AMC The Walking Dead 7. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tek tek indiriyorum öyle izliyorum sitelerle uğraşamam :)

ama sadece 7x5. indirip izlesen yeterli diğer bölümleri izlemesende olur onlar gereksiz zaten :)
aaa sende torrentten indirdin demek alt yazıyıda ayrıdan eklemek gerekğyormuş sen nereden öğrendin bu işleri ayoll :F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,202
Puanı
860
7x4 bölüm yorumu
Çok İyi bir bölüm oldu..
artık Rick ve ekibi çok savunmasız..bu bölümde iki bölümün ardından ilk defa rickleri gösterdi dizi..Negan Rick ile ekibinin silahlarını alarak onları dahada zor durumda bıraktı ..bu bölümde Rositanın çabaları iyiydi Silah saklamayı planladı..
Rick ile ekibindeki bazı kişiler arasında ipler kopuyor..artık biraz daha durumlar karışık.dizi biraz daha Farklı bir yönde oldu.balım sonraki bölüm nasıl olacak..

@Harunnn60 @destere @Çiğdem- @sokak sanati @mrt-06 @Forumdash @tolgab @OzaN

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
7x5
Carl ve Enid için 6 veriyorum.
6.bölümde bir an önce aksiyona girilmeli artık.Bu bölümde 1.ve2. sezonlardaki sıkıcılığı hissettim , Ciddi ciddi uykum geldi bölümü izlerken.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
7x5

Önceki iki bölüme göre kötüydü. Maggie bile kurtaramamış bölümü :)

Bu Gregory şu ana kadar gördüğüm en ezik tip muhtemelen. Bir de bu herifi tutup lider yapmışlar. Neyse ki Jesus mesajı verdi, Maggie'nin hilltop lideri olması yakındır :)

Maggie'nin traktörle arabayı ezmesi ve Gregory'e çaktığı yumruk bölümün en güzel kısımlarıydı :D

Negan'ın sağ kolu da manyağın teki çıktı. Negan'ın boşluğunu kısmen doldurdu denebilir.

Carl ile Enid'li kısımları direk çöpe at zaten, o iki gereksiz ergen olmasa bölüm çok daha güzel olurdu. Bölümün sonunda da sanki bir şey yapabilecekmiş gibi gitti Negan'ın mekanına. Yanında da Jesus var, bu ergen Jesus'un başını yakmasa bari. Yakalanırlarsa Carl'ı öldürmez çünkü Negan olan Jesus'a olur.

Bölüm 6 puan +1 de Maggie için veriyorum :D

7/10

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,202
Puanı
860
7x5 bölüm yorumu
bölüm oldukça durgundu bir önceki bölüm daha iyiydi..bu bölümde nihayet maggie ile sasha ortaya çıktı..onlar gregory nin mekanında kalmışlar..jesus artık başlardaki tarzda değil bu defa sasha ile maggieye yardım etti,onlara destek çıktı...Carl ile Enid Maggiyeyi merak ettikleri için oraya doğru yol aldılar ama birazda riskli bir işe kalkıştılar..Neganın sağ kolu tam bir piskopat çıktı,ona karşı koyabilmek için onlarında bu kadar manyak olmaları şart..bölüm sonunda Jesus Neganın mekanını takip için plan yaptı aracın içinde Carolla karşılaştı..yapılacak bir ufak bir hata ikisinin riskte olmasına yol açabilir daha doğrusu Jesus biraz daha riskli bir durumda..
@Harunnn60 @destere @Çiğdem- @sokak sanati @MasacRE- @DarkLeqenD @mrt-06 @Forumdash @tolgab @OzaN

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
7x6

The Walking Dead tarihinin en gereksiz bölümüydü kısacası.

Nerede olduğunu ne yaptığını kimsenin zerre umursamayacağı Tara üzerine bölüm yapmak nedir ya? Bölümün tek bir amacı vardı. Negan'ın katlettiği başka gruplar da var ve muhtemelen ileride Negan'a karşı bir savaş yapılırsa bu grupta olacak savaşta. Bize bunu göstermek. Şimdi Tara söylemedi grubun varlığını ama ileride bir şekilde çıkacaklardır.

Onun dışında Tara'nın yanında Heath (ismini bu bölüm öğrendim) vardı. Onu da kaybettirmişler sanki nerede olduğu çok umrumuzdaymış gibi bu şekilde bir tane bölüm çekmişler. Bölümde aksiyonlu sahneler vardı köprüdeki sahne gibi ama dediğim gibi o kadar gereksiz karakterler ki ölseler ne olur ölmese ne olur yani banane.

5/10

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,667
Puanı
560
7x7

Negan odaklı bir bölümdü. Konuşmaları hareketleri beni bayağı güldürdü bu sefer. :A

Adamın yüzünü ütüyle yaktığı yer iyidi, Dwight'ın yüzünü de aynı şekilde yakmış zamanında..

Michonne'un sahnelerini hiç anlamadım :)

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
7x6. Bölüm
muhteşemdi :)

ben böyle sade bölümleri seviyorum tara sempatikti tıfıl kız rachel haşindi , ve tabi cydnie sevimliydi herşeyden önemlisi kalabalık değildi sahneler ve bölüm hoşuma gitti :)
bu arada cydnie adlı kız sanırım japon çekirdiğinden boşalan asyalı tipini dolduracak ama en azından japon çekirdeği kadar itici değil sempatik bir kız yani :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
6 ve 7
Dizi bize tarihinin en sıkıcı bölümlerini izletiyor olabilir.Yarı sezon finalini nasıl yapacaklar cidden merak ediyorum.1.bölümde ki bütün beklentim söndü resmen.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
7x7. Bölüm

bir önceki bölüme göre kötüydü :) geçen bölüm tara vardı tek başına daha etkiliydi lezosfer kız ? maggie iki bölümdür çıkmıyor o da büyük eksiklik
bu bölüm negan ın sıkıcı diyaloğlarından başka bişey yoktu birde
carl ergenini almış karşısına cins cins laflar eşliğinde bekleki sonuca ulaşılsın ..
rosita ile eugene in sahneleri fiyaskoydu.. çok sıkıcıydı

@Çiğdem- senin daryl ı artık kimse umursamıyor:) öyle sümsük sümsük dolaşıyor negan ın kuyruğunda :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
7x7. Bölüm

bir önceki bölüme göre kötüydü :) geçen bölüm tara vardı tek başına daha etkiliydi lezosfer kız ? maggie iki bölümdür çıkmıyor o da büyük eksiklik
bu bölüm negan ın sıkıcı diyaloğlarından başka bişey yoktu birde
carl ergenini almış karşısına cins cins laflar eşliğinde bekleki sonuca ulaşılsın ..
rosita ile eugene in sahneleri fiyaskoydu.. çok sıkıcıydı

@Çiğdem- senin daryl ı artık kimse umursamıyor:) öyle sümsük sümsük dolaşıyor negan ın kuyruğunda :)
hahaha ilk 2 bölüm hariç izleyemedim ayoll sütelerde olmayınca hevesim kaçtı bir an önce bulabilrisen izlemem lazım :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hahaha ilk 2 bölüm hariç izleyemedim ayoll sütelerde olmayınca hevesim kaçtı bir an önce bulabilrisen izlemem lazım :F
dün bir site bulmuştum 6. bölümü çok net yayınlamıştı bir bakayım bulursam sana haber vermek için tekrar buraya uğrarım :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
7x7

Yazmayı unutmuşum bu bölümle alakalı, yeni bölümü izlemeden yazayım bir şeyler :) Önceki bölüme göre iyiydi. Sırf Negan'ın varlığı bile diziyi üst seviyeye çekiyor.

Carl beklediğim gibi yaptı salaklığını. Negan'ın mekanını tek başına basmaya kalktı, sonuçta olması gerekiği gibi oldu. 2 adamını mı ne öldürdü ama Negan onların intikamını da alır bir şekilde mutlaka :)

Bölüm de genel olarak Negan'ın oluşturduğu korku imparatorluğuna odaklıydı. Kıyamet sonrası oluşan dünyaya en iyi uyum sağlamış kişidir Negan. Katı kurallarla ve hiçbir şekilde taviz vermeyerek yönetiyor yerini. Ütü sahnesi de bunun bir örneğiydi. Ve adamın olduğu her anı gerilerek izliyorum acaba bu sefer ne yapacak diye.

7.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
yeni bölüm twitterda trenli top olmuştu:) bir an önce bölümü izlemem lazım, acaba @Çiğdem- in parlağı daryl öldümü? öyle bir duyum aldım @Harunnn60 :) olaymı var acaba dizide

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
7x8. bölüm

muhteşemdi tüm grubu görebildik parçalı olsada? ve negan efsaneydi :) ve herşeyden güzeli maggie vardı :)
grup artık ben değil biz olma yolunda son hızla ilerliyor ?

maggie habire aşeriyor hiltoppta dalda elma bırakmadı :) sanırım karnındaki küçük japon çipi çok yemek tüketiyor :)
negan ın spencer şarlatanının karnını doğrayıp yola saçtığı sahne muhteşemdi .. adamın kötülüğü falan filan neysede yalnız dürüst bir kötü, saygı duyuyoruz :)
carol ve morgan sahneleri boştu pek bişey yoktu..
@Çiğdem- in daryl kaçmayı başardı sonunda.. bölüm sonuna doğru tüm grubun yanyana karşılaştığı sahnede güzeldi ..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
7x8. bölüm

muhteşemdi tüm grubu görebildik parçalı olsada? ve negan efsaneydi :) ve herşeyden güzeli maggie vardı :)
grup artık ben değil biz olma yolunda son hızla ilerliyor ?

maggie habire aşeriyor hiltoppta dalda elma bırakmadı :) sanırım karnındaki küçük japon çipi çok yemek tüketiyor :)
negan ın spencer şarlatanının karnını doğrayıp yola saçtığı sahne muhteşemdi .. adamın kötülüğü falan filan neysede yalnız dürüst bir kötü, saygı duyuyoruz :)
carol ve morgan sahneleri boştu pek bişey yoktu..
@Çiğdem- in daryl kaçmayı başardı sonunda.. bölüm sonuna doğru tüm grubun yanyana karşılaştığı sahnede güzeldi ..
ayy spoiye neden etiket yapıyorsun beni ayoll nerdeyse okuyordum :F :F :F