CW The Originals 3. Sezon Yorumları

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
klaus iyice yumuşadı vlla ayy hep bu yüzden oluyor bunlar tekrar bir sirkelenip bir kendisine gelmesi lazım ben kötü görmeyi özledim onu vlla :F:F:F
katılıyorum..ilk sezondaki tarzda olması daha iyi olacak...çünkü ilk sezon hakikaten çok iyidi..ayrıca iyi öbürleri de çok iyi sayılmaz..klaus iyi oldukça öbürleri daha bir kötüleşiyor...o yüzden kötü olmak daha iyi olacaktır:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
katılıyorum..ilk sezondaki tarzda olması daha iyi olacak...çünkü ilk sezon hakikaten çok iyidi..ayrıca iyi öbürleri de çok iyi sayılmaz..klaus iyi oldukça öbürleri daha bir kötüleşiyor...o yüzden kötü olmak daha iyi olacaktır:)
ayy aslında the originalsın 1.sezonunda bile kalus tam anlamıyla kötüdeğil klausun tam anlamıyla kötü halleri the vampire diaries dizisinde bulabilirsin bir aradan klauslu sezonlara sadece göz atmanı öneririm :F:F:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
ayy aslında the originalsın 1.sezonunda bile kalus tam anlamıyla kötüdeğil klausun tam anlamıyla kötü halleri the vampire diaries dizisinde bulabilirsin bir aradan klauslu sezonlara sadece göz atmanı öneririm :F:F:F
Çok doğru..bencede 1.sezonda dahi kötü değil.eteafındaki kişiler 1.sezonda ona kötüsün diyorlar ama bunu söyleyenlerin yaptığı kötülüklere bakınca klausun kötü olmadığı baya anlaşılıyor..the wampire daires hiç izlemedim sadece birkaç kez baktıştım Tv'den filan ama çok takip edemedim.yazın izleyebileceğim diziler arasında olabilir..ama ordaki karakterlere filan bakınca the originals daha iyi bence.tabi izleyip öyle karar almak daha iyi.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
13.bölüm @turkuazz son 2 haftaya oranla bu bölüm daha güzeldi:F:F:F
daha heyecanlı bir bölüm izledik ayy şu marcelde yanı iyimi kötümü kalusların tarafındamı karşısındamı anlayamadık bir türlü ayol:F

arou olayıda kapak tadı vermeye başladı ama klausun onu acemi gibi kaçırması elinden pek hoşuma gitmedi ama klausu bu bölüm daha piskopat gördüm umarım böyle devam eder
:Z:Z:Z

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
13.bölüm @turkuazz son 2 haftaya oranla bu bölüm daha güzeldi:F:F:F
daha heyecanlı bir bölüm izledik ayy şu marcelde yanı iyimi kötümü kalusların tarafındamı karşısındamı anlayamadık bir türlü ayol:F

arou olayıda kapak tadı vermeye başladı ama klausun onu acemi gibi kaçırması elinden pek hoşuma gitmedi ama klausu bu bölüm daha piskopat gördüm umarım böyle devam eder
:Z:Z:Z
Bölümü daha izlemedim bakalım artık:)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
13.bölüm iyi bir bölümdü..
bu bölümde hayley ile freya baya iyidi..marcell iyimi kötümü anlamak zor..kimin tarafında bir türlü anlaşılmıyor:) aroua baya uğraştırdı ya artık onu yakalamaları şart oldu..bir türlü yakalayamadılar...aya nın hayleyin kalbini almaya çalışması bakalım sonrasında nasıl durumlar ortaya çıkaracak..bu bölüm çok iyidi..ayrıca cami ile hayleyin dövüş sahneleride iyiydi..
@Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
14.bölüm vampir günlüklerinden stefanın olmasıylada baya güzel bir bölüm oldu:Z
@turkuazz
stefan hayler hatta marcel bile klaus için uğraştılar ayy şu davine ne yapıyor ayol efendilik bağını kırdı klausun davinadan nefret ediyorum:ppp::ppp::ppp:

klaus büyük bir güç kaybetti bakalım ne olucak toparlanabilicekmi:(:(:(

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
14.bölüm müthiş bir bölüm oldu..bu sezonki en iyi bölümdü aslında...:)
"stefan durumunu fazla anlayamadım..bunu anlamak için the wampire dairesi izlemekmi lazım bilmiyorum..marcel yine bir karışıklık içindeydi bir kötü oldu bir iyi oldu:) freya bu bölümde baya bir iyiydi...ayrıca freyanın biraz daha güçlü olması aslında daha iyi olacaktır..çünkü süper cadı daha bir güçlü olmalıdır..yinede bu bölümde çok iyiydi..tabiki hayleyde baya bir iyiydi..yaptıkları çabalar çok iyidi...davinayı şu ana kadar hiç sevmiyordum..bu bölümde nefretim tamamıyla arttı..davinadan nefret ediyorum..bu bölüm tüm yönüyle iyi bir bölüm oldu.."
@Çiğdem- @Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
14.bölüm müthiş bir bölüm oldu..bu sezonki en iyi bölümdü aslında...:)
"stefan durumunu fazla anlayamadım..bunu anlamak için the wampire dairesi izlemekmi lazım bilmiyorum..marcel yine bir karışıklık içindeydi bir kötü oldu bir iyi oldu:) freya bu bölümde baya bir iyiydi...ayrıca freyanın biraz daha güçlü olması aslında daha iyi olacaktır..çünkü süper cadı daha bir güçlü olmalıdır..yinede bu bölümde çok iyiydi..tabiki hayleyde baya bir iyiydi..yaptıkları çabalar çok iyidi...davinayı şu ana kadar hiç sevmiyordum..bu bölümde nefretim tamamıyla arttı..davinadan nefret ediyorum..bu bölüm tüm yönüyle iyi bir bölüm oldu.."
@Çiğdem- @Forumdash
ayoll söyledimya sana önce vampir günlüklerini izle diye bu bölüm onun devamı niteliğindeydi çünkü boş zamanında hala izleyebilirsin o diziyi takip etmesen bile kaluslu bölümler oldukça bakmanda fayda var :F:F:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
ayoll söyledimya sana önce vampir günlüklerini izle diye bu bölüm onun devamı niteliğindeydi çünkü boş zamanında hala izleyebilirsin o diziyi takip etmesen bile kaluslu bölümler oldukça bakmanda fayda var :F:F:F
ben the originalsı bile zor fırsat bulup izleyebildim:) olmadı the wampire dairesinde son bölümünü izlerim artık :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben the originalsı bile zor fırsat bulup izleyebildim:) olmadı the wampire dairesinde son bölümünü izlerim artık :D
aa izlediğin çok dizide yok neden vakit bulamıyorsunki birkaç tane var sanırım the originals
the 100 walking dead ve teen wolf diye bliyorum hepside farklı günlerde geliyor günde 1 tane yanı :F:F:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
aa izlediğin çok dizide yok neden vakit bulamıyorsunki birkaç tane var sanırım the originals
the 100 walking dead ve teen wolf diye bliyorum hepside farklı günlerde geliyor günde 1 tane yanı :F:F:F
haklısın şu anda 3 tanesi bulunuyor ama bu aralar malum derslere baya yoğunlaştım..ama yinede dizilerimi aksatmamaya çalışıyorum:D birkaç gün geç olsada izliyorum yinede:D
ayrıca yakında 2 tane daha takip ettiğim dizi başlayacak:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
haklısın şu anda 3 tanesi bulunuyor ama bu aralar malum derslere baya yoğunlaştım..ama yinede dizilerimi aksatmamaya çalışıyorum:D birkaç gün geç olsada izliyorum yinede:D
ayrıca yakında 2 tane daha takip ettiğim dizi başlayacak:)
aa onlar hangileri :F:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
şu an takip ettiklerim:
-the originals
-teen wolf
-the walking dead
-the 100
bugün başlayan:
-blindspot-3 ay aranın ardından(11.bölümden)
-zoo(daha başlamadı)
başka aklımda yok:)
izlediğin 4 diziyide izliyorum diğer başlıcaklara hiç başlamasaymışsın keşke hahaha:F

gothama neden başlamadın o dizide sana uygundu bence :F:F:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
izlediğin 4 diziyide izliyorum diğer başlıcaklara hiç başlamasaymışsın keşke hahaha:F

gothama neden başlamadın o dizide sana uygundu bence :F:F:F
the shannara-(2 bölüm izleyebildim) devam edeceğim..
izlemek isteyipte hala<izleyemediklerim:
-gotham
-the flash
-lucifer
--Legends of Tomorrow
-Black Sails
-once upon a time
-the x files
-colony
bunlarıda yazın izlemeye çalışacağım..:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
the shannara-(2 bölüm izleyebildim) devam edeceğim..
izlemek isteyipte hala<izleyemediklerim:
-gotham
-the flash
-lucifer
--Legends of Tomorrow
-Black Sails
-once upon a time
-the x files
-colony
bunlarıda yazın izlemeye çalışacağım..:)
the flash ilk önceliğin olsun bence :-):-):-)

black sails 2. önceliğin olsun erçekten harika bir korsan dizisi :love1:

kalanlardan lucifer 3.önceliğin olsun tomorrow ve gothamada bakarsın karışık artık:F

the x flifeste izliyorum oda olur ama once up a time ve özellikle colony önermem:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
the flash ilk önceliğin olsun bence :-):-):-)

black sails 2. önceliğin olsun erçekten harika bir korsan dizisi :love1:

kalanlardan lucifer 3.önceliğin olsun tomorrow ve gothamada bakarsın karışık artık:F

the x flifeste izliyorum oda olur ama once up a time ve özellikle colony önermem:F
son ikisini niye önermiyorsun:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
son ikisini niye önermiyorsun:D
aa izlemiyorum çünkü :F:F:F

colony i izleyip beğenmedim uzaylı dizisi diye başladım uzaylıyla alakası yok
ama the x files tam anlamıyla uzaylı dizisi ona başladım ilk sezonuda 6 bölüm sürdü:-)

upan time ile alakalı hiç bilgim yok ona hiç bakmamıştım :F:F:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
aa izlemiyorum çünkü :F:F:F

colony i izleyip beğenmedim uzaylı dizisi diye başladım uzaylıyla alakası yok
ama the x files tam anlamıyla uzaylı dizisi ona başladım ilk sezonuda 6 bölüm sürdü:-)

upan time ile alakalı hiç bilgim yok ona hiç bakmamıştım :F:F:F
aslında baya yabancı dizi izliyordum ben ama bu aralar izleyemedim fazla..:)