AMC The Walking Dead 7. Sezon Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
bilmiyorum cnm genelde telifli dizileri veren sitelerde bile kalkmış araştırdım şuan bulamadım iyiki sabah izlemişim ama haftaya ne olucak bilmiyorum :(

bölümde efsaneydi ilk defa ilk 3 sezon gibi gözüm kırpmadan izledim efsane dizi döndü dedim vlla :A @Harunnn60
Ben indirip izliyorum da altyazı sitelerine de el atmışlar. Her zaman çeviren kişi yasal sebeplerle artık çeviremeyeceğim demiş. Başka birileri çevirmiş bu bölümü ama sıkıntı çıkarırlarsa onlar da artık yapamazlar çeviri. Bu haftayı atlattık da bilmiyorum ne olacak bundan sonra.
Altyazısız da izlerim diyecektim ama Alperim sağolsun link atmış, dizi açılıyor da. :Z Yalnız ben şuan izleyemiycem akşama izleyecektim acaba ordan da kaldırılma gibi bir durum olur mu. :A

Çok teşekkürler Alper. ;)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Altyazısız da izlerim diyecektim ama Alperim sağolsun link atmış, dizi açılıyor da. :Z Yalnız ben şuan izleyemiycem akşama izleyecektim acaba ordan da kaldırılma gibi bir durum olur mu. :A

Ben bişi sorcam ben linki koydum ya buraya sorun yaratır mı kaldırıyım mı :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

İndirme şansın varsa indir bence ben dizimagta izledikten 5 dakıka sonra kaldırdılar mesla bölümü :F o site şuan radarlarına girmemiştir çokta reklam yapıp herkese duyurmayalım yoksaoda gider @cookies :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
İndirme şansın varsa indir bence ben dizimagta izledikten 5 dakıka sonra kaldırdılar mesla bölümü :F o site şuan radarlarına girmemiştir çokta reklam yapıp herkese duyurmayalım yoksaoda gider @cookies :A :A :A
Acaba yan sekmede açık kalsa bilgisayarı beklemeye alsam işlerimi bitirene kadar video yüklense, kaldırılsa bile izlenir mi onu düşünüyorum. :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Bu sorun gottada var dimi :(

@mrt-06 site her an silebilir bölümü çünkü ilk sayfada gözüküyor biraz araştırsalar bulabilirler :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Acaba yan sekmede açık kalsa bilgisayarı beklemeye alsam işlerimi bitirene kadar video yüklense, kaldırılsa bile izlenir mi onu düşünüyorum. :A
İzlerken hata verir sende öyle kalırsın :A

ama kaldırılmaz inş tamda dizi efsane olmuşken bu yapılırmı ayol :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yılan kız beni de nasıl heveslendiriyor altan alttan. :A O zaman indiriyorum. :D
Bu sorun gottada var dimi :(

@mrt-06 site her an silebilir bölümü çünkü ilk sayfada gözüküyor biraz araştırsalar bulabilirler :(
aynı telif sorunu süpernatural , arrow ve the vampire diariestede var dizibox veremiyordu mesala ama dizimag ve online dizi sitesi veriyordu ama walking deadı onlarda kaldırmak zorunda kalmış ama telife uğrayan dizileri genelde başka siteler verir o sitede ünlü olur şimdi cookiesin bu verdiği site ünlü olma yoluna girdi yani
:F :F :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
aynı telif sorunu süpernatural , arrow ve the vampire diariestede var dizibox veremiyordu mesala ama dizimag ve online dizi sitesi veriyordu ama walking deadı onlarda kaldırmak zorunda kalmış ama telife uğrayan dizileri genelde başka siteler verir o sitede ünlü olur şimdi cookiesin bu verdiği site ünlü olma yoluna girdi yani
:F :F :F
İyi ki aynı sorun The Flash, Pretty Little Liars ve Mom'da yok, en sevdiğim bu üçlüde de aynı sorun olsaydı belki @OzaN'ın Netflix'inden alabilirdim. .ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İyi ki aynı sorun The Flash, Pretty Little Liars ve Mom'da yok, en sevdiğim bu üçlüde de aynı sorun olsaydı belki @OzaN'ın Netflix'inden alabilirdim. .ss
FLASH A GELECEK SEZON KESİNLİKLE GELİR :A :A :A

ilk zamanlar panik oluyoruz nasıl izlciez diye ama bir site buluyoruz :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ayoll şu glenn yüzünden abrahama nasılkıydınız diye söyleniyordum aynı anda gleninde kaasına geçirdi oan :A :A :A

Glenn dokuz canlı neleri atlattı burada da acaba ilk darbeden sonra bırakır da kurtulur mu dedim ama kafasına kafasına geçirdi lucilleyi valla hiç acımadı :A Abraham'ın da iyi oldu gitmesi boşver. Bir de şu çakma bilim adamını da öldürse güzel olurdu :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Flash bu sezon biter bence. :A
hayırrr cw de 5 sezondan önce dizi bitemez :A :A :A

Glenn dokuz canlı neleri atlattı burada da acaba ilk darbeden sonra bırakır da kurtulur mu dedim ama kafasına kafasına geçirdi lucilleyi valla hiç acımadı :A Abraham'ın da iyi oldu gitmesi boşver. Bir de şu çakma bilim adamını da öldürse güzel olurdu :A
sağ kolunu öldürdüm seninde dedi rick e darly öldü sandım kalbim durcaktı sonrada rick e öldürdüğüm kişiyle ileride mutlu hayallerin vardı derken bu seferde michone ölücek sandım :F :F :F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
hayırrr cw de 5 sezondan önce dizi bitemez :A :A :A

sağ kolunu öldürdüm seninde dedi rick e darly öldü sandım kalbim durcaktı sonrada rick e öldürdüğüm kişiyle ileride mutlu hayallerin vardı derken bu seferde michone ölücek sandım :F :F :F

Daryl dizinin en sevilen karakteridir herhalde, onu öldürme riskini göze alabileceklerini sanmıyorum. Öyle bir şey yaparlarsa isyan çıkar :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Daryl dizinin en sevilen karakteridir herhalde, onu öldürme riskini göze alabileceklerini sanmıyorum. Öyle bir şey yaparlarsa isyan çıkar :A
ayoll zaten o rick korkudan ağlarken benim darylim vurdu ona oda darly i tehrikeli gördüğü için götürdü diğerlerinden bir halt olmaz dedi :A :A :A