CW The Originals 3. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x9 bu bölüm önceki bölüme göre çok iyiydi..heyecanlı bir bölümdü..@Çiğdem-

"bölüm iyiydi..bir önceki bölümüne göre baya iyiydi..heyecanlı bir bölümdü..beklenmedik gelişmelerin yaşanması diziye baya heyecan getirdi..ama aksiyonu biraz daha üst seviyede tutsalar çok daha iyi olacaktır..yeni gelen vampirler yine ortalığı karıştırdılar.. başta marcell onlardan yanaymış sandım ama daha sonra durum anlaşıldı..hatta hayleyi öldürecek sanmıştım..freya daha güçlü olmalıydı..çünkü freya güçleri yönünden süper cadı olarak biliniyor ama bir türlü o kadar güçlü olamadı..davina iki bölümdür ortalıkta yok bölümde iyi sürprzilerde oldu ama bazı yerleri anlam kuramadım..ama dizinin bu bölümü iyiydi..önümüzdeki bölüm daha iyi olmasını bekliyoruz.."
çok güzel bir bölümle mini sezon arası yaptık bencede ayy ama her izlediğim dizide kadın başroller ölmeye başladı originalstanda
camille öldü klause üzüldüm ama ölmesinede sevinim açıckası çok sevmiyordum ben o kadını :F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
çok güzel bir bölümle mini sezon arası yaptık bencede ayy ama her izlediğim dizide kadın başroller ölmeye başladı originalstanda
camille öldü klause üzüldüm ama ölmesinede sevinim açıckası çok sevmiyordum ben o kadını :F
"öyle deme çok üzüldüm ya ama bir ihtimal belki vampir olur bilmiyorum:) bu bölüm baya karışıktı freyanın daha güçlü olması lazım aslında..çünkü süper cadı gücünde ama gücünü kullanamıyır..hayley bu bölümde birazcık gözüme girdi :D elijaha yardım etti..davinada kayıp kaç bölümdür..bu arada dizi ara sezonmu yaptı?"

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
"öyle deme çok üzüldüm ya ama bir ihtimal belki vampir olur bilmiyorum:) bu bölüm baya karışıktı freyanın daha güçlü olması lazım aslında..çünkü süper cadı gücünde ama gücünü kullanamıyır..hayley bu bölümde birazcık gözüme girdi :D elijaha yardım etti..davinada kayıp kaç bölümdür..bu arada dizi ara sezonmu yaptı?"
evet ocak ayının son haftası 20'den sonra dönücekler yabancı diziler topluca minis ezon arası yapıyorlar :F:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
10.bölüm ayy süper döndük vlla ve seviniceksi bu bölümde olan birleye @turkuaz :F
camille ölmemiş ayolll vampire dönüşüncede sankı kötü bir vampir olucak havas var klaus şimi bunlamı uğraşıcak :F:F:F

şu abla kardeşi yakaladılar sonunda ayrıca jacksondan kurtulduk sonunda ohh geberdi vlla :Z:Z:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
10.bölüm ayy süper döndük vlla ve seviniceksi bu bölümde olan birleye @turkuaz :F
camille ölmemiş ayolll vampire dönüşüncede sankı kötü bir vampir olucak havas var klaus şimi bunlamı uğraşıcak :F:F:F

şu abla kardeşi yakaladılar sonunda ayrıca jacksondan kurtulduk sonunda ohh geberdi vlla :Z:Z:Z
inşallah bu dizinin yayınında yapımında görev alan ve oynayan herkes ölür :)) büyük beddua ettim kesin tutar :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860

Bakalım nasıl bir bölüm olmuş.Sonunda yeni bölüm çıktı izleyip yorumlayacağım :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860

10.bölüm çok iyi bir bölüm olmuş..
bu bölüm çok iyiydi..jackson öldü..artık sanırım hayleyde elijah ile olur..cami dönüştü ama sanırım kötü biri olacak..ilk dönüşenler sanırım etkisinde kalabiliyor..aorua yı bakalım niklaus bırakacakmı? davinna da kayıplara karışmış..:D
@Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
10.bölüm çok iyi bir bölüm olmuş..
bu bölüm çok iyiydi..jackson öldü..artık sanırım hayleyde elijah ile olur..cami dönüştü ama sanırım kötü biri olacak..ilk dönüşenler sanırım etkisinde kalabiliyor..aorua yı bakalım niklaus bırakacakmı? davinna da kayıplara karışmış..:D
@Çiğdem-
aorua kaçtı klausların elinden :F:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
11.bölüm @turkuaz :-):-):-)
ayyy vlla cemille yüzündne beğenmedim bu bölümü bu çıktı başımıza ayol birde klausun boynunu kırıyor ve klausu tehdit ediyor saçmalıktan başka birşey değil ne sanıyorsa kendisini:F:F:F

klausa bukadar yumuşaamak bence yakışmıyor eskisi gibi biraz kötü kurnaz olmaısnı istiyorum şu cemilleye haddini bildirsin:F:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
12.bölüm @turkuaz ayy vlla son haftalar biraz dizi bozmaya başladı gibi detayını yorumda yapıcam :-):-):-)
ıyyy şu cemille son 2 haftadır bölümlerin içine ediyor klausuda bukadar yardımsever görmek sıkıcı yetmiyormuş gibi birde marcel çıktı başımıza ayol şu adamın bukadar gücsüz olupta krallığı almasına sinir oluyorum ama son sahnede aura beyaz meşeden oklar yaptı klausların başı dertte :eek::eek::eek:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
12.bölüm @turkuaz ayy vlla son haftalar biraz dizi bozmaya başladı gibi detayını yorumda yapıcam :-):-):-)
ıyyy şu cemille son 2 haftadır bölümlerin içine ediyor klausuda bukadar yardımsever görmek sıkıcı yetmiyormuş gibi birde marcel çıktı başımıza ayol şu adamın bukadar gücsüz olupta krallığı almasına sinir oluyorum ama son sahnede aura beyaz meşeden oklar yaptı klausların başı dertte :eek::eek::eek:
Yeni bölümü daha izlemedim ama izledikten sonra yorumu yaparım:) dizi bozmaya başladı diyorsan bu dizinin son sezonuda olabilir oysaki bir önceki bölüm azda olsa toparlamıştı:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yeni bölümü daha izlemedim ama izledikten sonra yorumu yaparım:) dizi bozmaya başladı diyorsan bu dizinin son sezonuda olabilir oysaki bir önceki bölüm azda olsa toparlamıştı:)
sen sevebilirsin belki cemille yüzünden biraz sinir olmaya başladım :F:F:F
cw onay verme tablosuna göz attım the originals ilginç şekilde kafadan onay alıcak gibi çok rahat konumda şuan :F:F:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
sen sevebilirsin belki cemille yüzünden biraz sinir olmaya başladım :F:F:F
cw onay verme tablosuna göz attım the originals ilginç şekilde kafadan onay alıcak gibi çok rahat konumda şuan :F:F:F
Bu açıklamaya göre az çok tahmin ettim durumu..sanırım Cemile ortalığı karıştırıyor biraz..bölümü izleyip bakayım duruma ondan sonra detaylı yorum yaparım:) cw diziye onay alırsa eğer bu demektirki diziyi sürdürme çabasında çünkü doğrusu 3.sezon fazla beklenildiği şekilde olmadı hiç.bakalım onay alacakmı?

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
3x12 iyi bir bölümdü ama bazı durumlar beklediğim tarzda olmadı..
"klaus ile cemille arasında yaşanan tartışmanın olmaması daha iyi olurdu....aslında cemille normal vampir değilken daha iyiydi ordaki durumu..çünkü cemille nin farkı vampir olmadan dizideki etkinliği olmaktaydı..yani o şekilde daha doğaldı..ben açıkçası cemillenin vampir olmasını hiç istemiyordum..klauslada şu anda karşı karşıya kalmasıda çok saçma buldum..bu şekilde dizi hiç keyifli olmaz..öbür şekilde daha keyifliydi...strix mecliside ortalığı iyice karıştırdı..davinnayı kullanarak planlar yapmaya başladılar..marcell den bende birşey anlayamadım..dizide bir iyi bir kötü..aynı zamanda davinnada öyle bir iyi bir kötü oldu..hayley biraz daha dizide birşeyler yapmalı..iyice etkisiz elemen oldu bu dizide oda..sonuç olarak cemille nin vampir olmaması daha iyi olurdu..cemille yi bu şekilde daha doğal buluyordum..şu davinna da bir bölüm var bir bölüm yok dizide..]
@Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x12 iyi bir bölümdü ama bazı durumlar beklediğim tarzda olmadı..
"klaus ile cemille arasında yaşanan tartışmanın olmaması daha iyi olurdu....aslında cemille normal vampir değilken daha iyiydi ordaki durumu..çünkü cemille nin farkı vampir olmadan dizideki etkinliği olmaktaydı..yani o şekilde daha doğaldı..ben açıkçası cemillenin vampir olmasını hiç istemiyordum..klauslada şu anda karşı karşıya kalmasıda çok saçma buldum..bu şekilde dizi hiç keyifli olmaz..öbür şekilde daha keyifliydi...strix mecliside ortalığı iyice karıştırdı..davinnayı kullanarak planlar yapmaya başladılar..marcell den bende birşey anlayamadım..dizide bir iyi bir kötü..aynı zamanda davinnada öyle bir iyi bir kötü oldu..hayley biraz daha dizide birşeyler yapmalı..iyice etkisiz elemen oldu bu dizide oda..sonuç olarak cemille nin vampir olmaması daha iyi olurdu..cemille yi bu şekilde daha doğal buluyordum..şu davinna da bir bölüm var bir bölüm yok dizide..]
@Çiğdem-
cemille vampir olduğundan beridir bölümler pek hoşuma gitmiyor ayol daha yeni vampir olmuş kalusu tehdit ediyor ayrıca marcel gibi ezik bir adamın tekrar şehrin kralı olmasıda canımı sıktı :F:F:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
cemille vampir olduğundan beridir bölümler pek hoşuma gitmiyor ayol daha yeni vampir olmuş kalusu tehdit ediyor ayrıca marcel gibi ezik bir adamın tekrar şehrin kralı olmasıda canımı sıktı :F:F:F
bak ordada haklısın..ilk sezonda şehrin kralı olmuştu bir daha olması banada çok saşma geldi ya..ayrıca bu şehir kralı merakı da fazla saçmalık olmaya başladı..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bak ordada haklısın..ilk sezonda şehrin kralı olmuştu bir daha olması banada çok saşma geldi ya..ayrıca bu şehir kralı merakı da fazla saçmalık olmaya başladı..
klaus iyice yumuşadı vlla ayy hep bu yüzden oluyor bunlar tekrar bir sirkelenip bir kendisine gelmesi lazım ben kötü görmeyi özledim onu vlla :F:F:F