TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,735
Puanı
710
Gecenin özeti ahahahah. :A

Merve ve Nagihan o kadar iyi performansa sahip olup SMS’li sezonda neden şampiyon olamadıklarını tekrar gösterdiler. Asla sevilmeyeceksiniz. :F
------

Mustafa ve Nagihan oyun bırakınca siz daha ne istiyorsunuz diye çıldırıp sandalyeler fırlatan Acun'un Aleyna'nın şımarıklığını psikolojik olarak değerlendirip tek kelime etmemesi.

Nefise'yi tepkisinde haklı bulmasam da söylediği şey doğru. Aleyna'nın sevgi çemberi daralınca, ilgisiz kalınca komaya girdi resmen. Mobing falan yok. İnsanlar gerçek yüzünü gördü ya da dışarıdan gelen yorumlara göre hareket edip uzak durmayı seçti o kadar. Boşuna hikaye yaratmaya çalışmasın.
Asıl Nefise Nagihan ve M. Kemal üçlüsünün yaptığı şımarıklıktı. Herkes istediği kişiye oy kullanır, ben sevdiğim insanı korurum yazmak zorunda değilim.

Kız yan barakada çığlık çığlığa sinir krizi geçiriyor. Grup üyeleri hiçbir şey yapmıyor artı dedikodusunu yapıyor. Pirinç pilavını ayrı pişirmek istedi diye bile yükseliyorlar. Oyunda dengede düştü diye mağlubiyetlerini ona yüklüyorlar. Oyun bırakmayı kendileri yaptığı halde eleştirme yüzsüzlüğünü gösteriyorlar. Bu mobbing değil de nedir?

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
Gecenin özeti ahahahah. :A

Merve ve Nagihan o kadar iyi performansa sahip olup SMS’li sezonda neden şampiyon olamadıklarını tekrar gösterdiler. Asla sevilmeyeceksiniz. :F
Abla istediği kadar nefret edilsinler performans senesinde Aleyna onlardan önce gidecek, Gizem gibi sakatlanmazlarsa tabi :)

Ayrıca sms açılsa nolur Allah bilir geçen sefer Aleyna engelli kardeşime hakaret ettiler diye oy aldı, yoksa sms te önde değildi sonuna kadar 😂😂

Nagi yi bilmem Merve aydın finalde babasının konuşması yüzünden %53,5a %46,,5 kaybetti, Aleyna nın tek artı yanı bu konuda olabilir Zuhal mommy sayesinde :F

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,735
Puanı
710
Abla istediği kadar nefret edilsinler performans senesinde Aleyna onlardan önce gidecek, Gizem gibi sakatlanmazlarsa tabi :)

Ayrıca sms açılsa nolur Allah bilir geçen sefer Aleyna engelli kardeşime hakaret ettiler diye oy aldı, yoksa sms te önde değildi sonuna kadar 😂😂

Nagi yi bilmem Merve aydın finalde babasının konuşması yüzünden %53,5a %46,,5 kaybetti, Aleyna nın tek artı yanı bu konuda olabilir Zuhal mommy sayesinde :F
Kankacım gelip geçici bir yarışmada yüksek performans sergileseler nolur halk nefret etti diyorum. Tüm herkes gördü ne kadar çirkinleşebildiklerini. Önemli olan da bu zaten. :F
------

Vah vah Aleyna çok üzülmüş bu duruma. Acun da bu istemedi diye takıma geçirmeyecekti zaten. :F

• İlginç
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
Kankacım gelip geçici bir yarışmada yüksek performans sergileseler nolur halk nefret etti diyorum. Tüm herkes gördü ne kadar çirkinleşebildiklerini. Önemli olan da bu zaten. :F
Ona bakarsan halk paylaşımları yüzünden turabi den de nefret ediyordu bu sene gelince unuttular :X

Nagihan A her sene birilerini dövüyor diye aynı yorumu yapıyorlar kadın 4.ye geldi yarışmaya :F bizim halk balık hafızalı unutur ya da senin için önemli olan başkaları için önemli değildir

Şu an evlerinde Beria yüzünden Aleynaya tepkili milyonlar da vardır emin ol herkes sosyal medyadan olayları takip edecek kadar vakte sahip değil neticede

• Üzücü

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,735
Puanı
710
@dreamy kusura bakma ama Aleyna konusunda sana katılmıyorum ona başka buna başka konuştuğunu hepimiz izledik hala neyi savunuyorsun 😃
Ben de diyorum ki:

Oradaki herkes birbirinin arkasından konuşuyor. Ama olay Aleyna’ya patladı diyorum. Aleyna sütten çıkmış ak kaşık değil, takımdaki diğerleri de değil. Çarmıha germedikleri kaldı kızı.
------

Ona bakarsan halk paylaşımları yüzünden turabi den de nefret ediyordu bu sene gelince unuttular :X

Nagihan A her sene birilerini dövüyor diye aynı yorumu yapıyorlar kadın 4.ye geldi yarışmaya :F bizim halk balık hafızalı unutur ya da senin için önemli olan başkaları için önemli değildir

Şu an evlerinde Beria yüzünden Aleynaya tepkili milyonlar da vardır emin ol herkes sosyal medyadan olayları takip edecek kadar vakte sahip değil neticede
Evet haklısın herkes aynı düşünmüyordur, onda hemfikiriz. Ben genel kanıyı yorumluyorum kendimce. Burada bile fikir ayrılıkları oluyor. Turabi’yi sevip sevmeme mevzusu da dediğin gibi sosyal medyayla bağlantısı olmayanlara göre değişiyor olabilir.

Yani bilemiyorum, mağdura oynamak gibi bir imaj çizmiş olabilir Aleyna ama bunu SMS’li sezonda yapmıyor, performans senesinde yapıyor. Biraz vicdanlı olmak gerektiğini düşünüyorum en azından bu konuda.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,735
Puanı
710
Ben de diyorum ki:

Oradaki herkes birbirinin arkasından konuşuyor. Ama olay Aleyna’ya patladı diyorum. Aleyna sütten çıkmış ak kaşık değil, takımdaki diğerleri de değil. Çarmıha germedikleri kaldı kızı.
------
Ve bu olayın asıl sorumlusunun da Merve Aydın olduğunu düşünüyorum. Tek isteği Gizem’i yazdırmamaktı, emeline ulaştı. :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
------

Vah vah Aleyna çok üzülmüş bu duruma. Acun da bu istemedi diye takıma geçirmeyecekti zaten. :F
Hangi takımda olursa olsun defolup gidene kadar bu muameleyi görecek, kaşarlığının bedelini çok ödeyecek daha. Canıma değsin. :Z

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,735
Puanı
710
Hangi takımda olursa olsun defolup gidene kadar bu muameleyi görecek, kaşarlığının bedelini çok ödeyecek daha. Canıma değsin. :Z
Neyse o çirkin kelimeyi kullandığın için senle tartışmaya girmeyeceğim iyi geceler :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Ben de diyorum ki:

------

Evet haklısın herkes aynı düşünmüyordur, onda hemfikiriz. Ben genel kanıyı yorumluyorum kendimce. Burada bile fikir ayrılıkları oluyor. Turabi’yi sevip sevmeme mevzusu da dediğin gibi sosyal medyayla bağlantısı olmayanlara göre değişiyor olabilir.

Yani bilemiyorum, mağdura oynamak gibi bir imaj çizmiş olabilir Aleyna ama bunu SMS’li sezonda yapmıyor, performans senesinde yapıyor. Biraz vicdanlı olmak gerektiğini düşünüyorum en azından bu konuda.
Evet ama Aleyna nın farklı konuşmadı kızdırıyor bence

• Okudum

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
Ben de diyorum ki:

------

Mağdur olunca sadece sms alınıyordu yanlız :)

Takımın değişebiliyor, rakibine ceza aldırıyorsun vb. Bir sürü yol var

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,735
Puanı
710

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
Survivor’da her ağlayana mağdur denilmesi kadar komik bir şey yok. Seni vicdanınla baş başa bırakıyorum. :A

O zaman bu da mağduriyet. :F

Her ağlayan mağdur diyen yok yoksa bu sezonun en büyük mağduru yaman olurdu 😂😂

Senaryosunu çizip ağlayan mağdur yatıyordur, mesela Aleyna mobing uyguluyorlar diyor öyle bişi olsa nagihan, Nefisenin ceza aldığı konsey Acun genç bir kızı ağlattınuz diye tepki gösterdi, burada da aynısını yapardı elle tutulur bişi olsaydı

• Beğendim
Reactions: Angelica