eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 1.Hafta Sonuçları 21:00'da

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,167
Puanı
410
Yapımda, yayında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz, 2. haftada bomba gibi şarkılarla devam edeceğiz yolumuza, parmaktan sonra :A

parmaktan-sonra--192504.jpg

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Nesi varmış İrem'in mis gibi şarkıları var sen ne anlarsın :A
Koray Avcı, Linet gibi hiçbir özelliği olmadan şarkı söyleyenlerden. Özellik derken ne şarkı yazar, ne besteler, ne de düzenleme yapar. İşte böyle milletin şarkılarını alıp alıp okumakla ne yazık ki olmuyor. Sesi çok kötü değil ama üst düzey bir sesi de yok. Sevmiyor olmamın böyle de bir açıklaması var yani. :)

En çok anlaştığımız Sıla, bak o işte harika. Şarkı sözü yazar, besteler ve hatta kimi zaman Efe Bahadır'la düzenlemesini de yapar. Benim kastım bu işte. Benim ilgimi sadece ses değil, aynı zamanda böyle şeyler de çekiyor. Şarkıyı söyle geçle olmuyor. En azından bana göre böyle. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Koray Avcı, Linet gibi hiçbir özelliği olmadan şarkı söyleyenlerden. Özellik derken ne şarkı yazar, ne besteler, ne de düzenleme yapar. İşte böyle milletin şarkılarını alıp alıp okumakla ne yazık ki olmuyor. Sesi çok kötü değil ama üst düzey bir sesi de yok. Sevmiyor olmamın böyle de bir açıklaması var yani. :)

En çok anlaştığımız Sıla, bak o işte harika. Şarkı sözü yazar, besteler ve hatta kimi zaman Efe Bahadır'la düzenlemesini de yapar. Benim kastım bu işte. Benim ilgimi sadece ses değil, aynı zamanda böyle şeyler de çekiyor. Şarkıyı söyle geçle olmuyor. En azından bana göre böyle. :)
Koray Avcı kendi yazıyor besteliyor ama :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Güzel oy veren ve vermeyen herkese teşekkür ederim. En korktuğum şarkı ile beni elemediğiniz için çok mutluyum.