AMC The Walking Dead 7. Sezon Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ordan hiç dizi indirmedim ama orjinal dilde geliyor sanırım onu ne yapıyorsunuz :F

Altyazı indiriyorsun videonun içine atıyorsun :D Gerçi altyazı sitelerine de el attılar ama başka yerlere yüklüyorlar yine oralardan indiriyoruz :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,278
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
7x2
Güzel bir bölümdü. 8/10.
EFSANE.
64c2a73bbadf25c776eed07fd3614c60.jpg

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
@Çiğdem- laptopum tamirde malesef izleyemiyorum. :( eski bir laptop var onunda kendine hayrı yok her son nefesini verecekmiş gibi çalışıyor. :F
Cafeden filan indireceğim artık.ss

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tek çare torrent bu sitelerin hepsinden kaldırılıyor TWD. Bilmiyorsan öğretelim sana o şekilde izlersin ancak bundan sonra :D

Bu arada bölümü az önce izledim de klasik birkaç karakterli sıkıcı TWD bölümüydü. İzlemeseniz de bi şey kaybetmezsiniz yani :A

@DarkLeqenD ne olmamış la :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,908
Puanı
1,060
S07B02

Sıkıcı bir bölümdü sayıkladım itiraf edeyim :X
Carol'ı filan gördük. Bizimkileri esir tutan adamlarla kapışacaklar finalde anlaşildi.
Bölümün tek güzel yani kapladı:X GoT'taki Ejderhalar gibi favorim olacak sezon finalinde:X
7/10

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
7x1
Bölüm çok çok farklı olmuş
ilk bölümü nihayet izlemiş olduk:) bölüm çok farklıydı..bu bölümde aksiyon,heyecan,gerilim,dram tamamıyla bulunuyor..ama bu konuda yapımcı bir yerde yanlış yapıyor aslında:) illa Romana uyup o şekilde ilerliyor dizi Buda bence oldukça yanlış bir tutum..bu bölümde baştan sona iyiydi..dizideki o akışı iyi yapmışlar..öbür sezonlarda valinin tankla mekanlarına daldığı bölümdeki heyecan,aksiyon tarzındaydı dizi..tabiki başka bölümlerdede oldu bunlar ama valinin mekana daldığı bölüm ile bu yeni sezondaki bölüm oldukça iyi olmuş..burda tek yanlış olan çizgi Romana ısrarla uyması yapımcının bu arada abraham ile glenne yazık oldu Rick bu olanları bakalım nasıl toparlayacak..bölümdeki sahneler izleyici açısından oldukça dokunaklıydı çoğu yerde dramı izleyiciye sonuna kadar hissettirdi bu açıdanda izleyiciyi üzdü:( [\SPOILER]
@sokak sanati @Çiğdem- @DarkLeqenD @MasacRE- @Forumdash @OzaN @mrt-06
@cookies @xemrexxx @Harunnn60

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İzlemesenizde olur ne demek la :A bana göre de 1.sezon izlenmese olur :A Kaplan vardı lan kaplan daha ne olsun :A

Sanki öyle deyince izlemeyecek millet :A Kötüydü işte, zaten TWD'nin bu karakterleri ayırıp bölüm çekmesini hiç sevmiyorum. Bir an önce Kralın grubuyla Ricklerin birleşmesi lazım :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,278
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Sanki öyle deyince izlemeyecek millet :A Kötüydü işte, zaten TWD'nin bu karakterleri ayırıp bölüm çekmesini hiç sevmiyorum. Bir an önce Kralın grubuyla Ricklerin birleşmesi lazım :A
Ben bu tarz bölümleri seviyorum :D 4.sezonda veya 5.sezonda Vali ortalığı dağıttıkdan sonra ki 9-10-11-12. bölümlere hayran kalmıştım :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.bölüm efsane 1.bölümden sonra çok saçma bölümdü hemen cıvıttılar ayol bize ne bunlardan :A :A :A
CAROL VE MORGANLI SAÇMA SAPAN BİR BÖLÜMDÜ KAPLAN DAHA İYİ OYNADI ONLARDAN EVET KEŞKE PARÇALASA ŞUNLARIDA KURTULSAK AYOLL
:A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,824
Puanı
1,061
Bir TWD izleyeyim dedim hangi siteye girsem trojen uyarısı geldi. :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
2.bölüm yorumu
bu sezonun ilk bölümünden sonra 2.bölüm çokta beklenildiği tarzda olmadı..yapımcı aslında bunu çok fazla yapıyor çok iyi Olan bir bölüm bir sonraki hafta beklenildiği tarzda olmuyor..sonraki bölüm darly ile negan ekibini gösterir büyük ihtimal,rick ile ekibini ondan sonraki bölüm ancak gösterir tabi bu bir tahmin ama yapımcı bunu çoğu defa bu şekilde işledi bakalım nasıl olacak[\SPOILER]
@Harunnn60 @sokak sanati @mrt-06 @Forumdash @Çiğdem- @cookies @DarkLeqenD

Son düzenleme:

jackass

Favori Üye
Reaksiyon puanı
62
Puanı
129
Sürekli aynı olayların olmasından dizinin bir adım bile ilerlememesinden dolayı s05e10'da diziyi bırakmıştım.Yeni sezon heyecanıyla devam ediyorum zaten 6. sezonda dahil bilgisayarda duruyordu dizi.Ellerinde çok iyi malzeme var ama hala dizi yerinde sayıyor...

Diziyi hala filmle çekiyorlar bu konuda kendilerini takdir ediyorum.

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911
7x1

Dram yönü bayaa sağlam bir bölümdü. Rick reyizin ağladığı sahnede bende duygulandım :( Güzel başladı inşallah böyle devam eder.