eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 1.Hafta Sonuçları 21:00'da

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Emeklerine sağlık kraliçem. :Z @Çiğdem-
Aaa tşşkler cnm :bhr: Sende çok iyi sonuç aldın bence hele sıfırlanan yarışmada seçimin şarkıcına güvenin çok önemliydi bence gerçi forum sever böyle şarkıcıları Zeki Müren kadar olmasada çok iyi eserleri var :bhr:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dalga mı geçiyorsun, daha hangi doğum gününde burada olduğu görülmüş bugüne kadar :A Umarım sürpriz falan yapıp gelmez :A
Hhaha normalde gelmesi mümkün değil ama bu sefer erken gittiya hemde habersiz belki erken gelir maksat senle bir karşılaşsa duygusal bir karşılaşma olurdu :( :( :(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hhaha normalde gelmesi mümkün değil ama bu sefer erken gittiya hemde habersiz belki erken gelir maksat senle bir karşılaşsa duygusal bir karşılaşma olurdu :( :( :(
Tabii canım, ne duygusal olurdu hem de :A Sarılıp ağlaşacak halimiz yok, o bana lanet okurdu, ben ona bela okurdum, öyle didişip giderdik :A

Kim bilir ne zaman denk geliriz daha kendisiyle :D Belki hiçbir zaman :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tabii canım, ne duygusal olurdu hem de :A Sarılıp ağlaşacak halimiz yok, o bana lanet okurdu, ben ona bela okurdum, öyle didişip giderdik :A

Kim bilir ne zaman denk geliriz daha kendisiyle :D Belki hiçbir zaman :A
Senle ilgili bir mesajı vardı ama kim bilir hangi konuda gitmenle alakalı :F

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
kız neyse ilk haftayı geride bıraktık :X bir tek @denizz19 marulu kiminle yarışıyor onu biliyordum o da hep şike yaptığı için bu sefer de yaparsa tekmeyi basarım diyordum cüri başkanı olarak :A :A artık kalanları yavaş yavaş öğrenirim hayatım yani neticede gereksiz bilgi bnm gibi sanatçı ruhlu birinin aklında daha önemli şeylere yer var neyse @xBUGRAx gülbenmiş onu da aklıma kazıdım @batuhankaralar selda bağcanmış @ozmoturk sezenmiş bu kadar öğrendim işte yeter kalanları artık elenmezlerse önümüzdeki haftalar öğrenirim:X
Buğra'yı nasıl yeni öğrenirsin :eek: @xBUGRAx

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Tatilde olduğum için yarışmaya pek bakamadım, @Arslan Bey @ozmoturk @dreamy tebrikler. @MayısKralı sana da geçmiş olsun Ariana ilk hafta elenmeyi hak etmiyordu.

Bu arada yarışmadan çekilip çekilmemeye ilişkin kararımı ikinci hafta sonucuna göre vereceğim. Oylama çok adaletsiz bir şekilde işliyor ve bunu 8 sezondur yaşıyorum. Haftaya geleceğim şarkı çok kötü puanlar alırsa ve yeniden eleme potasında kalırsam radikal kararlar alacağım.

Çekilme gibi bir düşüncen var madem eceksen şimdi çekil bende yarışmaya geri döneyim:(

Son düzenleme:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Detaylı inceleme fırsatım oldu. Çok yüksek oy da gelmiş, çok düşük oy da. Sonuç olarak iyi bir başlangıç yapmış oldum. :)

@Çiğdem- foruma girince şok olacak bildirim karşısında. İfade kullana kullana gittim. :D