CW The Originals 3. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
CW'nun fantastik dizilerinden The Originals yeni sezonu açtı.

The Vampire Diaries'in spinoff dizisi olma özelliği taşıyan dizinin bu yıl üçüncü sezonu yayınlanacak. The Originals'ın üçüncü sezonuyla ilgili tüm yorum ve paylaşımları bu başlıktan yapabilirsiniz...

The-originals.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1.bölümü izledim @turkuazz
bence güzel bir açılıştı :Z:Z:Z
diziye yeni katılan çocuk ortalığı karıştırıcak gibi ayoll ama bir hareketlilik kazandırdı bence diziye ayrıdan klausların nasıl soylu olarak kendilerini kabul ettirmişler bunuda görmüş olduk :F:F:F

diziye yeni düşmanlar katılıcak anladığım kadarıyla ayy bakalım bu sefer kimlerle uğraşıcak klauslar bu sefer :F:F:F

şu itici marcele hala sinir oluyorum diziye yakısmıyor sürekli klausada tepkili geberip gitse keşke tipsiz şey :F:F:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
1.bölümü izledim @turkuazz
bence güzel bir açılıştı :Z:Z:Z
diziye yeni katılan çocuk ortalığı karıştırıcak gibi ayoll ama bir hareketlilik kazandırdı bence diziye ayrıdan klausların nasıl soylu olarak kendilerini kabul ettirmişler bunuda görmüş olduk :F:F:F

diziye yeni düşmanlar katılıcak anladığım kadarıyla ayy bakalım bu sefer kimlerle uğraşıcak klauslar bu sefer :F:F:F

şu itici marcele hala sinir oluyorum diziye yakısmıyor sürekli klausada tepkili geberip gitse keşke tipsiz şey :F:F:F
Dizi yeni sezonu bugünmü başladı? Yeni sezonu daha izlemedim ama bugün izlerim baya merak ediyorum yeni bölümü..izledikten sonra yorum yapacağım:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizi yeni sezonu bugünmü başladı? Yeni sezonu daha izlemedim ama bugün izlerim baya merak ediyorum yeni bölümü..izledikten sonra yorum yapacağım:)
evet bugün çıktı yarın izle mutlaka bence güzel bir bölümdü heyecan hiç eksik olmuyor bu dizide :Z:Z:Z

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
yeni bölümü izledim..yeni sezon için iyi başlangış oldu ama öbür bölümlerde daha heyecanlı olur kanaatindeyim...ayrıca davina karakterini fazla çözemedim bazan çok belirsiz işler yapıyor niçin bilmiyorum ama bi türlü sevemedim bu karakteri:D camile oyunculuğu bence bir harika<çok beğendiğim bir oyuncu..hayley bir görünüyor ama bakıyorsun bir kayboluyor dizide ortalıkta yok:D klaus zaten oyunculuk harika diziyi adeta uçuruyor:D yeni bölümün heyecanlıolmasını beklioyurm

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2. bölüm bu bölümde olaylar daha heyecanlıydı ortalık karışıyor iyice:Z @turkuaz
ayyy şu hayley ve yanındakı kurt adama zaten sinir oluyordum yine çıktıar ortaya klaus gebertse şunlarıda kurtulsak :ppp::ppp::ppp:

eljiah bir defada klausun yanında yer alsa adamın sürekli karşısında durup sonrada klaustan medet umuyor :F:F:F

şu yeni gelen vampir çocuk ortalığı karıştırıcak gibi son sahnede son sahnedeki adam klausun bebeğini alıcak galiba hediye getiricem diyordu ama o adam kadın kim hala çözemedim(b)(b)(b)

klausların ölümüde söz konusu olmaya başladı bu sefer ciddi başları belada:eek:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
çok iyi bir bölümdü..
="klaus aslında baya şans tanıdı onlara:) hayley in ihanetini bu defa affetmeyeydi daha iyi olurdu ayrıca jacksonada uyuz oldum...davinadan da birşey anlayamadım bir türlü sevemedim onuda çok sinir bozucu biri..cadıysa cadılığını bilsin oda:) cami yine çok iyi bence dizideki sevdiğim karakterlerden biri..marcell şu an hangi tarafta bilinmez ama sanırım davinadan yana.ayrıca klaus hayley ile jacksona daha nasıl tahammül edecek bilmiyorum..."]

2. bölüm bu bölümde olaylar daha heyecanlıydı ortalık karışıyor iyice:Z @turkuaz
ayyy şu hayley ve yanındakı kurt adama zaten sinir oluyordum yine çıktıar ortaya klaus gebertse şunlarıda kurtulsak :ppp::ppp::ppp:

eljiah bir defada klausun yanında yer alsa adamın sürekli karşısında durup sonrada klaustan medet umuyor :F:F:F

şu yeni gelen vampir çocuk ortalığı karıştırıcak gibi son sahnede son sahnedeki adam klausun bebeğini alıcak galiba hediye getiricem diyordu ama o adam kadın kim hala çözemedim(b)(b)(b)

klausların ölümüde söz konusu olmaya başladı bu sefer ciddi başları belada:eek:
haklısın ortalık iyice karıştı 2.bölümde hareketlilik başladı...bu bölüm çok çok iyiydi

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
çok iyi bir bölümdü..
="klaus aslında baya şans tanıdı onlara:) hayley in ihanetini bu defa affetmeyeydi daha iyi olurdu ayrıca jacksonada uyuz oldum...davinadan da birşey anlayamadım bir türlü sevemedim onuda çok sinir bozucu biri..cadıysa cadılığını bilsin oda:) cami yine çok iyi bence dizideki sevdiğim karakterlerden biri..marcell şu an hangi tarafta bilinmez ama sanırım davinadan yana.ayrıca klaus hayley ile jacksona daha nasıl tahammül edecek bilmiyorum..."]

haklısın ortalık iyice karıştı 2.bölümde hareketlilik başladı...bu bölüm çok çok iyiydi
hayley jacksonu seven kimse yok ayoll çok sinir bozucu olmaya basladılar şunlara yüz veren eljiah da sinirime dokunmaya basladı artık :F:F:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
hayley jacksonu seven kimse yok ayoll çok sinir bozucu olmaya basladılar şunlara yüz veren eljiah da sinirime dokunmaya basladı artık :F:F:F
Çok haklısın elijah da başka telden çalıyor ilk sezonda çok sevdiğim karakterdi ama şimdi hiç sevmiyorum çünkü dediğin gibi oda yüz verdi hayleye..hayley de ilk sezonda sevdiğim karakter olsada şimdi hiç sevmiyorum..cami bence çok iyi bir karakter..davinayı da hiç sevmiyorum

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3.bölüm yine güzel bir bölümdü bence :love1::love1::love1: @turkuaz @*YıldırıM*
ayy ortalık karışıyor klausun ilk dönüştürdüğü çocukmuş o yeni gelen ayrıca eljiahada diğer yeni gelen adam birşeyler söylüyor ama hangisi doğru konuuyor ayol bunların klausun yanındakımı doğru konusuyor yoksa eljiahın yanındakımı :F
birde yetmiyormuş gibi son sahnede bir kız daha geliyor :F:F:F

şu hayley ve kocası nekadar boş sahne yapıyorlar öyle geçiyorum hemen:ppp:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
3x3.bölüm harikaydı...
="klausun ilk dönüştürdüğü kişiyse eğer dizi farklı bir duruma dönüşebilir..ayrıca elijahın yanındaki kişiler kim oda tuhaf bir durum...ben klausa kendini inandırmaya çalışan kişinin yalan söylediğini düşünüyorum..bilmiyorum ama bana öyle geliyor..camilla harika ..çok beğendiğim bir oyuncu..davinadan hiçbir şey anlamadım..ne yapmaya çalışıyor onuda bilmiyorum ama çok sinir biri...hayley ile jackson da hiç çekilmez oldu..."]

Son düzenleme:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
3x6.. bu bölüm önceki bölüme göre çok iyiydi..
bölüm çok iyiydi.özellikle sonlara doğru oldukça beğendim..şu yeni gelen vampirler baya güçlüymüş..bu bölümde kendilerini çok fazla belli ettiler..marcell onlara katılmış gibi göründü ama sonradan onların tarafında olmadığı belli oldu..klaus ile elijah hesaplaşması oldu bölüm başında..freyanın yaptığı büyü işe yaradı ancak daha sonrasında yinede engel olamadı bazı durumlara...kausun şüphelendiği kişi gerçektende hayin çıktı..aslında bu baştan da belliydi..camille ile dedektifi baya tehdit etti..sanırım istediğini de aldı..artık çok güçlü biri..ama onu yok etmenin bir yolnu bulacaklardır...bölüm sonunda bir yandan olumlu bir durum olurken bir yandan da iyi olmayan durumlar oldu..ama elijah ile klaus bunu telafi edeceklerdir..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x6.. bu bölüm önceki bölüme göre çok iyiydi..
bölüm çok iyiydi.özellikle sonlara doğru oldukça beğendim..şu yeni gelen vampirler baya güçlüymüş..bu bölümde kendilerini çok fazla belli ettiler..marcell onlara katılmış gibi göründü ama sonradan onların tarafında olmadığı belli oldu..klaus ile elijah hesaplaşması oldu bölüm başında..freyanın yaptığı büyü işe yaradı ancak daha sonrasında yinede engel olamadı bazı durumlara...kausun şüphelendiği kişi gerçektende hayin çıktı..aslında bu baştan da belliydi..camille ile dedektifi baya tehdit etti..sanırım istediğini de aldı..artık çok güçlü biri..ama onu yok etmenin bir yolnu bulacaklardır...bölüm sonunda bir yandan olumlu bir durum olurken bir yandan da iyi olmayan durumlar oldu..ama elijah ile klaus bunu telafi edeceklerdir..
6.bölüm bencede güzeldi ayy özellikle
rebekahı görmek çok güzeldi diğer zenci kadına alışamıyorum ayol ben ara sırada olsa orjinal rebekahı görmek güzel yanı:F

dizi yine çok karıştı dediğin gibi çok karakter dahil oldu olaya ben o kızada güvenmiyorum klausa bir oyun oynayacak bence :ppp::ppp::ppp:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
6.bölüm bencede güzeldi ayy özellikle
rebekahı görmek çok güzeldi diğer zenci kadına alışamıyorum ayol ben ara sırada olsa orjinal rebekahı görmek güzel yanı:F

dizi yine çok karıştı dediğin gibi çok karakter dahil oldu olaya ben o kızada güvenmiyorum klausa bir oyun oynayacak bence :ppp::ppp::ppp:
"haklsıın kızda çok güvenilir görünmüyor..rebekah bu bölümde tam geldi diyorduk ama olanlar oldu..bakalım rebekahı nasıl geri döndürecekler..rebekahta kardeşini geri getirmek amacındaydı çok az kaldı dedi..orada sanırım bir yolunu bulmuştu coolu geri getirmenin..elijah ile klaus birbirine düşeceğine düşmanlarını yok edebilirlerdi önlem alarak.hayley nedense bir türlü yaptıkları içime sinmiyor..bu bölümde olumsuz fazla birşey yapmadı ama yinede siir oldum hayleye:) dizi son iki bölüm biraz durgundu ama bu bölüm baya hareketli oldu..önümüzdeki bölüm de iyi olacaktır..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
"haklsıın kızda çok güvenilir görünmüyor..rebekah bu bölümde tam geldi diyorduk ama olanlar oldu..bakalım rebekahı nasıl geri döndürecekler..rebekahta kardeşini geri getirmek amacındaydı çok az kaldı dedi..orada sanırım bir yolunu bulmuştu coolu geri getirmenin..elijah ile klaus birbirine düşeceğine düşmanlarını yok edebilirlerdi önlem alarak.hayley nedense bir türlü yaptıkları içime sinmiyor..bu bölümde olumsuz fazla birşey yapmadı ama yinede siir oldum hayleye:) dizi son iki bölüm biraz durgundu ama bu bölüm baya hareketli oldu..önümüzdeki bölüm de iyi olacaktır..
aaaaa ayrıca 1.sezonki o tadı pek veremiyorlar artık şu sahnedeki aldığım heyecanı hiçbir bölümde alamıyorum 2 sezondur :F:F:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
aaaaa ayrıca 1.sezonki o tadı pek veremiyorlar artık şu sahnedeki aldığım heyecanı hiçbir bölümde alamıyorum 2 sezondur :F:F:F
çok doğru katılıyorum..bu sezon izlediğimiz bölümlerde o bölümlerin tadı olmuyor..ama bu haftaki yayınlanan bölüme bakıldığında baya iyiydi..bundan önceki iki bölüm fazla iyi olmamıştı ama bu en son yayınlanan bölümün daha önce izlemiş olduğumuz bölümlere yaklaştığını söylemek mümkün..bu bölüm önümüzdeki bölümlerin hareketli olacağının sinyalleri oldu..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
7.bölüm son bölümlerde toparlandık bencede ayy özellikle bu bölüm bence en iyi bölümümüzdü :love1::love1::love1: @turkuazz
ayyy masadakı yüzlesme sahnesi ve ayrı ayrı o kızla hayleylerin klausla o kızın abisi eljiahla diğer adam hesaplaşma sahneleri çok güzeldi:F:F:F
o kız camileyi kaçırdı acaba onu dönüştürdümü ısırmış çünkü @turkuazz (b)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
bölüm çok çok iyiydi...@Çiğdem-
harika bir bölümdü..yeni gelen vampirlerle yapılan görüşmede böyle olacağı belliydi aslında..ayrıca aorura nın gerçek yüzünü görmüş olduk..zaten bu kızın iyi biri olmadığı başından belliydi..lucıen camilleyi sakladı bunu klaus ile diğerlerine koz olarak kullandı..aorura bunu fırsat bilip camille yi kaçırdı..hayleyin klaus ile elijahın yanında yer alması iyiydi..jacksonda bunu dile getirip ondan ayrıldı sanırım:) davina da neyine güveniyor anlamadım..bir taraftan onu tehdit ediyorlar ama o marcellin ile finnin uyarılaraına rağmen aldırmıyor..ama en sonunda davinayıda yetkiden çıkardılar..artık fazla bir gücüde kalmadı..bu bölüm çok çok iyi bir bölümdü..çok beğendim..tüm yönüyle heyecanı yansıttı..harika bir bölüm..

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
3x9 bu bölüm önceki bölüme göre çok iyiydi..heyecanlı bir bölümdü..@Çiğdem-

"bölüm iyiydi..bir önceki bölümüne göre baya iyiydi..heyecanlı bir bölümdü..beklenmedik gelişmelerin yaşanması diziye baya heyecan getirdi..ama aksiyonu biraz daha üst seviyede tutsalar çok daha iyi olacaktır..yeni gelen vampirler yine ortalığı karıştırdılar.. başta marcell onlardan yanaymış sandım ama daha sonra durum anlaşıldı..hatta hayleyi öldürecek sanmıştım..freya daha güçlü olmalıydı..çünkü freya güçleri yönünden süper cadı olarak biliniyor ama bir türlü o kadar güçlü olamadı..davina iki bölümdür ortalıkta yok bölümde iyi sürprzilerde oldu ama bazı yerleri anlam kuramadım..ama dizinin bu bölümü iyiydi..önümüzdeki bölüm daha iyi olmasını bekliyoruz.."