CW The Vampire Diaries 1 - 4. Sezon Yorumları

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
aa insan şehir yerine alısınca köyede hemen alışamıyor ama yapacak birşey yok lise bitene kadar köyde doğdum büyüdüm şimdi gidince yadırgıyorum biraz canım sıkılıyor :F
Gideğim de ordakileri eziyim ben büyük şehirden geliyorum diye. :F

Gerçekten yapacak çok bir şey olmuyor ama havası suyu o kadar temiz ki insan arınıyor sanki. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gideğim de ordakileri eziyim ben büyük şehirden geliyorum diye. :F

Gerçekten yapacak çok bir şey olmuyor ama havası suyu o kadar temiz ki insan arınıyor sanki. :D
ahh biz lise döneminde bir kar yağardı bizim köylere 1 hafta yol kapalı okul tatili olurdu ama 1 haftada ışık olmazdı hayat dururdu yanı küçük bir radyo almıştım onla zaman geçirmeye çalısıyordum :F :F :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
ahh biz lise döneminde bir kar yağardı bizim köylere 1 hafta yol kapalı okul tatili olurdu ama 1 haftada ışık olmazdı hayat dururdu yanı küçük bir radyo almıştım onla zaman geçirmeye çalısıyordum :F :F :F
Kışın hala öyle oluyor mu köyde? :D Eskiden ben de radyo dinlerdim ama güzel programlar vardı ya Nihatla Sivrisinek, Mansure Sabah şov falan. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kışın hala öyle oluyor mu köyde? :D Eskiden ben de radyo dinlerdim ama güzel programlar vardı ya Nihatla Sivrisinek, Mansure Sabah şov falan. :F
Şimdide köylere çok yağıyor ama eskisi kadar değil artık cnm 2004-205-2006 10 yıl önceler inanılmaz kar yağıyordu orta okul ve lise dönemlerinde çok çektik kaç defa 1 hafta okul tatil olmuş 1 haftada ışık kaçmıştır ama sonrada yer altına birşeyler döşediler daha kaçmaması için teknolojik imkanlar geldikçe biraz biraz çözüm bulmuslardı şimdi tam bulunmus hali işte :F

ama ozamanlar ışık olmasada fark etmiyorduki internet daha yaygun değil yanı internetsiz yaşamayı biliyoruz ama şimdi internet odaklı olduya 1 saat olmasa napacağımızı bilemiyoruz :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şimdide köylere çok yağıyor ama eskisi kadar değil artık cnm 2004-205-2006 10 yıl önceler inanılmaz kar yağıyordu orta okul ve lise dönemlerinde çok çektik kaç defa 1 hafta okul tatil olmuş 1 haftada ışık kaçmıştır ama sonrada yer altına birşeyler döşediler daha kaçmaması için teknolojik imkanlar geldikçe biraz biraz çözüm bulmuslardı şimdi tam bulunmus hali işte :F

ama ozamanlar ışık olmasada fark etmiyorduki internet daha yaygun değil yanı internetsiz yaşamayı biliyoruz ama şimdi internet odaklı olduya 1 saat olmasa napacağımızı bilemiyoruz :F
İyi olmuş günümüz teknolojisiyle köyü yeniden inşaa etmişler o zaman :A

Ben internetle bayağı eski tanışmıştım 2001 ya da 2002 ama şimdiki gibi bağımlı değildim tabii :F Doğrudur.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İyi olmuş günümüz teknolojisiyle köyü yeniden inşaa etmişler o zaman :A

Ben internetle bayağı eski tanışmıştım 2001 ya da 2002 ama şimdiki gibi bağımlı değildim tabii :F Doğrudur.
aa tabi bizim köyde olmamızda biraz geç tanısmaısı sağladı sanırım ben ilk internetimi 2006 yılında bağlatmıştım e kolay net cd si ile nete bağlanıyor oradan arkadaşlık sitesine giriyorduk ilk defa ozaman başka şehirdekilerle sohbeti görmüştüm ve çok heyecanlanıyorduk şuan senle konusmam normal gleiyor ama ozaman çok anormal geliyordu :F

Büyük ihtimalle sizdede öyledir ilk net bağlantımda modem yoktu interneti telefona bağlıyorduk net kullandıkça telefona fatura geliyordu bir defasında 150 civarı fatura gelmişti :F daha sonra modem ile tanışınca dertler bitmişti tabi yine eskilere gittik :A :A :A

Son düzenleme:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
aa tabi bizim köyde olmamızda biraz geç tanısmaısı sağladı sanırım ben ilk internetimi 2006 yılında bağlatmıştım e kolay net cd si ile nete bağlanıyor oradan arkadaşlık sitesine giriyorduk ilk defa ozaman başka şehirdekilerle sohbeti görmüştüm ve çok heyecanlanıyorduk şuan senle konusmam normal gleiyor ama ozaman çok anormal geliyordu :F

Büyük ihtimalle sizdede öyledir ilk net bağlantımda modem yoktu interneti telefona bağlıyorduk net kullandıkça telefona fatura geliyordu bir defasında 150 civarı fatura gelmişti :F daha sonra modem ile tanışınca dertler bitmişti tabi yine eskilere gittik :A :A :A
Oo hemen arkadaşlık sitelerine mi bakmıştım ben saf saf oyun oynuyordum. :F

Bizim eski ev iki katlıydı bilgisayar yukarda telefon aşağıdaydı metrelerce kablo çelmişlerdi ve biri evi arayınca internet gidiyordu ne günlerdi ya :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Oo hemen arkadaşlık sitelerine mi bakmıştım ben saf saf oyun oynuyordum. :F

Bizim eski ev iki katlıydı bilgisayar yukarda telefon aşağıdaydı metrelerce kablo çelmişlerdi ve biri evi arayınca internet gidiyordu ne günlerdi ya :F
hhaahah aa napayım ayoll oan ilk kez netten başkalarıyla konusuyoruz yanı baya ilginç birşeydi :A senin oyun oynaman normalmiş o yaşta cnm :A :A :A

bilgisayar bölümü olarak msn hesabı açmayı tek bizim snıf biliyordu okulda ozamanlar, öğlen tenefüslerinde bilgisayar odasını diğer sınıflara açık tutuyorduk başındada bir arkadaşım ile ben nöbetçi oluyordum çocuklara msn hesabı açıyorduk baya bir havasını atmıştık ee msn hesabı açmak o zaman baya bilgili birşeymiş gibiydi :F :F :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sezonu bitireli 5 bölm oldu, dizi gayet sürükleyici. Son bölümlere doğru Stefan kafayı yedi Elena'nın kanını içtikten sonra, neyseki çabucak toparladı kışkanç @cookies'in gözü değdi oğlana. :A Jeremy ile Anna hikayesi tatlıydı ama kısa sürdü. :(

Ölülerin mezardan çıktığı bölüm ve sonrası muhteşemdi. Bir tek Kathreni göremedik o da 2. sezonda ortaya çıktı aslında ölmemiş. :D @Çiğdem-

Genel olarak sezona puanım; 9/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sezonu bitireli 5 bölm oldu, dizi gayet sürükleyici. Son bölümlere doğru Stefan kafayı yedi Elena'nın kanını içtikten sonra, neyseki çabucak toparladı kışkanç @cookies'in gözü değdi oğlana. :A Jeremy ile Anna hikayesi tatlıydı ama kısa sürdü. :(

Ölülerin mezardan çıktığı bölüm ve sonrası muhteşemdi. Bir tek Kathreni göremedik o da 2. sezonda ortaya çıktı aslında ölmemiş. :D @Çiğdem-

katherina @cookies in favorisiydi sevdinmi cnm artık gördüne göre sorabiliriz sonra spoi diyorsun :A :A :A

VE damonuma ısındınmı :A :A :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Su dizinin 6. sezonunu izleyebilirsen helal olsun :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Kötü karakterler güzel oluyor iyi entrika çeviriyor sevdim :F Fakat Katrine ve Elena aşırı benziyor bende burdan bir şey çıkacak gibi:D

İzlerim izlerim ben kolay kolay dizi bırakmam :A
Ikisini de Nina dobrev canlandirdigi icin benziyor olmasin :A @Çiğdem-