CW The Vampire Diaries 1 - 4. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Elena diziden ayrılınca Caroline asıl kız olacak zaten. :A Bu arada şok bilgiler öğrendim Elena ile Damon gerçekte çıkmışlar ve ayrılmışlar, Elena Bulgaristanlıymış. Damon evlenince Elena mutluluklar dilemiş ve Stefan ile yeni doktor kız evlenmiş evlilikleri 3 yıl sürmüş. :eek:

@xemrexxx bu dizi ile PLL'nin bir bağı var mı müziklerden, çekimden oyunculara kadar benziyor. :F
Hhaha aa okadar özel hayatlarını ben bile bişlmiyorum ayoll tek bildiğim damonun şey suçlaması aldığı ve evlendiği :F

pll i benzetme şu diziye ayoll @xemrexxx gelir şimdi :A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Oooo yine de haberin olması lazimdi. :A
Iancigim boynuzladi Ninayi oh az bile yaptı. Ama keşke benimle boynuzlasaydi. :A
Oha gerçekten aldatma var mı yoksa şaka mı yapıyorsun? :eek: Kız diziden o yüzden ayrıldı o zaman. .ss Bari bulduğu kız güzel mi o kadar bakamadım.

Hhaha aa okadar özel hayatlarını ben bile bişlmiyorum ayoll tek bildiğim damonun şey suçlaması aldığı ve evlendiği :F

pll i benzetme şu diziye ayoll @xemrexxx gelir şimdi :A :A :A
Ben her izlediğim dizinin oyuncularını detaylı araştırıyorum fakat bu dizide gay çıkmadı (gerçek hayatta) ona şaşırdım. :F

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Oha gerçekten aldatma var mı yoksa şaka mı yapıyorsun? :eek: Kız diziden o yüzden ayrıldı o zaman. .ss Bari bulduğu kız güzel mi o kadar bakamadım.

Ben her izlediğim dizinin oyuncularını detaylı araştırıyorum fakat bu dizide gay çıkmadı (gerçek hayatta) ona şaşırdım. :F
Yok valla @Çiğdem- bile daha güzeldir kızdan. :A
Kız güzel değil bence ama işte gönül bu her halta konuyor.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

hhaha ayy işte damona gay iftiraları atıldı kendi fanları bile kabul ediyordu ama adam evlenerek cevabını verdi onlara :A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
4x23 Sezon Finali
Abovvv ne bölümdü öyle şok üstüne şok yaşadım! :eek: Silas'ın ikizi Stefan mış. Stefan'ı kasaya tıkıp suya attı. Damon'ın ata bağı olmadığı ortaya çıktı. Ve en çok üzüldüğüm Bonnie öldü. :( Sırf ergen oğlanı hayata döndürmek için... Kanı Kathren içti insan oldu. Klaus Tyler'ı affetti. Bu bölüm tek mutlu olduğum Rebekha'mın Matt ile tatile gidecek olması. :(
9/10

@Çiğdem- @Forumdash @YıldırıM @cookies

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4x23 Sezon Finali
Abovvv ne bölümdü öyle şok üstüne şok yaşadım! :eek: Silas'ın ikizi Stefan mış. Stefan'ı kasaya tıkıp suya attı. Damon'ın ata bağı olmadığı ortaya çıktı. Ve en çok üzüldüğüm Bonnie öldü. :( Sırf ergen oğlanı hayata döndürmek için... Kanı Kathren içti insan oldu. Klaus Tyler'ı affetti. Bu bölüm tek mutlu olduğum Rebekha'mın Matt ile tatile gidecek olması. :(
9/10

@Çiğdem- @Forumdash @YıldırıM @cookies
ooo baya iyi izledin vlla sende tam cw fanı oldun artık cnm :Z:Z:Z

originalsta baya iyi hatta vampir günlüklerinden daha iyi görüyorum malum kalus var
:A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yine de Elenam Elenam deyip duruyor. :F Birde sen cadılara ezik diyordun ama hepsinden güçlüler. :A
AAA @YıldırıM diyordu onu :F ben cadıların güçlü olduğunu demiştim onun sözüne cevaben :A cadılar vampirlere çok üstünlük sağlıyorlar hele originalsta cadılar çok daha ağırlıklı işlenecek :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
AAA @YıldırıM diyordu onu :F ben cadıların güçlü olduğunu demiştim onun sözüne cevaben :A cadılar vampirlere çok üstünlük sağlıyorlar hele originalsta cadılar çok daha ağırlıklı işlenecek :A
Ben yine karıştırdım o zaman. :F Zaten senin tespitlerin ne zaman yanlış çıktı ki. :Z Ben de dizimde cadılara ağırlık verdim bu sezon, yeni sezon Salı günü başlıyor yazdım 10 bölümü de. :A