D

Bölüme puanım 8.5/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
7 bölümü izledim gece son bölüm heyecanıyla yerimde duramıyorum şuan.:Z

Katil görüntü galiba son sahnede. Rust'ın katil çıkmaması sevindirdi.

Geceden aklımda kalan bir diğer ayrıntı bölüme 8/10 puan verişim.:D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Finalide yaptık.:Z

Dizinin finali şahaneydi en iyi bölümüydü. Özellikle...

Başlangıç iyiydi. İyi tesbit etti Marty adamın yeşil boya falan iyi keşfetti.:D
O harabe evde nasıl yaşıyorler iğrendim. Sex sahneleride mide bulandırıcıydı.:( Eve geldikleri andan itibaren süper gitti zaten. Takip ettikelri sahnedeki gerilim süperdi kanım bile duruyordu öyle gerildim.:F
O takipten sonraki sahne zaten efsaneydi özellikle Rust'ı havaya kaldırım bıcağı soktu falan çok ürkütücü ve heyecanlıydı. Adam dev gibi ama sonu güzel oldu. Kafa iyi parçalandı.
Son sahnelere doğruda iyiydi. Allah'tan ölerek bitmedi.:D

Bölüme puanım tabiki 10/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Harunnn60 yorumlarını bu sayfaya alalım :)

bak buda bonusu bir demet alexandra dadario :)
Alexandra-Daddario-image-alexandra-daddario-36378751-1500-970.jpg

@MelankoliK ve @gözlemci de bu diziye başlayacaktı bir ara öyle dedilerde sonra kayboldular umarım sen kaybolmazsın :)