eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 1.Hafta Sonuçları 21:00'da

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Şarkılarını severim ama forumda pek uzun ömürlü olmazdı :A
Benim mesela Cengiz babaya kötü oy kullanmaya elim varmaz. :D

Bu arada Ahmet Kaya, Türkiye'nin yumuşak karınlarından. Yarışma programlarına bir bak. Ahmet Kaya'yı arkasına alan final yapıyor.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Tatilde olduğum için yarışmaya pek bakamadım, @Arslan Bey @ozmoturk @dreamy tebrikler. @MayısKralı sana da geçmiş olsun Ariana ilk hafta elenmeyi hak etmiyordu.

Bu arada yarışmadan çekilip çekilmemeye ilişkin kararımı ikinci hafta sonucuna göre vereceğim. Oylama çok adaletsiz bir şekilde işliyor ve bunu 8 sezondur yaşıyorum. Haftaya geleceğim şarkı çok kötü puanlar alırsa ve yeniden eleme potasında kalırsam radikal kararlar alacağım.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kız neyse ilk haftayı geride bıraktık :X bir tek @denizz19 marulu kiminle yarışıyor onu biliyordum o da hep şike yaptığı için bu sefer de yaparsa tekmeyi basarım diyordum cüri başkanı olarak :A :A artık kalanları yavaş yavaş öğrenirim hayatım yani neticede gereksiz bilgi bnm gibi sanatçı ruhlu birinin aklında daha önemli şeylere yer var neyse @xBUGRAx gülbenmiş onu da aklıma kazıdım @batuhankaralar selda bağcanmış @ozmoturk sezenmiş bu kadar öğrendim işte yeter kalanları artık elenmezlerse önümüzdeki haftalar öğrenirim:X
Aaa boş ver cnm bilmemek daha iyi :A :A :A MS yönetimi oylarından şikayetçi olmamaları lazım zaten bence heyet olarak iyi hafta çıkardık :A :A :A @sokak sanati

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O sezon normal sezondu ve yarışmanın sonlarıydı, bu sezon sıfırdan başlandı ve zorluk seviyesi All-Star'la aynı :D
@GunesinOglu nun sunduğu ilk 3 sezon benim sunduğum son 3 sezondan haliyle daha iddialıydı o şarkıcılar tekrar boşa çıkınca bir de aynı sezona biriktirdiler haliyle çok zor bir sezon çıktı ortaya :A

Ariana yabancıda olsa finalisti :A @MayısKralı @sokak sanati

tabi diğerlerine göre biraz hafif görünen @Arslan Bey @xBUGRAx elenmedikçe daha böyle çok şampiyon adayı elenir yığılmışlar 1 sezona :F