TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,465
Puanı
1,061
🤣🤣🤣Harikaa bir cevap dostum

400 dönümlük zarafet, asalet ve zekaya sahibim bu kötü bir şey mi? Bak bunlara sahip olmam nasıl da kudurtuyor seni. :F

Kedi ulaşamadığı ciğere mundar der. Senin ki de o hesap. :) Senin 400 olsa varya bu çene ile neler olurdu Allah bilir. :)

Haklılıkla alakası yok tamamen Acun Medya’nın algısı. Neyse yakında Beria’ya ikinci bir yalan hamilelik yüklenir bu gidişle :A
Magazincilerin diline düştüler, Beria ablam ilk uçakla dominiğe gider, acunmedyayı basar :F

• Güldürdün
  • Olmamış
Reactions: dreamy and Angelica

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,816
Puanı
710
Gözler yalan söylemez:X Aleyna gacısı, cıbıldak parlak görmüş @serhatt gibi bakıyor :F
Eşi tarafından uyarılmasına rağmen Aleyna’nın peşinden ayrılmayan Yunus Emre’de ara suçu…
Kesin haklıda 🤣
Kadının düşmanı yine kadın diye boşuna demiyorlar…
Magazincilerin diline düştüler, Beria ablam ilk uçakla dominiğe gider, acunmedyayı basar :F

IQ’m düştü konuşmayı dinleyince.

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,516
Puanı
1,060
Eşi tarafından uyarılmasına rağmen Aleyna’nın peşinden ayrılmayan Yunus Emre’de ara suçu…

Kadının düşmanı yine kadın diye boşuna demiyorlar…

IQ’m düştü konuşmayı dinleyince.
Doğru konuş benimle bende bir kadınım asla düşmanlık edecek biri değilim görüntülere yorum yapıyorum iki tarafta suçlu 2 gün önce kriz geçiren kız dikkat edecek Yunus Emre de aynı şekilde iki tarafta suçlu bitti

• İlginç
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,816
Puanı
710
Doğru konuş benimle bende bir kadınım asla düşmanlık edecek biri değilim görüntülere yorum yapıyorum iki tarafta suçlu 2 gün önce kriz geçiren kız dikkat edecek Yunus Emre de aynı şekilde iki tarafta suçlu bitti
İkisini de suçlu bulabilirsin, dikkat ettiysen alıntıladığım mesaj farklı. Arto mu nedir onun dediği söylemi onaylaman sorun.

• İlginç
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,516
Puanı
1,060
İkisini de suçlu bulabilirsin, dikkat ettiysen alıntıladığım mesaj farklı. Arto mu nedir onun dediği söylemi onaylaman sorun.
Ne Artosu yahu ben Emrenin yorumuna yorum yaptım dedi ya emre Beria bu sefer yolar diye ona dedim ki haklı diye Arto ne dedi dinlemedim bile ben o salağa onay verir miyim sence?