TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,897
Puanı
1,061

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,759
Puanı
710

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,897
Puanı
1,061
Canım gayet doğal şeyler bunlar, Nagihan da yeni bölümde Sercan’ı Atakan’a ispitliyor. Survivor’ın doğası bu sakin sakin nasıl da insanları kudurtuyor kraliçe. :A
Önmli olan kabul edip etmemek :A yani Aleyna gidip Sercan, Merve, Nagi ye aynı konuda 3 farklı versiyon anlatmış, çıkıp hepinizi suçluyorum diyebilirdi manipüle etmeye çalışmak yerine :A

• Beğendim
  • İlginç
Reactions: Angelica and dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,759
Puanı
710
Önmli olan kabul edip etmemek :A yani Aleyna gidip Sercan, Merve, Nagi ye aynı konuda 3 farklı versiyon anlatmış, çıkıp hepinizi suçluyorum diyebilirdi manipüle etmeye çalışmak yerine :A
Merve ve Sercan’ın dediklerine inanmıyorum. O oyun sonrası konsey konuşması zaten Sercan’a özel bir şeydi. Merve’nin sakatlığı hakkında da herkes arkadan konuştu. Büyük bir şey yok. :A

Merve hakkında dediği de “neden sakatlanacakken oyuna çıkıyor” gibi bir şeydi. :A

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,324
Puanı
264
Batuhan haklıydı çoğu Poyrazı dinleyip Batuhanı yazdırmış ya şaka gibiler
Niye Poyraz'ı dinleyerek karar versinler? Adam sonradan katıldı performansı da yerlerde. 2 buçuk aydır vakit geçirdikleri adamlar varken tabi ki onu yazacaklar. Batu hakılı falan değildi sadece kafa ütüledi.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,897
Puanı
1,061
Merve ve Sercan’ın dediklerine inanmıyorum. O oyun sonrası konsey konuşması zaten Sercan’a özel bir şeydi. Merve’nin sakatlığı hakkında da herkes arkadan konuştu. Büyük bir şey yok. :A

Merve hakkında dediği de “neden sakatlanacakken oyuna çıkıyor” gibi bir şeydi. :A
Özel olarak nagiye Sercan + Merve ; Merve ye Nagi +Sercan ; Sercan A Merve +Naginin sakatlığına inanmıyırum demesi konu :X
------

Niye Poyraz'ı dinleyerek karar versinler? Adam sonradan katıldı performansı da yerlerde. 2 buçuk aydır vakit geçirdikleri adamlar varken tabi ki bu ergeni yazacaklar. Batu hakı lı falan değildi sadece kafa ütüledi.
1.si Dora yeni geldi diyip yazmadılar
2.si hakan ve yaman 2 haftadır oyunlarda yok ya 1 kere oynuyorlar ya da hiç yoklardı son 2 oyuna kadar. Savaşan kişi yazılmamalı bence 2 tane oyuna çıkmayan varken
3.sü tartışma hesap soramazsın lafından çıktı, Batuhan niye yazdınız ın hesabını sormak yerine önceden haber verebilirdinizi konuştu, Poyraz kendince lafı çevirdi. Yasin de hakanla Batuhanı adada konuşmasından nem kapıp ortalığa atıldı

Benzer olay geçen hafta kırmızıda oldu, Bozok ve Aleyna oylama öncesi niye konuşmadık kimi yazacağımızı söyleseydik diye ve sorun çıkmadan konuşup kapadılar :X Poyraz girmese Ogeday ve Furkan olayı kapatırdı büyümeden

• Beğendim
Reactions: Angelica

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,324
Puanı
264
Özel olarak nagiye Sercan + Merve ; Merve ye Nagi +Sercan ; Sercan A Merve +Naginin sakatlığına inanmıyırum demesi konu :X
------

1.si Dora yeni geldi diyip yazmadılar
2.si hakan ve yaman 2 haftadır oyunlarda yok ya 1 kere oynuyorlar ya da hiç yoklardı son 2 oyuna kadar. Savaşan kişi yazılmamalı bence 2 tane oyuna çıkmayan varken
3.sü tartışma hesap soramazsın lafından çıktı, Batuhan niye yazdınız ın hesabını sormak yerine önceden haber verebilirdinizi konuştu, Poyraz kendince lafı çevirdi. Yasin de hakanla Batuhanı adada konuşmasından nem kapıp ortalığa atıldı

Benzer olay geçen hafta kırmızıda oldu, Bozok ve Aleyna oylama öncesi niye konuşmadık kimi yazacağımızı söyleseydik diye ve sorun çıkmadan konuşup kapadılar :X Poyraz girmese Ogeday ve Furkan olayı kapatırdı büyümeden
Konseyde Poyraz konusunda hak veriyorum Batuhan'ın amacı hesap sormak değildi zaten. Yasin'in her haraketi falso olduğu için yoruma bile gerek yok ama diğer dediğine katılmıyorum. Hakan zaten potada Yaman 1 defa oyuna çıkmış olsa da istatistik olarak şu an daha iyi durumda ve takımdakilerle de daha iyi anlaşıyor. O yüzden Batuhan'ın yazılması gayet normal.