YS Kanal Kimliği ve Projeler Tanıtımı (Kanal Yenisu)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@mrt-06 in dizisi senin diziyle karşı karşıya gelmemek için gecenin ilerleyen saatlerine atılmış senin reytinginden çekiniyorlar @pompy :) yürüyen ölüler @xemrexxx nin kösele dizisine döndü prime timedaki zorlu rakiplerinden kaçıp gece yarısı 02 de başlıyor :)
mrt-06 nın dizisi pt 2 dizisi

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
[emoji1] [emoji1] hahaha bu ne ya [emoji1] öl öl bittim [emoji1] kanallar geri mi döndü. İlk kaldırıldığında @kvp-medya o kadar tepki gösterdi ama gereksiz diye kaldırdılar şimdi tekrar getiriyorlar [emoji1] böyle bir mantık görmedim. Önce kaldır sonra tekrar başlat üstelik o zaman kaldırılınca o kadar savunulmuştu ama şimdi o savunmaları boşa mı?

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
[emoji1] [emoji1] hahaha bu ne ya [emoji1] öl öl bittim [emoji1] kanallar geri mi döndü. İlk kaldırıldığında @kvp-medya o kadar tepki gösterdi ama gereksiz diye kaldırdılar şimdi tekrar getiriyorlar [emoji1] böyle bir mantık görmedim. Önce kaldır sonra tekrar başlat üstelik o zaman kaldırılınca o kadar savunulmuştu ama şimdi o savunmaları boşa mı?
sebep şuydu benim yüzümden oldu o ama bunda @Polat Şaşmaz ve @Maskeli fedai ortaklarımı kaçırdı @S.G.A.T. biliyor

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
sebep şuydu benim yüzümden oldu o ama bunda @Polat Şaşmaz ve @Maskeli Fedai ortaklarımı kaçırdı @S.G.A.T. biliyor
Senlik bir şey değildi. İyi hatırlıyorum sırf keyfi kaldırmışlardı hatta o kadar tepki verildi ama geri adım atmadılar şimdi kalkıp geri getirmeleri bana doğru gelmedi. Ama yönetim yaptıysa doğrudur [emoji4] vardır bir bildikleri [emoji4]

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Senlik bir şey değildi. İyi hatırlıyorum sırf keyfi kaldırmışlardı hatta o kadar tepki verildi ama geri adım atmadılar şimdi kalkıp geri getirmeleri bana doğru gelmedi. Ama yönetim yaptıysa doğrudur [emoji4] vardır bir bildikleri [emoji4]
o zaman kaldıran Yakamoz-Asiydi şimdi getiren yönetim oldu baktınmı projelerime