CW The Vampire Diaries 1 - 4. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x2, 1x3, 1x4

Dizi çok güzel ilerliyor lise/gençlik dizisi hemde fantazik, tam "hep hayvanların saldırmasına bağlıyorlar saçma" diyecektim ama 4. bölümün sonunda "geldiler" diyerek vampirlerin döndüğünü anladılar ama o oturan 5 kişi de başka bir yaratık olmalı pek insan gibi gelmedi onlar. :F

4 bölümdür parti oluyor, Amerika'da hayat böyle herhalde, her gün partiler oluyor. Stefan'ın kardeşi tam bir baş belası gıcık ama sonunda zindana kapattılar Stefan akıllıca bir hamle yapıp zehiri sevgilisine verdi.

Kız nasıl uyandı orayı anlamadım sanırım dönüşecek o ya da aldığı madde onu korudu. (b) Oğlanla barda çalışan kız arasındaki olay da sonunda çözüldü, kız doğru tercih yaptı zengin oğlan tam bir kroydu..

Acaba aldığı o taş neydi? Ne işe yarıyordu...

Genel olarak puanım; 9/10

@Çiğdem- @*YıldırıM* @cookies
O aslında kolye.
Şu kehribar rengindeki taştan bahsediyorsun galiba. O aslında Bonnie Bennetin büyük büyük annesi mi ne onun kolyesiydi. O taşı Damon eski sevdiği bir kızı geri getirmek için istiyor. Ama o olay çok farklı. Aslında sevdiği kız tutsak değil. Taşı Emilie Bennett yani Bonnienin büyük büyük anne teyzesi mi annesi mi ne yok edecek. Neyse bozmiyim hevesini. :A
cadılar hiçte basite alınmıor vlla vampir günlükleri ve özellikle originalsta yanı vampirleri çok kolay alt ediyorlar baş ağrısı büyüsü sayesinde :A cadılarda baya ana konu gibi işleniyor bu dizilerde oyönden şanslısın atacan :A

dizinin ilk 4 sezonu efsaneydi vlla dahada seveceksin cnm hele kökenlerde gelince
:Z:Z:Z

cadı dizisi önerim ise çok güzel bir dizidir 2 sezon oynamıştı :A

witches of east end

@mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
cadılar hiçte basite alınmıor vlla vampir günlükleri ve özellikle originalsta yanı vampirleri çok kolay alt ediyorlar baş ağrısı büyüsü sayesinde :A cadılarda baya ana konu gibi işleniyor bu dizilerde oyönden şanslısın atacan :A

dizinin ilk 4 sezonu efsaneydi vlla dahada seveceksin cnm hele kökenlerde gelince

witches of east end

@mrt-06
5. bölümü demin izledim muazzamdı ya kız anladı oğlanın vampir olduğunu. Çok heyecanlıydı. :eek:

Öbür oğlanın sevdiği kızı da ısırdı manyak herif zindandan kaçıp çok üzüldüm o otçu kıza ya oğlan yıkılacak şimdi. :T

Bakarım canım. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5. bölümü demin izledim muazzamdı ya kız anladı oğlanın vampir olduğunu. Çok heyecanlıydı. :eek:

Öbür oğlanın sevdiği kızı da ısırdı manyak herif zindandan kaçıp çok üzüldüm o otçu kıza ya oğlan yıkılacak şimdi. :T

Bakarım canım. :D
ne adamımıza laf edip duruyorsun ayoll :( :( :( @cookies

350

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711

witches of east end

@mrt-06
Gı o Bonnienin başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmez. Sen hala cadılar diyin. :A

Çok iğrenç birisi bence demi @*YıldırıM* :T:
Evet ya yüzü çok degisik bebe poposu gibi.
Lost ta daha karizmatikti. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
aaa hiçte bile :F hem ilerde favorim damon diyeceksin bu sözümü unutma cnm :A :A :A
Gı o Bonnienin başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmez. Sen hala cadılar diyin. :A

Evet ya yüzü çok degisik bebe poposu gibi.
Lost ta daha karizmatikti. :A
6. bölümü demin izledim çok güzeldi bu bölüm Damon'a ilk defa gıcık olmadım Vick'i vampire çevirdi. Kardeşinin hayatını kurtardı. Kız her şeyi öğrendi süperdi. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
6. bölümü demin izledim çok güzeldi bu bölüm Damon'a ilk defa gıcık olmadım Vick'i vampire çevirdi. Kardeşinin hayatını kurtardı. Kız her şeyi öğrendi süperdi. :Z
Hhaha aa dur yavas yavaş sözüme geliceksin cnm tarihe not düşmüştüm :A :A :A

hem ilerde favorim damon diyeceksin bu sözümü unutma cnm :A :A :A
#45Çiğdem-, Bugün 00:31