AMC The Walking Dead 7. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,674
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
AMC'nin reyting rekorları kıran dizisi geri dönüyor...

Tüm dünyada büyük ilgiyle izlenen ve ülkemizde de FX'te yayınlanan dizinin yeni sezonu yine çok konuşulacak.

Dizinin ilk bölümü bu gece yayınlanacak ve diziyle ilgili yorumları sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

The-Walking-Dead-Season-7-cropped.jpg

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,789
Puanı
1,061
Benim de demin aklımdan geçiyordu demek bu gece başlıyor, bakalım Negan kimi öldürdü. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yarın ilk iş izlemek lazım, spoiler yemeden kendi gözlerimle görmek istiyorum ölen kişiyi :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bölümü ve diziyi izlemeyi düşünmüyorum. Çok şok birvolum olursa bakarım ama ilk bölüm belli olmazsa şaşırmam bile.:)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
7x1

Güzeldi bölüm. Korktuğum gibi uzatmadılar mevzuyu, ilk bölümde belli oldu her şey :D

Benim tahminim Abraham veya Eugene'di. Abraham gitti ama bir de bizim 9 canlı Glenn de gitti. Çizgi romanda bu şekilde öldürülen Glenn oluyor diye yazıyordu herkes. O yüzden burada o ölmez diye düşünüyordum farklılık olsun diye ama tek fark Abraham'ın da ölmesi oldu :D

Onun dışında bölüm Rick ile Negan arasında geçti zaten. Negan kendini en güzel şekilde ifade etti. Başlarda bi dayılanıyordu Rick ama Negan Carl'ın kolunu kestirmekle tehdit edince yola geldi, neredeyse elini ayağını öpecekti adamın :A

Daryl'ı da aldılar, bakalım o neler yapacak orada ?

Sıradaki bölümde bir süre sonrasından devam ederler sanırım. Bu yaşadıklarını atlatmaları için baya bir zaman gerekiyor çünkü :D

9/10

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
7x1

Güzeldi bölüm. Korktuğum gibi uzatmadılar mevzuyu, ilk bölümde belli oldu her şey :D

Benim tahminim Abraham veya Eugene'di. Abraham gitti ama bir de bizim 9 canlı Glenn de gitti. Çizgi romanda bu şekilde öldürülen Glenn oluyor diye yazıyordu herkes. O yüzden burada o ölmez diye düşünüyordum farklılık olsun diye ama tek fark Abraham'ın da ölmesi oldu :D

Onun dışında bölüm Rick ile Negan arasında geçti zaten. Negan kendini en güzel şekilde ifade etti. Başlarda bi dayılanıyordu Rick ama Negan Carl'ın kolunu kestirmekle tehdit edince yola geldi, neredeyse elini ayağını öpecekti adamın :A

Daryl'ı da aldılar, bakalım o neler yapacak orada ?

Sıradaki bölümde bir süre sonrasından devam ederler sanırım. Bu yaşadıklarını atlatmaları için baya bir zaman gerekiyor çünkü :D

8.5/10

Negan öldümü. (b)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu olayları atlatmaları için baya zaman gerekli yazmışsın. Negan ölmeden nasıl her şeyi atlatacaklar ki.:D

Negan onları yanında tutmayacak ki, o en son gördükleri adamlar gibi yaşayıp tarladan aldıkları mahsülleri Negan'a verecekler. Tamamen atlatamazlar tabii özellikle Maggie falan ama o şekilde yaşayıp gidecekler işte şimdilik :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Eeee ben nerden izliycem şimdi. .ss
Bana bu dizinin kurgusu mantıklı geliyor :)
Ya sürekli canını kurtarma peşindesin yada zombiysen bişeyler yeme :A
Ne güzel bişi valla çalışma derdi yok okul derdi yok market para derdi yok süperr :A :love1: @MasacRE- @OzaN @Çiğdem- @mrt-06 @sokak sanati @DarkLeqenD @Harunnn60 tamam belki ilk yazdığım biraz korkunç olabilir ama 2.si süper ye iç yat :A
bilmiyorum cnm genelde telifli dizileri veren sitelerde bile kalkmış araştırdım şuan bulamadım iyiki sabah izlemişim ama haftaya ne olucak bilmiyorum :(

bölümde efsaneydi ilk defa ilk 3 sezon gibi gözüm kırpmadan izledim efsane dizi döndü dedim vlla :A @Harunnn60

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İzlenebiliyor demek ki şu haberi görünce korkmuştum. (b)

http://www.medyaradar.com/the-walking-dead-izlemek-isteyenlere-kotu-haber-haberi-498259

Edit; şimdi baktım hiçbir siteden izlenmiyor, siz hangi siteden izlediniz? @sokak sanati @masacre-

Para göz FOX sağolsun. :)

Ben indirip izliyorum da altyazı sitelerine de el atmışlar. Her zaman çeviren kişi yasal sebeplerle artık çeviremeyeceğim demiş. Başka birileri çevirmiş bu bölümü ama sıkıntı çıkarırlarsa onlar da artık yapamazlar çeviri. Bu haftayı atlattık da bilmiyorum ne olacak bundan sonra.